Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   3 GÜNDÜR TELKİN DİNLİYORUM ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/622529-3-gundur-telkin-dinliyorum.html)

cigdem222 09-01-2013 03:35 PM

3 GÜNDÜR TELKİN DİNLİYORUM ?

arkadaşlar bu siteye üye olalı 3 gün oldu..ve burda okuduğum kadarıyla suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi dinlemem gerekiyor diye 3 gündür bunları dinliyorum..aynı zamanda telkinleride okumam gerekiyormu?

ben bu müzikleri dinlediğimden beri daha asık suratlı daha içe dönük oldum sanki..yani iç husuzrsuzluğum bi nebze kayboluyor belki ama kabaca söyleiyim mallaştım mı ne ? içimde bi dinginlik var..açıkcası o eski kahkahalar o eski hiperaktif haller kayboluyor bende sanki..inanın çok durgunlaştım..neden böyle oluyor..bişeyleri eksikmi yapıyorum..

ve söyleyin bana lütfen..sizce bu müzikleri dinlemek gerçekten işe yarıyormu ?

cigdem222 09-01-2013 03:36 PM

Cevap: 3 GÜNDÜR TELKİN DİNLİYORUM ?

bide kafam ağırlaştı sanki..böyle yanaklarım geriliyor ÖZELLİKLE SUÇLULUK DUYGUSUNU DİNLERKEN.... TIRSTIM GALİBA BEN

azraist_24 10-01-2013 08:26 AM

Alıntı:

cigdem222 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835587)
arkadaşlar bu siteye üye olalı 3 gün oldu..ve burda okuduğum kadarıyla suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi dinlemem gerekiyor diye 3 gündür bunları dinliyorum..aynı zamanda telkinleride okumam gerekiyormu?

ben bu müzikleri dinlediğimden beri daha asık suratlı daha içe dönük oldum sanki..yani iç husuzrsuzluğum bi nebze kayboluyor belki ama kabaca söyleiyim mallaştım mı ne ? içimde bi dinginlik var..açıkcası o eski kahkahalar o eski hiperaktif haller kayboluyor bende sanki..inanın çok durgunlaştım..neden böyle oluyor..bişeyleri eksikmi yapıyorum..

ve söyleyin bana lütfen..sizce bu müzikleri dinlemek gerçekten işe yarıyormu ?

Sevgili Cigdem,

Sakin telkinleri dinlemeyi birakma... 3 gun degil sucluluk + ego yu tam 10 gun kadar dinle ve gunde 8-10 saat olmasina dikkat et...

Senin tabirinle `Mallasmak `:) demiyelim de birseylerin farkina varmanin donuk ifadesi diyelim... Onceden verdigin anlik tepkilerin yerini artik daha derin ve sakin tepkiler alacak... O da bunun gostergesi, dogru yoldasin yane:) No Panic...

Bu telkinleri dinlemek ise yariyor mu?

Sana tavsiyem bu sorular bu forumda gunde yuzlerce kez sorulyur o yuzden lutfen ana sayfa da ``Rehber Bolumunu incelemeden soru sormayiniz ``:)) bolumu var, orayi dikatlice okumani yacvsiye ederim.. Hem yanit gelecek mi diye bekleme zahmetinden kurtulur hem de yasanmis deneyimlerden yararlanma firsatin olur..

Haydi devam:)smil56

cigdem222 10-01-2013 10:52 AM

çok teşekkürederim cevabınız için..aydanlandım biraz..yani mallaşmak (benim tabirimle) normal diyorsunuz...peki telkinleride okucakmıyım..okumasam olmazmı ?

ben telkinleri dinlemeye devam edicem bakalım hadi hayırlısı..inşallah güzel şeyler olurda bende burda paylaşırım ..

azraist_24 10-01-2013 11:21 AM

Alıntı:

cigdem222 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835609)
çok teşekkürederim cevabınız için..aydanlandım biraz..yani mallaşmak (benim tabirimle) normal diyorsunuz...peki telkinleride okucakmıyım..okumasam olmazmı ?

ben telkinleri dinlemeye devam edicem bakalım hadi hayırlısı..inşallah güzel şeyler olurda bende burda paylaşırım ..

Okumaniza gerek yok, dinlemeniz kafi:)))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:33 AM.