Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumlamalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/)
-   -   SEVGİ VE AŞKI HAYATINIZA OLUMLAYIN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/620841-sevgi-ve-aski-hayatiniza-olumlayin.html)

ffigenn 04-03-2012 09:12 PM

SEVGİ VE AŞKI HAYATINIZA OLUMLAYIN

Kendi değerinizi fark ettirecek olumlamalar..

* Evren sınırsız hazinelerin ve sevginin kaynağıdır, ben de bu zenginlik ve sevgiden dilediğim kadarını almaya layığım ve hak ediyorum.

* Aldığım her nefeste bu sevgi ve zenginliği çoğaltarak yaşamıma katıyorum.

* Mutlu olmayı hak ediyorum. Mutlu olmayı seçiyorum. Her yeni günde mutluluk daha çok yaşam biçimim oluyor.

* Her yeni günde attığım her adım, söylediğim her kelime, aldığım her nefes içimdeki ve hayatımdaki aşk enerjisini kendiliğinden ve kolaylıkla çoğaltıyor.

* Doğru, dengeli ve uyumlu seçimlerim sayesinde, mutlu huzurlu başarılı bir yaşama sahibim.

* Sevilmek, değer verilmek için doğmuşum.

* Ben sevilebilir harika bir insanın.

* Ben seviyor ve seviliyorum.

* Ben sevgiyim.

* Ben sevmeye ve sevilmeye layığım, hak ediyorum..

* Gerçek aşk aldığım her nefeste hızla ve sevgiyle bana doğru geliyor, geldiğinde onu fark ediyor, tanıyor ve kalbime, yaşamıma aşkla buyur ediyorum.

* Sevgimi kolayca ifade edebiliyorum ve aynı şekilde de karşılık görüyorum. Sevdikçe seviliyor, sevildikçe seviyorum.

* Aşk bana kolayca geliyor.. ben aşka kolayca çekiliyorum..

* Sevmeye ve sevilmeye hazırım. Tam hayal ettiğim gibi bir erkeğe / kadına kavuşmamın mutluluğunu yaşıyorum.

* Ben bu sevgiye layığım, hak ediyorum.. ben sevmeye ve sevilmeye layığım..

* Ben < eşimle, sevgilimle, hayat arkadışımla, .. .>sağlıklı, mutlu, huzurlu, doyumlu bir ilişki yaşıyorum..

* Aşkı, neşeyi ve özgürlüğü seçiyorum. Kalbimin kapılarını sevgi ile ardına kadar açıyorum ve harikulade bir sevgilinin yaşamıma girmesine izin veriyorum..

* Sevgi, saygı, mutluluk ve huzur dolu uyumlu ilişkilerim her geçen gün artıyor.

* Hayatıma sadece sağlıklı, mutlu, huzurlu ilişkileri çekiyorum.

* Olduğum her yerde adeta bir mıknatıs gibi sevgiyi çekiyorum. Etrafım bana beğeni dolu gözlerle bakıyor. Ben aşk mıknatısıyım.. ben sonsuz sevgi kaynağıyım. Ben sevgiyim..

* Her geçen an kendimi daha iyi hissediyorum, fiziksel olarak iyi hissediyorum, duygusal olarak iyi hissediyorum, zihinsel olarak iyi hissediyorum..

* Sahip olduğum her şeyin değerini biliyorum, şükürler olsun, teşekkür ederim.. Geçmişte sahip olduğum her şeyin değerini biliyorum, şükürler olsun, teşekkür ederim.. Gelecekte sahip olacağım her şeyin değerini biliyorum, şükürler olsun, teşekkür ederim.. Bu gün sahip olduğum her şeyin değerini biliyorum, şükürler olsun, teşekkür ederim..

(Bu olumlamaları kendi kelimelerinizle daha da çekici bir hale getirebilirsiniz yanı sıra hissederek söylemek ve yazmak işin püf noktası ayrıca ayna karşısında gözlerinizin içerisine bakarak sen
şeklinde olumlama yapmak etkiyi daha da arttıracaktır.. )

seretan 08-04-2012 10:25 PM

Cevap: SEVGİ VE AŞKI HAYATINIZA OLUMLAYIN

Yolu yarıladım sayılır ama bugüne kadar hiç aşık olmadım hiç sevgilim olmadı bu saatten sonra olur mu ki acaba?Olacağına inansam değil 21 gün 61 gün bile yaparım bu olumlamaları ama hem inanmakta güçlük çekiyorum hemde hevesim her geçen gün azalıyor.Hakkımızda hayırlısı olsun.

hatiicee 04-06-2012 10:32 AM

Cevap: SEVGİ VE AŞKI HAYATINIZA OLUMLAYIN

Alıntı:

seretan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 822622)
Yolu yarıladım sayılır ama bugüne kadar hiç aşık olmadım hiç sevgilim olmadı bu saatten sonra olur mu ki acaba?Olacağına inansam değil 21 gün 61 gün bile yaparım bu olumlamaları ama hem inanmakta güçlük çekiyorum hemde hevesim her geçen gün azalıyor.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Niye yolu yarılayasın ki seretan.Okuldan bir arkadaş aşkı 38 yaşında buldu.Şu an 41 yaşında 3 senedir hayatının en güzel anlarını yaşadığını söylüyor.Gerçekten de aldığı kiloları verdi aşkla giyim ve beslenme tarzı değişti.Gençleşti ablam çok da tatlı oldu.Hayat sürprizlerle dolu.İstedikten sonra olmayacak iş yokki.Enişte Bey senelerce ablayı dilediğini söyler.Bence umudunu kaybetme

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:10 AM.