Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Yapmalı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-yapmali/)
-   -   Çekirdek inanç yaptırmak istiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-yapmali/624391-cekirdek-inanc-yaptirmak-istiyorum.html)

Funk1903 19-09-2014 06:59 AM

Çekirdek inanç yaptırmak istiyorum

Arkadaşlar öncelikle merhaba..
Ben çekirdek inanç çalışması yapmak istiyorum fakat ne kadar sürüyor bu çalışma bilmiyorum.Benim almak istediğim belirli telkinler var ısrarla onları almak istiyorum ve baktım ki çekirdek inan cd leride 13 tane ediyor.Çekirdek inanç yaptırırsam diğer telkinleri dinleyemeceğim galiba ne yapmamı önerirsiniz? fikirleriniz benim için çok önemli.Telkinleri mi almalıyım veyahut çekirdek inanç mı yaptırmalıyım?
Sevgiler...

Funk1903 19-09-2014 04:50 PM

Cevap: Çekirdek inanç yaptırmak istiyorum

Arkadaşlar, görünteleyip cevap yazmamalık yapmayın lütfen cevaplarınıza ihtiyacım var

Dusunsel 19-09-2014 05:13 PM

Böyle durumlarda genelde söylenen şey "ihtiyacınız olanı dinleyin" cümlesi oluyor. Eğer telkin listesini yazar nasıl bir insan oldugunuz hakkında bilgi verirseniz bir liste yapılabilir ihtiyacınıza göre. Telkin listesinin fazla olması etki etme süresini kısaltıyor ne kadar az o kadar iyi çok fazla telkininiz mevcut kafamda şöyle bir şey var, önünüze bir kağıt alıp telkinlerin adlarını yazın karşılarına bu telkinden etki aldıktan sonra nasıl bir insan olucağınızı yazın kağıt üzerinde bir planlama yapın böyle birşey de olabilir

Funk1903 19-09-2014 06:06 PM

Çok teşekkür ederim :) Peki şu çekirdek inanç yapıldıktan sonra cd ne kadar süreye kadar dinleniyor bilginiz var mı?

Dusunsel 19-09-2014 06:14 PM

Normal telkinlerde 21 gün dinlenip 7 gün ara veriliyor çekirdek inançta ise 10 gün dinlenip 3 gün ara veriliyor ben böyle biliyorum çekirdek inanç ile ilgili günlük tutan arkadaşlarımın konularında bu bilgi mevcuttur

Funk1903 19-09-2014 06:19 PM

Ben direk ücretli telkin alayım o zaman birde şunu sormak istiyorum alfa frekans telkinleriyle karışık dinlersem birşey olur mu?

Janer 19-09-2014 07:15 PM

bu soruları direk Atakan beyi arayıp sorsan daha sağlıklı cevap alırsın. Ben çekirdek inanç yaptırmış biri olarak artık böyle birşeyin varlığına inanmıyorum. Bunun bir tlefon goruşmesinde tespit edileceğine de inanmıyorum . Telkinlere de artık mesafeliyim. Aynanın karşısında 21 gunluk olumlama bence tüm telkinlerden daha iyi.
Israrla cevap yaz dediğin için kendi görüşlerimi paylaşıyorum. Belki de telkinlerin çoğu kişinin hayatını değiştirdi ancak mutluluk telkinine 21 gün kitlenip dinleyene kadar orada birşey çalmasa da insan mutlu olur bir süre sonra.
benim telkin içeriklerinde mukemmelliyetçilik vardı. Fazlasıyla dinledim. Ancak hala öyleyim. Ruh eşini çek vardı . Aday adayı bile çıkmadı karşıma. Telkin alacam diyorsan arayıp sormanı tekrar tavsiye ederim. Kimse bu işi yapanlardan daha iyi bilmez.

Funk1903 19-09-2014 08:14 PM

Peki teşekkürler cevap için.

Dusunsel 19-09-2014 11:17 PM

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851646)
bu soruları direk Atakan beyi arayıp sorsan daha sağlıklı cevap alırsın. Ben çekirdek inanç yaptırmış biri olarak artık böyle birşeyin varlığına inanmıyorum. Bunun bir tlefon goruşmesinde tespit edileceğine de inanmıyorum . Telkinlere de artık mesafeliyim. Aynanın karşısında 21 gunluk olumlama bence tüm telkinlerden daha iyi.
Israrla cevap yaz dediğin için kendi görüşlerimi paylaşıyorum. Belki de telkinlerin çoğu kişinin hayatını değiştirdi ancak mutluluk telkinine 21 gün kitlenip dinleyene kadar orada birşey çalmasa da insan mutlu olur bir süre sonra.
benim telkin içeriklerinde mukemmelliyetçilik vardı. Fazlasıyla dinledim. Ancak hala öyleyim. Ruh eşini çek vardı . Aday adayı bile çıkmadı karşıma. Telkin alacam diyorsan arayıp sormanı tekrar tavsiye ederim. Kimse bu işi yapanlardan daha iyi bilmez.

Odaklanma telkinini dinledim aylarca fakat hala dikkatım dağılmakta üstelik 10 saatten fazla dinlerdim bende artık sizin gibi mesafe ile yaklaşıyorum yazdıklarınızı çok iyi anladım ve hak verdim bunları negatiflik yaymak için yazmadım size hak verdiğimi yanlız olmadığınızı söylemek için sevgiler :)

Janer 20-09-2014 02:43 PM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851650)
Odaklanma telkinini dinledim aylarca fakat hala dikkatım dağılmakta üstelik 10 saatten fazla dinlerdim bende artık sizin gibi mesafe ile yaklaşıyorum yazdıklarınızı çok iyi anladım ve hak verdim bunları negatiflik yaymak için yazmadım size hak verdiğimi yanlız olmadığınızı söylemek için sevgiler :)

Bu negatiflik değil ki. Birşeyler çalıyor sen dinliyorsun ama içinde ne söylediğini bilmiyorsun. Kotu şeyler söylüyor da demiyorum ancak bilmediğin bir içeriği hayatına nasıl sokabilirsin. Hadi geçtim Einstein'a hep sen salaksın dediler . Bu telkini ona kuçukluğunden beri verdiler . Sonuç ? Herkes biliyor . Ondan dolayı da mesafeliyim artık. Ayrıca odaklanma problemi için klasik müzik tavsiye ederim . Ders çalışırken dinle olmadı çalışmadığın zamanlar dinle. Kesinlikle faydasını göreceksin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:49 PM.