Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   bir yerde bir eksiğim ya da yanlışım var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/614023-bir-yerde-bir-eksigim-ya-da-yanlisim-var.html)

mocha 10-07-2010 08:13 PM

bir yerde bir eksiğim ya da yanlışım var

dunk56 Herkese slmlar şubattan berı hayatım değiştiyi mümkün olduğunca takip ediyorum, yaklaşık 1 ay non-stop bi şekilde ego ve suçluluk telkinlerini dinledim ee güzel hoş sonuçlar aldım saymak gerekirse depresif halimden kurtuldum, heyecanımı ve gelecege dair guzel hislerimi geri kazandım ve bunun gibi yüksek motivasyonlu kazançlarım oldu, bolluk ve parayla ilgili bir telkin dinlemeye başladım bu 1ayın sonunda martta başladım temmuz oldu etkileri görmüyorum diyemem bir çok ticaret fırsatı yakaladım sözleşmeler yapıldı ama hep son noktalarda takıldı askıda kaldı hepsi bi tanesinde iş tamamlandı ödemeler yapıldı yurtdışından geldığı için parayı hala alamadım p.tesi 1 hafta olucak resmen paronoya yaptım acaba göndermediler mi fln diye. neyse bunlar gereksiz detaylar sonuç olarak son noktaları koyamıyorum marttan bu yana hıç aksatmadan dinledim telkini. muhtemel sebebler uzerine fikir alışverişi yapabilirsek bana gerçekten yardımcı olucaksınız. ha bide unutmadan ego ve suçluluğuda başlangıçtaki bir aydan sonra hiç dinlemedim. çok mu salağım dusun2 dinlemem gerekiyo muydu yoksa????

fgceker 10-07-2010 09:17 PM

Cevap: bir yerde bir eksiğim ya da yanlışım var

Merhaba;

parayla ilgili inaçların hakkında biraz bilgi verirsen sanırım daha fazla yardımda bulunabiliriz k8908

Yazdıklarından anladığım kadarıyla hep bir endişe halindesin para konusunda.Acaba bir aksilik çıkacak mı acaba elime geçicek mi gibi???Sanırım bu ve benzeri endişe sinyallerini evrene yolladığın için evrende isteğini emir bildiği için,aklından geçen şeyi yaşıyorsun gibidusun2dusun2

Tabi bu yorumu affına sığınarak ve yazdıklarından anladıklarıma dayanarak yapıyorum girlhaha girlhaha

Parayla ilgili inançlarınla,iç konuşmalarınla ilgili daha fazla bilgi sanırım daha doğru yorumlar yapmamı sağlayabilecek utananadam utananadam

http://i213.photobucket.com/albums/c...0b2888f3c1.gif

mocha 11-07-2010 03:58 PM

öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. Aslında ilk başlarda herhangi bi endişe yaşamıyordum yani bilinçli gözlemlerimden bahsediyorum. hatta gelişmeler tüm olumsuz duygularımıda yok etmeye başlamıştı ilk başlarda yaşadığım bi kaç aksilikte hayal kırıklıgına bile ugramadım sadece analiz yapmaya çalıştım bi yerlerde yanlış ınançlarım var mı yanlış tutumlar içindemiyim diye. çok iyi tespitler yapamadığımı düşünüyorum çünkü neyin üstüne gitmem gerektiğini bulamadım. ama son dönemlerde gerilmeye başladım artık daha doğrusu şubattan beri öyle sıkıntılar yaşadım ve bunları öyle eglencelı hale çevirdim ki dönüp arkama baktığımda o sıkıntılı dönemleri en iyi ve en az hasarla atlattıgımı düşünüyorum ve hala devam eden sıkıntılara aynı tepkileri veremiycegımden korkuyorum endişe ettiğimi düşünmüşşün dogrudur endişelenmeye başladım. çoktan değişim gerçekleşmeliydi diyorum 4,5 ay uzun bi süre gibi geliyor

mocha 11-07-2010 04:06 PM

bu arada parayla ilgili inançlarımı tespit etmeye çalıştım ama çokta anlayamıyorum kendımı:)) zorluk ıcınde buyumedım 1, 2 senedır sıkıntı var. çocuklugumda parayla ılgılı hatırladıgım şeyleri tespıt etmeye calıstıgımda annemın hep babamla evlendıklerı ılk donemde para sıkıntısı yasadıklarını ama cok mutlu ve huzurlu olduklarını sonra bu duyguların sona erdıgını ama maddii acıdan guçlendıklerını anlattıgını hatırlıyorum. hep keske paramız olmasaydıda oyle mutlu kalsaydık dıyordu. bu hatırımda olan hıkaye benı ne kadar etkılıyordur bılmıyorum. zaman zaman da erkek arkadasımın maddi sıkıntısı olmasına ragmen onla bırlıkte olmak ona olan gercek askımı kanıtlıyo gıbı gelıyor kendı kendıme aptal bır gururlanma yasıyorum. bunun da farkındayım bılıncaltı duzeyde bı etkı yarattıgını pek sanmıyorum. anlatabılecegım tespıt edebıldıgım bu ıkı durum var sadece

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:19 AM.