Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Yapmalı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-yapmali/)
-   -   Sevdiğim var ama yapamıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-yapmali/624744-sevdigim-var-ama-yapamiyorum.html)

tuna123 31-12-2014 01:36 AM

Sevdiğim var ama yapamıyorum

beni seven ve benimde gerçekten gönülden sevdiğim biri var. her şey tamam ama bende değişik bi sorun var. onunla olunca nebiliyim böyle onunla yapamıcam gibi geliyo ama onsuzda yapamıyorum. onsuz geçirdiğim zamanlar zehir gibi geliyo bana. Ne onunla yapabiliyorum nede onsuz. Anlamıyorum çok karmaşık her şey. Sevmesine delicesine seviyorum ve oda beni çok seviyo istiyo ama benim bu halim yüzünden kızı hep yüzüstü bıraktım çok üzdüm tekrar döndüm ve hep beni kabul etti çok istedi beni. benim sorunum nedir arkadaş insan en sevdiği insanka neden olamaz ki. ne onunla yapabiliyorum nede onsuz

Dusunsel 31-12-2014 09:21 PM

Cevap: Sevdiğim var ama yapamıyorum

heryerde olmak hiç bir yerde olmaktır fazla arpalardan kurtulursanız çözüm zihninizde belirebilir kendinizi suçlu hissediyor güvensiz hissediyorsanız sitedeki mp3leri deniyebilirsiniz

tuna123 02-01-2015 12:20 AM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 853112)
heryerde olmak hiç bir yerde olmaktır fazla arpalardan kurtulursanız çözüm zihninizde belirebilir kendinizi suçlu hissediyor güvensiz hissediyorsanız sitedeki mp3leri deniyebilirsiniz

kendimi güvende yada suçsuz hissetme durumu değil bende tam tarif edemiyorum içimdekileri. Mesela ben hiç annemden şefkat sevgi ilgi görmedim küçüklüğümden beri ve bu duygulara okadar hasretim okadar açım ki anlatamam. şuan içimden geçen diyorum ki keşke o gelse yanımda olsa sadece biraz şefkat biraz sevgi gösterse yine yeter bana ama ben hiç anlamadığım bi şekilde her şey yolundayken sevgilimden ayrılıyorum.

Janer 02-01-2015 03:12 AM

Seviyorsan yapacaksın . O seni seviyorsa 2 kere yapacaksın. Birbirinizi seviyorsanız ölene kadar yapacaksın.
İş işten geçince yapamıyorum dediğin günlere lanet edersin.

Seven sevdiğini böyle bırakmaz. Gerçekten seviyor musun ? Yoksa ona ihtiyacın mı var (şefkat meselesinden dolayı) .
Gerçekten seviyor musun yoksa alışkanlıklar mı var ?
bunları bir duşun. Sonra ne yapacaksan arkasında dur.

Işıklı yol 02-01-2015 01:24 PM

Alıntı:

tuna123 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 853142)
kendimi güvende yada suçsuz hissetme durumu değil bende tam tarif edemiyorum içimdekileri. Mesela ben hiç annemden şefkat sevgi ilgi görmedim küçüklüğümden beri ve bu duygulara okadar hasretim okadar açım ki anlatamam. şuan içimden geçen diyorum ki keşke o gelse yanımda olsa sadece biraz şefkat biraz sevgi gösterse yine yeter bana ama ben hiç anlamadığım bi şekilde her şey yolundayken sevgilimden ayrılıyorum.

Duygularını tespit ederek işe başlayabilirsin. Belki de sadece bağımlılık seninki, aslında istediğin o değil. Bunu anlamanın kolay bir yolunu biliyorum. Ona mektuplar yaz. Bunu ona göndermeyeceksin. Ama mütemadiyen yaz. Ona duygularını ifade et. Sende ki duygular sanki balondaki minik bir delik gibi yavaş yavaş sönecek. Yavaş yavaş gerçekle bağ kuracaksın. Yavaş yavaş ayakların yere basacak. Bunu denedim biliyorum. Onlarca mektup yazdım ama sonrasında sadece salt sevgi kaldı içimde, hem yokluğuna dayanabildiğim hem de hayatın içinde seçimlerimle var olabildiğim bir süreç başladı bende :)
Hem seviyorum ama hem de nefes alabiliyorum. Bunu çok kişi başaramaz. Pek çok insan sevdiği yanında değilse yaşayamaz, hayatı ıskalar. Oysa hayat salt o kişi değildir. Hayat senin varlığındır. Sana ait ve dair her şeydir. Kendi varlığındır hayat.
Sevgimle actionsmile

RenaC 10-02-2015 11:09 AM

Alıntı:

Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 853151)
Duygularını tespit ederek işe başlayabilirsin. Belki de sadece bağımlılık seninki, aslında istediğin o değil. Bunu anlamanın kolay bir yolunu biliyorum. Ona mektuplar yaz. Bunu ona göndermeyeceksin. Ama mütemadiyen yaz. Ona duygularını ifade et. Sende ki duygular sanki balondaki minik bir delik gibi yavaş yavaş sönecek. Yavaş yavaş gerçekle bağ kuracaksın. Yavaş yavaş ayakların yere basacak. Bunu denedim biliyorum. Onlarca mektup yazdım ama sonrasında sadece salt sevgi kaldı içimde, hem yokluğuna dayanabildiğim hem de hayatın içinde seçimlerimle var olabildiğim bir süreç başladı bende :)
Hem seviyorum ama hem de nefes alabiliyorum. Bunu çok kişi başaramaz. Pek çok insan sevdiği yanında değilse yaşayamaz, hayatı ıskalar. Oysa hayat salt o kişi değildir. Hayat senin varlığındır. Sana ait ve dair her şeydir. Kendi varlığındır hayat.
Sevgimle actionsmile

Ne kadar güzel bişey.Etkileyici.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:50 AM.