Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nlp (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nlp/)
-   -   NLP tekniği sonuç verdi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nlp/618904-nlp-teknigi-sonuc-verdi.html)

YESHAPPY 14-06-2011 03:53 PM

NLP tekniği sonuç verdi

NLP de bir teknik var hayatına olumsuz anlamda etki eden kişilere karşı sevgi dolu olduğunu hayal ediyosun, yüzünü hayal ediyosun ve ona karşı sevgiyle baktığını görüyorsun. Teknik detaylı olarak aklımda değil;ama bu kadarı en işime yarayan kısmı oldu sanırım önceki ayın içinte sıkıntılı bi hafta geçirmiştim. Sonra nlp tekniğini deneyeyim dedim, inanın hoşlanmadığım bir kişiye sevgiyle bakmak kolay olmadı;ama yılmadım yaptım. Tam anlamıyla olmasa da denedim ve ta taa sonraki hafta karşılaştığım o kişiden artık negatiflik almıyordum. Artık herşey normale döndü. Ortam rahatladı bende rahatladım. Ya da tam tersi :)
Kesinlikle tavsiye ettiğim bi yöntem. İşe yarıyor. Tecrübeyle sabittir :)

*kelebek* 14-06-2011 03:54 PM

Cevap: NLP tekniği sonuç verdi

sevgili yeshappy nlp benim de merak ettiğim bi konu. sen bunu nerden öğrendin,kitaplar işe yarıyor mu?

YESHAPPY 14-06-2011 04:12 PM

Kitabı yıllar önce okumuştum, hatırlıyorum bile diyemem şimdi okuduklarımı. Nil Gün 'ün sesinden dinledim ben bu nlp tekniğini. Denediğim bu kısmı işe yaradı çok şükür.Gerçekten de düzeldi aradaki durum. Tavsiye ederim. Kitaplarda da muhakkak vardır bu teknik. Bulursam yazarım tekniği.

*kelebek* 14-06-2011 04:19 PM

ben aslında en çok sınırlarımda ve yaşanmışlıklarda uygulamak istiyorum nlp'yi. kitaplardan ne kadar faydalı olur bilemiyorum,cd leri de vardı sanki nil gün'ün ama etkinliğini bilmiyorum

YESHAPPY 14-06-2011 04:43 PM

Bende bütün cdlrini dinledim diyemicem;ama kendi sesinden uyguladığım bu teknik benim işime yaradı. Bence denemelisin. Kitapta da seslendirilen teknik yazılı haldedir diye düşünüyorum. Sonuçta herşey senin hayal gücüne bağlı. Faydasını görürsün bence uygulamalı bir kitapla.

*kelebek* 14-06-2011 05:51 PM

kitabının iyi olduğunu duymuştum,okadar çok şeye merak salıyorum kii hangi birini yapıcam bilmiyorum :)

newroses 28-06-2011 02:28 PM

güzel teknik denedim.Hayal edince bile insan içi bir hoş oluyor.saol YESHAPPY paylaşımın için

ginka 28-06-2011 03:28 PM

aynı durumu bende denemiştim kesinlikle işe yarıyor... hocamın bitanesi benimle çok uğraşırdı hemen hemen her gün tartışırdık... zihnimde hoca ile çok iyi anlaştığımı benle hiç uğraşmadığını imgeledim ve sonuç etkili oldu bana hep bilebileceğim sorular sormaya ve sürekli uğraşma huyundan vezgeçtiğini gördüm hemde uzun bi muddet böyle geçti çok etkili birşey zihin denen şey blissy

kendini arayan adam 05-11-2011 11:17 AM

Buna bende inanırım.. Mutlaka etkisi olacaktır. Ama bunu yaparak kişiligimizden taviz vermiş olmazmıyız? Bence içimizde bazı şeyleri yendikten sonra yada şöyle söyliyeyim bulunduğumuz ortamlarda istediğimiz seviyeye geldikten sonra bu örnekte vermiş oldugunuz NLP teknigini uygularsak daha erdemli olur. Bulundugumuz ortamda güçsüzken bunu yaparsak yalaka yada gurursuz pozisyonuna düşmezmiyiz?

Bende NLP tekniğini mutlaka uygulamak isteyenlerdenim, öneriniz olursa mutlaka önerirseniz sevinirim.

Electra 05-11-2011 12:27 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800542)
NLP de bir teknik var hayatına olumsuz anlamda etki eden kişilere karşı sevgi dolu olduğunu hayal ediyosun, yüzünü hayal ediyosun ve ona karşı sevgiyle baktığını görüyorsun. Teknik detaylı olarak aklımda değil;ama bu kadarı en işime yarayan kısmı oldu sanırım önceki ayın içinte sıkıntılı bi hafta geçirmiştim. Sonra nlp tekniğini deneyeyim dedim, inanın hoşlanmadığım bir kişiye sevgiyle bakmak kolay olmadı;ama yılmadım yaptım. Tam anlamıyla olmasa da denedim ve ta taa sonraki hafta karşılaştığım o kişiden artık negatiflik almıyordum. Artık herşey normale döndü. Ortam rahatladı bende rahatladım. Ya da tam tersi :)
Kesinlikle tavsiye ettiğim bi yöntem. İşe yarıyor. Tecrübeyle sabittir :)

Evet bu tür teknikler işe yarar. Aynı zamanda kendinizde beğenmediğiniz bir özelliğinizi bile buna benzer bir teknikle değiştirebilirsiniz. Herşey düşünceye bağlıdır. Başarılarınızın devamını dilerim. Tecrübelerinizi sitede paylaşırsanız seviniriz.
Sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:05 AM.