Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nostalji Sohbet Video (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nostalji-sohbet-video/)
-   -   havuzda tanışan iki yabancı ve aşkları(farklılıklar güzeldir) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nostalji-sohbet-video/621416-havuzda-tanisan-iki-yabanci-ve-asklarifarkliliklar-guzeldir.html)

hatiicee 09-08-2012 01:42 PM

havuzda tanışan iki yabancı ve aşkları(farklılıklar güzeldir)

Nette gezerken buldum bu videoyu.Çok hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim.

Swimming pool on Vimeo

Umarım beğenirsiniz.

suyahapsettim 10-08-2012 12:32 AM

Cevap: havuzda tanışan iki yabancı ve aşkları(farklılıklar güzeldir)

enteresan bir aşk hikayesi :D

sweeet 12-08-2012 04:06 PM

Güzelmiş. :)

sweeet 12-08-2012 04:11 PM

Aslında manidar. Çünkü ilk başta ortak özelliklerimizi görüyoruz yani aynalıyoruz sonra da farklı yalarımızı keşfediyoruz. Bu farklılıkları kabul ettiğimiz sürece bir arada kalabiliyoruz.

hatiicee 12-08-2012 04:52 PM

Bir yazıda denk gelmişti farklılıkları kabul edip gelişeceğimize karşımızdakini değiştirmeye çalışıyoruz.Bu yüzden de hem kendimize hem de karşımızdakine hayatı zindan ediyoruz diyordu.Hatta boşanmaların artmasını da buna bağlamış yazar.Hayat farklılıklarla güzel :))

cansuyu 12-08-2012 06:35 PM

sevgili Haticee..
hem burada hem günlüğünde yazdıklarınla ilgili olarak şunu düşünmeden edemedim..
çünkü hepimizin inanç kalıpları var..

sweeet 12-08-2012 07:57 PM

Evet evet kesinlikle sadece kendi inanç kalıplarımızın bize yaşattığı ve söylettiklerinin yanı sıra diğerlerinin de inanç kalıpları var. Karşımızdaki insanlardan mükemmel olmalarını beklememeliyiz. Onların neden böyle davrandıklarını ancak tarafsız gözlerle bakarsak görebiliriz. Ama iş yakınımızdakilere gelince biraz zor olabiliyor ama imkansız değil.

hatiicee 12-08-2012 09:39 PM

Alıntı:

cansuyu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 827809)
sevgili Haticee..
hem burada hem günlüğünde yazdıklarınla ilgili olarak şunu düşünmeden edemedim..
çünkü hepimizin inanç kalıpları var..

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 827815)
Evet evet kesinlikle sadece kendi inanç kalıplarımızın bize yaşattığı ve söylettiklerinin yanı sıra diğerlerinin de inanç kalıpları var. Karşımızdaki insanlardan mükemmel olmalarını beklememeliyiz. Onların neden böyle davrandıklarını ancak tarafsız gözlerle bakarsak görebiliriz. Ama iş yakınımızdakilere gelince biraz zor olabiliyor ama imkansız değil.

Kızlar siz muhteşemsiniz:)))

cansuyu 12-08-2012 09:52 PM

:)))))
bana kızlar dedi :)))

esmeralda nın su verdiği quasimodo gibi sayıklar dururum ben şimdi bunu :)
bana kızlar dedi :))

bazen hafiflemek ve doyasıya gülmek ne güzel..
iyi ki varsın :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:30 PM.