Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   Lutfen...! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/226941-lutfen.html)

caspy 25-01-2009 02:44 AM

Lutfen...!

Arkadaslarim abilerim ablalarim ben 18 yasindayim.GEcmiste bir cok problemler yasadim hayatimda ve ben hayattan cok korkuyorum olumu cok dusunuyorum ve bir an panik oluyorum...En ufak bir yerim agrisa acaba kotu bisey mi var diyorum cok kotu seyler geliyor aklima...olumden sonra neler oldugunu dusunuyorum korkuyorum aci cekmekten korkuyorum...Her ne kadarda bilim insanlari aci denen bisey olmadigini soyleselerde aci kelimesinin bilinc alti oldugu icin aci duydugumuzu soyleselerde...Buna inanmak istiyorum ama olmuyor bilmiyorum cok karisik duygular icerisindeyim bir an super pozitif oluyor bir an cok durgunlasiyorum negatif karamsar simsiyah bir yumaga donusuyorum...Ben de diger insanlar gibi gulmek kahkaha atmak mutlu olmak pozitif olmak korkusuz yasamak istiyorum...

Sizleri bu metinimle uzduysem ozur dilerim....

Yardim ve onerilerinizi bekliyorum

Tesekkurler....

tabacana26 25-01-2009 04:36 AM

telkinli müzikleri dinlemelisiniz çok işimize yarıyor dik yürüme rağat olma başkalarının düşüncelerine kulak asmama her kez gibi bende etkilerini gördüm bir takım duyguları paylaşmak güzeldir

caspy 25-01-2009 06:30 PM

tesekkurler ama telkinleri nasil dinliycem neyden basliycam telkinler nelerdir hic bir bilgim yok ariyorum bulamiyorum:(:(:(

aysunbenli 25-01-2009 07:34 PM

slm,o kadar yalvarıyorsunki üzüldüm,önce siteyi iyice bi karıştır özellikle form bölümünü tıkla anasayfanın üzt bölümünde form yazıyor kimseye bişey sormana gerek kalmadığını göreceksin biliyorum yapabilirsin hoşçakal

blackram 26-01-2009 12:43 PM

hayatın olumlu taraflarını görmeye çalış,etrafına şöyle bir bak,senin durumundan daha kötü durumda olan insanları göreceksin ve haline şükredeceksin.Bu yaşta karamsar olman için bir sebebin olmaması gerekir.etrafında seni seven ve sevebileceğin insanlar mutlaka vardır.Onları bulmaya çalış.Sana hayatta mutlu ve sevgi dolu günler diliyorum.

caspy 29-01-2009 10:25 AM

tesekkurler blackram ama bu kadar kolay olmuyor ne yazkki...

Lutfen bana yardim edin ne yapmam gerekiyor telkinler sanirim bende ise yaramiyor bana olumlu sozler lazzim gercegi yansitan olumlu sozler lazim belkide

Hang_On 01-02-2009 06:34 PM

Selamlar senin şu anki ruh halini bende geçirdim ve bu ruh halinde içinde olan bir çok insan var hayata karşı böyle bakman senin kendinle çok vakit geçirdiğini gösterir.Korku

caspy 07-02-2009 02:34 PM

peki hang on ne yapmam gerekiyor soylermisin lutfen bana sen de benim durumumu yasamisin ve nasil atlattin neler yaparak atlattin lutfen soyle...Cok duami alirsin Yemin ederim

yasal06 07-02-2009 03:39 PM

caspy merhaba.. telkinleri kesinlikle dinlemeni öneriyorum, dinlemeden işe yarayıp yaramadığını bilemezsin ya da sadece iki üç gün dinleyerek.. onun için öncelikle buradan başlayalım; ilk iki hafta gece uyurken ego(güven) güçlendirici ve suçluluk duygularını dinleyeceksin..yaklıaşık 7-8 saat boyunca yani gece 12 de yatsan sabah 8e kadar dinle..forum sayfası açılınca direk olarak ego ve suçluluk duygularını indir, doğa versiyonunu indirmeni tavsiye ediyorum.

şimdi bana gerçeği yansıtan olumlu sözler söyleyin demişsin.. o zaman gerçeklerle başlayalım. biz hangi gerçekliklerden geçtik biliyor musun? aşk acısı mı dersin aile sorunları mı dersin parasızlık mı açlık mı yalnızlık mı aşağılanma mı, aklına her ne gelirse hemen hemen hepsini yaşadık. yalnız kaldık kimsenin bizi anlamadığı zamanlarda, biz de senin gibi hiçbişey hiç bi işe yaramıyor dedik ve etrafımızdakilerden medet umduk. ama gerçek neymiş biliyor musun? gerçek önce tek başına ayağa kalkabilme cesaretiymiş, gerçek aslında herşeyin o kadar kötü olmadığı sadece bizim abarttığımızmış, acıdan hoşlanmamızmış aslında, insanlardan medet umarak yalnız kalma korkumuzu bertaraf etme isteğiymiş... şimdi ayağa kalk, hadi yağa kalk, bak tek başına kalkabiliyorsun değil mi? eğer fiziksel olarak bişeyler gerçekleştirebiliyorsan, yazı yazabiliyorsan, acılarını düşünecek kadar zekan varsa, demek ki senin aslında bi eksiiğin falan yok. bak işte bunların hepsi birer gerçeklik.
önce gerçekten ayağa kalkmak istiyor musun önce buna karar ver, gerçekten istiyor musun yoksa iki üç gün dayanıp sonradan pes mi ediyorsun? hadi dene bir kerecik olsun vazgeçmemeyi dene, iki üç gün içinde sana sihirli değnek değmeyeceğinin farkına var. bu bir süreç, sancılı ama mutluluklarla dolu. sadece kendi isteğinle ve kendin ayağa kalkacaksın.
gerçekleri söyleyin demişsin, söyledim işte,hepsi geçecek falan demiyorum sana, şunu söylüyorum; hepsi ve herşey geçer ama tek bi şartla, sen bunu gerçekten istersen...
gerçekten istediğini karar verirsen eğer vakit ayır ve forumu incele her bağlantıya tıkla, bu yazı uzunmuş bundan sıkılıyorum deme, diren ve hepsini oku, kendi gerçekliğine adım attığını göreceksin, sevgilerle..

caspy 08-02-2009 12:21 AM

yasal06 oncelikle bana o guzel zamanini ayirip bu metni bana yazdigin icin sana cok tesekkur ederim ama gercekten ayaga kalkmak mutlu olmak kendimle fazla ugrasmamak istiyorum korkusuz yasamak istiyorum hic biseyden korkmak istemiyorum...
bana gercekleri yansitan seyleri yazmisin ama benim bunlari dusunmem neyden kaynaklaniyor neden ben boyleyim neden korkuyorum aksamlari neden icim cok tuaf korku doluyor sanki bisey olucakmis gibi hissediyorum bunlarin sebebleri nedir bunlari bilmek istiyorum ve bunun tedavisi nedir...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:57 PM.