Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Herkes baksın, kaç tur dinleyecez telkinleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/372127-herkes-baksin-kac-tur-dinleyecez-telkinleri.html)

serkans674 16-06-2009 08:26 PM

Herkes baksın, kaç tur dinleyecez telkinleri

Sorum şu telkinlerin kaç saat dinlediğimiz değil, kaç tur dinlediğimiz önemli olduğuna göre hangi telkin en az kaç tur dinlenmeli ki sonuç alalım.
Ben ego güçlendirici de ilk etkiyi 200 turdan sonra, sigara bırakmada ise 100 turdan sonra görmüştüm mesela
Buna göre cevap verirseniz sevirseniz sevinirim.Diğer telkinlerde kaç turda sonuç aldınız, tam olarak kaç tur sonra telkini bıraktınız gibi.

the desert 16-06-2009 08:30 PM

Cevap: Herkes baksın, kaç tur dinleyecez telkinleri

zor be cnmm burda herkess turlara mı bakacak?ben bakmıom mesela dınlıom duruom:)y789

serkans674 16-06-2009 08:45 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466962)
zor be cnmm burda herkess turlara mı bakacak?ben bakmıom mesela dınlıom duruom:)y789

Kardeşlik seviyorum seni yaww y789, affet eşşeklik bende dı dezırt qazı almış gidiyo, zaten tur bindirmiştir o cevaplamasada olur diye not düşmeliydim pardonmusic45blissysevincli

the desert 16-06-2009 09:09 PM

bak yawww....ne gazı beyaww..uğraşma benle.....hadııı dınle bakalım bak daha 12123432 tur kaldı... ee şunun şurasında azı gıtmış çoğu kalmış:)y789

serkans674 16-06-2009 09:33 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466970)
bak yawww....ne gazı beyaww..uğraşma benle.....hadııı dınle bakalım bak daha 12123432 tur kaldı... ee şunun şurasında azı gıtmış çoğu kalmış:)y789

Senle uğraşmazsam işlerim ters gidiyo... 12123432 tur dediğin nedir canım aaaa ben tamamlayamasam torunlar tamamlar zaten. Hem bir tur attım zaten kaldı 12123431 tury789y789y789y789

alakas 17-06-2009 03:51 PM

kaç tur olduğunu saymaya kalkarsak bilincimiz sürekli onu takip eder. fakat forumda bir yerde çok da dikkat etmeden arkada çalan bir telkinin daha etkili olduğunu okumuştum. ben öyle yapıyorum. oturuyorum bilgisayarın başına, açıyorum telkinleri, işlerimle uğraşıyorum. o, çalıp duruyor.

suzzy 17-06-2009 04:28 PM

telkinlerin gerekli etkiyi göstermesi için tur olarak değil süre olarak dinlememiz gerekiyor...music45

ortalama 70- 80 saat dinlememiz yeterli...tabi bu yeterlilik kişiden kişiye değişiyor...rt67

bazı kişilerde 3-4 günde etkisini gösterirken bazı kişilerdede bir hafta on günü bulabiliyor...

yeterli açıklama için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz...super

sevgiler...actionsmile

Nasıl Dinleyebilirim - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ne Zaman Etkisini Görürüm - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

serkans674 17-06-2009 08:02 PM

Alıntı:

alakas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467114)
kaç tur olduğunu saymaya kalkarsak bilincimiz sürekli onu takip eder. fakat forumda bir yerde çok da dikkat etmeden arkada çalan bir telkinin daha etkili olduğunu okumuştum. ben öyle yapıyorum. oturuyorum bilgisayarın başına, açıyorum telkinleri, işlerimle uğraşıyorum. o, çalıp duruyor.

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467129)
telkinlerin gerekli etkiyi göstermesi için tur olarak değil süre olarak dinlememiz gerekiyor...music45

ortalama 70- 80 saat dinlememiz yeterli...tabi bu yeterlilik kişiden kişiye değişiyor...rt67

bazı kişilerde 3-4 günde etkisini gösterirken bazı kişilerdede bir hafta on günü bulabiliyor...

yeterli açıklama için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz...super

sevgiler...actionsmile

Nasıl Dinleyebilirim - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ne Zaman Etkisini Görürüm - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Hocam teşekkür ediyorum ilgilenmişsiniz sağolun
Biraz acemi muamelesi yapmışsınız bana y789hatırı sayılacak süredir buralardayım bilginize.
Bunları biliyorum fakat merak ettiğim konuyu tam anlatamadım herhalde ben tahminen kaç turda sonuca ulaşılmıştır onu merak ediyorum o yüzden açtım konuyu

alakas 18-06-2009 10:21 PM

Alıntı:

serkans674 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467180)
Hocam teşekkür ediyorum ilgilenmişsiniz sağolun
Biraz acemi muamelesi yapmışsınız bana y789hatırı sayılacak süredir buralardayım bilginize.
Bunları biliyorum fakat merak ettiğim konuyu tam anlatamadım herhalde ben tahminen kaç turda sonuca ulaşılmıştır onu merak ediyorum o yüzden açtım konuyu

estağfurullah, ne demek acemi muamelesi... ben sadece neden böyle bir soruya açık bir cevap veremeyeceğimi yazdım aslında.

serkans674 19-06-2009 04:52 PM

Çok mu zor soru sorduk

Alıntı:

alakas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467372)
estağfurullah, ne demek acemi muamelesi... ben sadece neden böyle bir soruya açık bir cevap veremeyeceğimi yazdım aslında.

Sağol kardeş teşekkür ederim yine ilgilenip yazmışsınactionsmile
Bu sözümde genele "Yaww kardişim çok mu zor soru sorduk bi cewap çıkmadı. Acep çoktan seçmeli şeklinde mi sorsak cevap bulunur mu?y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:01 PM.