Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   köklü değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/619280-koklu-degisim.html)

beautysea 13-07-2011 01:19 PM

köklü değişim

Merhaba.Hayatım pause modunda yaşıyorum uzun zamandır.iş arıyorum bulsamda,olumlu da geçse hep bir aksilik çıkıyor bu durgunluğa artık bi son vermeye karar verdim.cesur olmak,atılım yapmak,tereddüt etmemek gibi şeyler istiyorum.bunlar olursa bişeyler yoluna girer diye düşünüyorum.şöyle bir düşüncemde yok;telkinleri dinledim tamam hadi hayatım toz pembeye dönsün.ben tamamen değişmek istiyorum artı yönlerimin yanına cesaret ve hırs eklensin istiyorum.10 gün oldu başlayalı gelişme olursa mutlaka yazıcam.hırs duygusu nasıl oluşur?bunu bilen var mı?12389 kötü yönde geliştircek hırs değil atılım yapıcak kadar ve yeni başlangıçlar için.istemek ve harekete geçmek yeterli olmuyo demekki

bigokyanus 13-07-2011 02:08 PM

Cevap: köklü değişim

Her şey sen de ve içinde , diğerleri vasıta sadece.
madem kararlısın işte en büyük adım bu ...
Var olmanın gücü , Echart Tolle'nin kitabı , okuyan herkese faydası olacağına inanıyorum .
Hoş geldin :)

beautysea 13-07-2011 06:06 PM

teşekkürler. hoşbuldk
çok kitap okudum, sayısız.Artık okumak ve araştırmaktan öte bir kıpırtı olsahy789ben de hırslansam.bişeyler olsun artık

beautysea 14-07-2011 02:07 PM

çok kötüyüm sigrt56hiç bir ilerleme olmazmı insanınhayatında

underground7 14-07-2011 02:18 PM

Çok bilgili değilim bu konuda hatta çoğu zaman aynı dertten muzdaribim ama şöyle bir öneride bulunayım; basit kararlar vermek gerektiğinde tereddüte düşer insan,bu tereddütte hareketsizliğe sürükler çoğu zaman.Bu gibi durumlarda iyi yada kötü fazla düşünmeden bir kararı seçip uygulamak kısa vadede iyi olacaktır.Karar alabilme ve hareket kabiliyetin olduğun hissine kapıldığında herşeye karşı daha hırslı ve istekli olabilirsin diye düşünüyorum.En azından bende böyle işliyor süreç.

beautysea 14-07-2011 03:04 PM

iyi kötü kararı verirken korkuyorum sorun bu.daha önceki başarızızlıkları berbat durumları tekrar yaşamaktan korkuyorum.böyle durumlarda ve üzgünken kalbim yerinden çıkcakmış gibi hızlı atıyor bi kaç gün.bu güne kadar güçlü durdum hep pozitif düşündüm.herşey düşünce de başlar bunu savundum.düşündüklerim istediklermin en ufak kısmı gerçekleşmiyor.bugün çk üzgünüm bana değersiz olduğum hatırlatılıyor.ben kendimi seviyorum ve gerçekten aklım duygularım yerinde.ama artık pozitif düşünüp iyi mi olayım yoksa hep isyan edenlerdenmi bunun kararını vericem artık galiba.kötü olmak istemesemde başaramasamda böyle mi olmam gerekiyor acaba.çok çaresizim ağladıkça acizliğim aklıma geliyor.ben zayıfım malesef bunu kabul ediyorum ama mutlu olmak hakkım yine deağla2

Berilce 14-07-2011 04:49 PM

Alıntı:

beautysea Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802823)
iyi kötü kararı verirken korkuyorum sorun bu.daha önceki başarızızlıkları berbat durumları tekrar yaşamaktan korkuyorum.böyle durumlarda ve üzgünken kalbim yerinden çıkcakmış gibi hızlı atıyor bi kaç gün.bu güne kadar güçlü durdum hep pozitif düşündüm.herşey düşünce de başlar bunu savundum.düşündüklerim istediklermin en ufak kısmı gerçekleşmiyor.bugün çk üzgünüm bana değersiz olduğum hatırlatılıyor.ben kendimi seviyorum ve gerçekten aklım duygularım yerinde.ama artık pozitif düşünüp iyi mi olayım yoksa hep isyan edenlerdenmi bunun kararını vericem artık galiba.kötü olmak istemesemde başaramasamda böyle mi olmam gerekiyor acaba.çok çaresizim ağladıkça acizliğim aklıma geliyor.ben zayıfım malesef bunu kabul ediyorum ama mutlu olmak hakkım yine deağla2

"Ben zayıfım" dedikçe, sizi zayıf düşürecek ve öyle görecek olay ve insanları hayatınıza çekersiniz birer birer...Olumlama yapın bol bol, kimsenin hayatı çok kolay değil, hepimiz zaman zaman kötü ruh durumlarına sahip olabiliriz, ama bütün bunlarla vakit kaybediyoruz, yaşam hızla geçer bir bakarsınız yaş gelmiş 30, 40..... ve üstü... Yaşayın arkadaşım.

beautysea 14-07-2011 07:03 PM

olumlu yaşadıka sanki şartlar iyice üzerime geliyor.zayıflığım da duygusallığımdan offf haklısınız teşekkürler gerçekten çok zor durumdaym 30 uma geldim bile

nergisz 15-07-2011 01:04 AM

Alıntı:

Berilce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802832)
"Ben zayıfım" dedikçe, sizi zayıf düşürecek ve öyle görecek olay ve insanları hayatınıza çekersiniz birer birer...Olumlama yapın bol bol, kimsenin hayatı çok kolay değil, hepimiz zaman zaman kötü ruh durumlarına sahip olabiliriz, ama bütün bunlarla vakit kaybediyoruz, yaşam hızla geçer bir bakarsınız yaş gelmiş 30, 40..... ve üstü... Yaşayın arkadaşım.

gerçektende aynı duyguları yaşamda bu söylenenlere katılıyorum bu yüzden bende iyi söyleyip iyiyi çağırmaya çalışıyorum. ama şu varki ilk başladığım günki neşem polyanacılığım ve ferahlığım kalmadı. şiit kendimde sorunum yok (olumlama yapıyorum :))

beautysea 15-07-2011 10:39 AM

benmde o güleryüzüm kalmadı arkadaşlar.hiçbişeyden vazgeçtiğim yok ama çok zorlanıyorum.halbuki içimde kendimi çözme konusunda baya ilerleme kaydetmiştim.bazen rol yapıyormuşum gibi geliyo,yüzümde bi mutluluk maskesiyle dolaşmaktan yoruldumbisiklet
eft yapmak istiyorum yaptımda gerçekten faydalı ama hem istiyorum hem yapmıyorum=/

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:45 PM.