Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumlamalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/)
-   -   Lütfen yardım edin, sinüzit ile ilgili olumlama var mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/412034-lutfen-yardim-edin-sinuzit-ile-ilgili-olumlama-var-mi.html)

yaseminist 07-10-2009 05:35 PM

Lütfen yardım edin, sinüzit ile ilgili olumlama var mı?

Merhaba Arkadaşlar sevincli

Ben kronik sinüzit hastasıyım. Sürekli olarak
"ben sağlıklıyım, uyum içindeyim" vs. R. Şanal'ın sağlık ile ilgili olumlamalarını okuyorum ama özel olarak sinüzit ile ilgili bir olumlama var mı?

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Sevgiler s456

karagurkan 02-08-2010 04:43 PM

Cevap: Lütfen yardım edin, sinüzit ile ilgili olumlama var mı?

Louise Hay in -Düşünce Gücüyle Tedavi- kitabından aktarıyorum..
Sinüs sorunları sebebi (yakınındaki birinden tedirgin olmak)
tedavi olumlaması : İçimde ve çevremde huzurlu ve uyumlu ortam var..

cadi_bm 02-08-2010 04:49 PM

Alıntı:

karagurkan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760312)
LOUİSE HAYY İN - DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ - KİTABINDAN AKTARIYORUM SİNÜS SORUNLARI SEBEBİ (YAKININDAKİ BİRİNDEN TEDİRGİN OLMAK) TEDAVİ OLUMLAMASI -İÇİMDE VE ÇEVREMDE HUZURLU VE UYUMLU ORTAM VAR -

Deniz suyunu bol bol çekersen genzine kalıcı olarak geçiyormuş bir arkadaşım uyguladığını söylemişti.

Bu kitapta migrenin, baş ağrısının sebebi de yazıyo mu merak ettimutananadam

smyrna1 02-08-2010 04:57 PM

Prof.Dr.Mehmet Öz “Sinüzit ve burun tıkanıklığı için tuzlu su uygulaması” | İpekBocegim.Com

bunu uygularsan iyi gelir ben grip olduğumda sinüslerimden şikayet ederdim, bu yöntem sinüsleri gerçekten açıyor..

karagurkan 03-08-2010 11:12 AM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760315)
Deniz suyunu bol bol çekersen genzine kalıcı olarak geçiyormuş bir arkadaşım uyguladığını söylemişti.

Bu kitapta migrenin, baş ağrısının sebebi de yazıyo mu merak ettimutananadam

migren:
Etken:Kusursuz olma isteğiyle kişinin kendi üzerine baskı yapması. Bastırılmış öfke. Hayatın akışına güvenmeme. Cinsel korkular.
Tedavi:-Kendimi hayatın akışına bırakıyorum ve evrenin tüm ihtiyaçlarımı en güzel biçimde karşılayacağına inanıyorum.Yaşamak güzel.

söz konusu kitabı 14 yıl önce okumuştum. Fıtık nedeniyle bel ağrısı aylardır bel ağrısı çekiyorum. aklıma bu kitap geldi tekrar aldım okumaya başladım daha ilk günden ağrılarım hafiflemeye ve geçmeye başladı. iiii (ister inan ister inanma)derty

cadi_bm 03-08-2010 11:51 AM

Alıntı:

karagurkan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760435)
migren:
Etken:Kusursuz olma isteğiyle kişinin kendi üzerine baskı yapması. Bastırılmış öfke. Hayatın akışına güvenmeme. Cinsel korkular.
Tedavi:-Kendimi hayatın akışına bırakıyorum ve evrenin tüm ihtiyaçlarımı en güzel biçimde karşılayacağına inanıyorum.Yaşamak güzel.

söz konusu kitabı 14 yıl önce okumuştum. Fıtık nedeniyle bel ağrısı aylardır bel ağrısı çekiyorum. aklıma bu kitap geldi tekrar aldım okumaya başladım daha ilk günden ağrılarım hafiflemeye ve geçmeye başladı. iiii (ister inan ister inanma)derty

Tabi ki inanıyorum. Tüm hastalıkların sebebi ruhsal ama çoğunluğun ( sanki) inanmama sebebi psikolojiyi hafife almaları. Ol derim olmaz ; yok öyle şeyy :)

smyrna1 03-08-2010 12:11 PM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 760436)
Tabi ki inanıyorum. Tüm hastalıkların sebebi ruhsal ama çoğunluğun ( sanki) inanmama sebebi psikolojiyi hafife almaları. Ol derim olmaz ; yok öyle şeyy :)

benim valide hanımın senelerden beri baş ağrısı güneşli havada yürüyünce mide bulanması, gibi sürekli baş ağrısı problemi vardı birçok doktora gittik migren dediler genelde, ama en son gittiğimiz göz doktoru göz tansiyonu teşhisi koydu, ve bu başağrılarını buna bağladı, sonuçta verdiği damla ve ilaçları kullanıyor hala, gerçekten başağrısı 1-2 aydır geçti, işin tuhafı genetik olma riskine karşı çocuklarında gelsin demiş doktor bakalım daha gitmedim,

hani bunuda gözönüne alın isterim en azından göz doktoruna gider olursanız bir gösterin.

tolgaasya 03-08-2010 12:27 PM

Kardeşimin kullandığı okaynus suyu adında bir burun damlası var. Faydalı olduğunu söylüyor. Geçmiş olsun.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:09 AM.