Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/)
-   -   TEK Bİ SORUM VAR KAPATIN SONRA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/372463-tek-bi-sorum-var-kapatin-sonra.html)

regas 15-07-2009 02:16 PM

TEK Bİ SORUM VAR KAPATIN SONRA

Hepsini burda toplayayım dedim hoprlrlemi kulaklıklamı dinlemek gerek?
sıralama ne olmalı?
yüksek seslemi dinlemeli kısık mı?
günde ne kadar ve ne zamana kadar dinlemeli??...........O0

Belgin ∞ 15-07-2009 02:24 PM

Cevap: TEK Bİ SORUM VAR KAPATIN SONRA

1. Hoparlörle dinlemeniz daha iyi olacaktır.

2. Suçluluk+ego arka arkaya istediğiniz versiyonu programa atarak dinleyebilirsiniz.

3. Sesi müziği duyabileceğiniz seviyede tutmanız yeterli, ne çok yüksek ne de çok kısık. Fon da çalan müziği duyun yeter.

4. Günde yaklaşık 8-10 saat arası. Gece uyurken dinlerseniz süreci tamamlamış olursunuz zaten. 10 gün kadar bu ikili listenizde sabit kalacak, ardından diğer ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz telkinleri de ekleyebilirsiniz.

Sevgiler.

ismira 15-07-2009 04:17 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470992)
1. Hoparlörle dinlemeniz daha iyi olacaktır.

ooo67 Yanlışlık olmasın?..

suzzy 15-07-2009 04:31 PM

atakan beyin alıntısını ekliyorum canım...music45
telkinlerin sağlıklı bir şekilde bilinçaltına ulaşmasında ses kalitesi çok
önemli...bu sebeple hoperlör'ü öneriyoruz...
sevgiler...
actionsmile

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Bazı mp3 çalarlar ses kalitesini yükseltmek için bazı sesleri gürültü olarak kabul edip dişarı vermiyorlar...Bu nedenle çok yüksek kaliteli mp3 çalar yerine daha basit olanları önermekteyiz.Dinlemek için kulaklık yerine hoparlor daha verimlidir.İmkanınız varsa mp3çalara hoparlor takip oyle dinleyiniz.

ismira 15-07-2009 04:58 PM

Teşekkür ederim suzzy'ciğim.

Sanırım Melik Duyar'ın setleriyle karıştırdım bir an. Onların kayıt tekniği gereği iki kulak arasında 10 Hz.lik frekans farkı sonucu beynin alfa frekansında bilinçaltının mesajları daha iyi alması söz konusu. Bunun için de kulaklıkla dinlenmesi öneriliyordu.

Karışıklık için özür dilerim.

suzzy 15-07-2009 05:06 PM

Alıntı:

ismira Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471042)
Teşekkür ederim suzzy'ciğim.

Sanırım Melik Duyar'ın setleriyle karıştırdım bir an. Onların kayıt tekniği gereği iki kulak arasında 10 Hz.lik frekans farkı sonucu beynin alfa frekansında bilinçaltının mesajları daha iyi alması söz konusu. Bunun için de kulaklıkla dinlenmesi öneriliyordu.

Karışıklık için özür dilerim.

tatlım ne demek...y789bir çok şeyin kulanım şekli olduğu gibi bu tip bilinçaltı programlarınında değişik kullanımları sözkonusu...karıştırmamızda gayet doğal olabiliyor bu durumda...

seni kocaman öpüyorum...actionsmile

regas 22-07-2009 06:10 PM

tsk sağolun y789

sudem8 22-07-2009 06:19 PM

arkadaşım acelen ne girlhahabir soru sorup, gidecekmisin.hoşgeldin demeye fırsat bırakmadın kimseye...seni kovalayan yok.ama yine de Hoşgeldin diyorum...y789

regas 27-07-2009 08:50 AM

ne gideceğim yaaa xD

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:17 AM.