Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Veren Şarkılar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-veren-sarkilar/)
-   -   Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana güvenin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-veren-sarkilar/463737-sadece-3-kez-icten-dinleyin-sizi-rahatlatacak-ve-ozguven-kazanacaksiniz-bana-guvenin.html)

mu@z 11-03-2010 03:42 PM

Cevap: Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana

kendimi iyi hissettirdi teşekkür ederim...

özgürkız 11-03-2010 04:46 PM

Cevap: Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana

çok eğlenceliiii sevincli

suskun_prens 17-03-2010 12:12 AM

Alıntı:

Işıkyolu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 586634)
Mp3 ler diye bir başlık açıp ne seviyorsak onun paylaşımını veririz bunun kafa karıştıracağını düşünüyorum / forum ilgilileri bu konuya da fırsat bulurlarsa bir zahmet bakı versinler veya konu açan arkadaşımıza grupları tavsiye ederim ,ilgililere teşekkürler ..

bu müziği sevdiğim için değil bana hissettirdiği güzelliği başkalarının da tatması için paylaştım

suskun_prens 17-03-2010 12:16 AM

arkadaşlar beğenmenize çok sevindim. bazı arkadaşlarımınız yorumları beni mutluluktan duygulandırdı... Hayatım değişti Teşekkürler

simetra 17-03-2010 01:52 PM

Alıntı:

suskun_prens Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 590352)
bu müziği sevdiğim için değil bana hissettirdiği güzelliği başkalarının da tatması için paylaştım

paylaşımın için çok teşekkürler gerçekten, amacın hedefine ulaştı...art56art56

çnt 26-03-2010 07:08 PM

GÜZEL MÜZİK

umutluluk 20-06-2010 12:02 AM

çokk güzeldii benn geelcek güzel anılarmı düşündümm gözlerimi kapttım vee sankiiii büyük bir duvarıı geçitiğimii hisettimm bu duvar bnm içinn kendmde sevmedgm kurtulmya çalştıgım özllkklerrr .. tşkrler:)

hester 20-06-2010 04:00 AM

şarkı güzelde sanki bazı yerleri çok kötü olmuş film müzikleri beni daha çok etkiliyor aynı hesap ama bu müzik daha iyi olabilirdi.

mendeseva19 20-06-2010 08:25 AM

bnde indirdim şimdi dinliyorum son ses kulaklıkla süper eğlenceli bi müzik smileydancesmileydanceçok teşekkür ediyorum ekleyenin ellerine sağlık actionsmile

sefa can 20-06-2010 04:04 PM

ya ben indiremedim bi yardımcı olun indirdim sanırım da çalışmıyor dinleyemiyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:57 PM.