Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/)
-   -   Uyurken kulaklıkla dinleme ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/615375-uyurken-kulaklikla-dinleme.html)

Elegans 12-09-2010 04:15 PM

Uyurken kulaklıkla dinleme ?

Merhabalar,
Telkinleri iki gündür dinliyorum. Ancak şöyle bir sıkıntım var. Gün içinde yeterli oranda dinleyemediğimden uyurken dinlemek daha kolayıma geliyor. Hoparlörle dinleme olanağım olmadığından kulaklığı takıp yatıyorum. Ama sabah uyandığımda kulaklık kulağımda olmuyor. Kulağımı bantlamayı denedim ama saçımla birlikte yapışıyor sabah çıkartırken çok acı verdiyor. :) Uyurken kulaklıkla dinleyenlerden tavsiye bekliyorum.dusun2

x-men33 12-09-2010 05:14 PM

Cevap: Uyurken kulaklıkla dinleme ?

Alıntı:

Elegans Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 767975)
Merhabalar,
Telkinleri iki gündür dinliyorum. Ancak şöyle bir sıkıntım var. Gün içinde yeterli oranda dinleyemediğimden uyurken dinlemek daha kolayıma geliyor. Hoparlörle dinleme olanağım olmadığından kulaklığı takıp yatıyorum. Ama sabah uyandığımda kulaklık kulağımda olmuyor. Kulağımı bantlamayı denedim ama saçımla birlikte yapışıyor sabah çıkartırken çok acı verdiyor. :) Uyurken kulaklıkla dinleyenlerden tavsiye bekliyorum.dusun2

Piyasada satılan mini hoparlörlerden alabilirsin. Mp3çalara bağlayıp kısık seste baş ucuna biyere koyabilirsin. Ben öyle yapıyorum. Kulaklıkla olmuyor gece.

selo2951986 13-09-2010 10:41 PM

kulaklıkla uzun süre dinlemek sağlık açısından iyi değil hoparlörle dinlemek daha iyi.hem gece size sıkıntıda olmaz.

bluegirlx 13-09-2010 10:44 PM

bant fikriniz beni çok güldürdü ..telkinleri dinlemek için hopörlör kullanmanız daha uygun..

azazeli101 20-09-2010 06:58 PM

yara bandı bile kullandımı hatırlarım kulağımdan çıkartana kadar can çekiştiğimide :DD kulağım kıp kırmızı olmuştu xD

elisya 20-09-2010 11:34 PM

Bu bende de sorun olmuştu. Bende hala kulağıma bantlıyorum. Bir yara bandını ikiye kesiyorum. esas bant tarafını kulağımın arkasına yapıştırıyorum.

Ama siz kulaklığı kulağınıza değilde yastığa bantlayabilirsiniz. Bir arkadaşım öle yapıyordu. hem yastıktan düşme ihtimalide olmaz böylece..

Malesef benim eşim hiç bir şekilde müzik ile uyuyamıyor. Üstelik bu tür kendini değiştirme ile ilgili olduğunu duyunca iyice huylandı. Ne desem istemedi o yüzden ben bantlamaya devam edeceğim. 4897

Alıştım ben takmayınca eksiklik gibi geliyo :))

serkanferda 02-11-2010 05:35 PM

telkinler sizin duyamayacagınız frekansta zaten o yüzden müziği illaki duyarak dinlemeniz gerekmiyor önemli olan duymak degil algılamaktır bilinçaltı duymaz algılar.duymadıgınız mesajlar bilinçaltına gidiyor sesler sadece taşıyıcı yani beynin belli bir frekansa gelmesini saglıyor o frekanstada mesaj bilinçaltına kaydediliyor sesleri duymanıza gerek yok mp3 çalarınız yanınızda biryerde olsun yeter illa kulagınıza dayamanız gerekmez .

Neptün 02-11-2010 05:39 PM

AA cidden bantlıyor musunuz?

x-plus-x 02-11-2010 11:52 PM

banta felan gerek yok yaw naptınız öyle siz :D zaten uyuyana kadar 15 dk geçer uyuduktan sonrada onun çıkması 1 saati bulur yeter bence o kadar bi süre bende kulaklıkla yatardım bazen sabah boynuma dolanmış olarak uyanıyorum telefondan açacaksın kısık seste yastığın altına koyup yatacaksın en güzeli o bence

amon-ra 03-11-2010 12:18 AM

ben de kulaklıkla yatamıyorum laptoptan açıyorum şarkıyı laptopun üztünede hırka ve ya benzeri birşeyler atıyorum sabaha kadar çalıyor bende uyurken dinlemiş oluyorum...bence mini hoparlör kullanabilirsin telefon hoparlörü pek tavsiye edilmiyodu sanırım...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:30 AM.