Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/)
-   -   2010'da başardıklarımız, öğrendiklerimiz,eğlendiklerimiz ;)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/616980-2010da-basardiklarimiz-ogrendiklerimizeglendiklerimiz.html)

cadi_bm 20-12-2010 09:38 AM

2010'da başardıklarımız, öğrendiklerimiz,eğlendiklerimiz ;))

Günayyyyyyyyyyydııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öncelikleee 956k
2011 Yılına yaklaştığımız şu günlerde geride SEVGİYLE smil56 bıraktığımız 2010’un değerlendirmesini yapalım mı ? Ne kadar gelişmişiz, neleri başarmışız, ne kadar eğlenmişiz, neleri öğrenmişiz u859
Ben hayır yaa aslaaaa aslaaa dediğim 3 büyük şeyi başardım. Diyaloglarım güçlü, sosyal hayatım daha bir enerjik oldu. Ve farkında olmadan ne kadar pozitif baktığımı, göründüğümü farkettim. Tepki alıyorum bu konuda da dışardan. Sen ne tuaffsınn herşeye olumlu bişey buluyosun die y789 2 tane de takıntımdan kurtuldum. Ayrıca bağımlı olduğumu düşündüğüm 2 insanı hayatımdan çıkardımm music45 Afferin bana yaaaaa dl78 Sıra sizdee superxyalk78

planner 20-12-2010 10:12 AM

Cevap: 2010'da başardıklarımız, öğrendiklerimiz,eğlendiklerimiz ;))

- Tepkisel davranmayı bıraktım.
- Bir olaya takılıp ömrümü yemesine izin vermiyorum artık.
- Bitkilerin gücünü keşfettim/keşfediyorum hala da.
- İnsanların hakkımdaki düşüncelerini daha az önemsiyorum, umursamıyorum derecesinde değil tabi ki. Olması gerektiği kadarına bakıyorum.:)

Daha bir çok şey var, en netleri şimdilik bunlar. Hala devam eden öğrenişlerim var.:) Ve bunun ömür boyu sürecek olması mükemmel bir şey.:)

Teşekkürler bu güzel konu için.
Sevgilerimle.

Alexandra 20-12-2010 02:48 PM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 783674)
Günayyyyyyyyyyydııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öncelikleee 956k
2011 Yılına yaklaştığımız şu günlerde geride SEVGİYLE smil56 bıraktığımız 2010’un değerlendirmesini yapalım mı ? Ne kadar gelişmişiz, neleri başarmışız, ne kadar eğlenmişiz, neleri öğrenmişiz u859
Ben hayır yaa aslaaaa aslaaa dediğim 3 büyük şeyi başardım. Diyaloglarım güçlü, sosyal hayatım daha bir enerjik oldu. Ve farkında olmadan ne kadar pozitif baktığımı, göründüğümü farkettim. Tepki alıyorum bu konuda da dışardan. Sen ne tuaffsınn herşeye olumlu bişey buluyosun die y789 2 tane de takıntımdan kurtuldum. Ayrıca bağımlı olduğumu düşündüğüm 2 insanı hayatımdan çıkardımm music45 Afferin bana yaaaaa dl78 Sıra sizdee superxyalk78

Gerçekten harikasın Cadıcım, müthişsin.
Hakikaten enerjin ve sosyalliğin artmış ve hayatındaki 2 kişiden kurtulmuşsun, tebrik ediyorum.blissyblissyblissyblissy

Waooooowwwww, üzerine de olumlu bakış açısı edinilmiş, eee bu da gelecek olumlu olayların ve anıların garantisi....

Haaarikasıınnnnnnn, sen zaten benim baldan tatlı cadımsın.
Hem bu ilerlemen hem de kendimize de bir bakalım diye bu konuyu açtığın için....

Seni sevgiyle kucaklıyorum canımcıııımmm:)k8908k8908k8908k8908k8908

Alexandra 20-12-2010 02:52 PM

Alıntı:

planner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 783680)
- Tepkisel davranmayı bıraktım.
- Bir olaya takılıp ömrümü yemesine izin vermiyorum artık.
- Bitkilerin gücünü keşfettim/keşfediyorum hala da.
- İnsanların hakkımdaki düşüncelerini daha az önemsiyorum, umursamıyorum derecesinde değil tabi ki. Olması gerektiği kadarına bakıyorum.:)

Daha bir çok şey var, en netleri şimdilik bunlar. Hala devam eden öğrenişlerim var.:) Ve bunun ömür boyu sürecek olması mükemmel bir şey.:)

Teşekkürler bu güzel konu için.
Sevgilerimle.

alk78alk78

Harikasın be Planner,

Bu söyledikleri az mı sen? Aslında böyle düşünmen de süpper en azından hedeflerinin çok daha büyük olduğunu da öğrenmiş oldum. Süppperrrrr!!!!

Bitkilerin gücüyle ilgili beni de azıcık bilgilendirebilir misin?
Bitkiler ve otlarla aram süpperdir, ancak elbette bilmediğim de bir dünya detay var. Arada arada çok ilginç ve kullanılabilir olanları yazsana???

art56art56

planner 20-12-2010 03:08 PM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 783740)
alk78alk78

Harikasın be Planner,

Bu söyledikleri az mı sen? Aslında böyle düşünmen de süpper en azından hedeflerinin çok daha büyük olduğunu da öğrenmiş oldum. Süppperrrrr!!!!

Bitkilerin gücüyle ilgili beni de azıcık bilgilendirebilir misin?
Bitkiler ve otlarla aram süpperdir, ancak elbette bilmediğim de bir dünya detay var. Arada arada çok ilginç ve kullanılabilir olanları yazsana???

art56art56

Teşekkür ederim kuzum.smileydance Evet, hedeflerim çok büyük. Öylesine büyük ki kimseyle paylaşmaya kıyamıyorum onları.y789
Bitkilere gelince, bir süredir (bir kaç hafta) bitki çayları kullanıyorum. Hazır paketlerde satılanlardan değil, aktardan alıp karıştırdıklarımı içiyorum. Adaçayı, defne yaprağı, melisa, papatya, sarı kantaron,vs... Son olarak bir arkadaşımın önerisiyle lavanta aldım. İçmek için kullanmadım, evimin çeşitli yerlerine, çalışma masama falan koydum. Lavanta mükemmel bir ot... Mutlaka denemelisin. Mucizevi bir etkisi var. Bu kadar sır yeter sana.krz56

Alexandra 20-12-2010 04:12 PM

Alıntı:

planner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 783745)
Teşekkür ederim kuzum.smileydance Evet, hedeflerim çok büyük. Öylesine büyük ki kimseyle paylaşmaya kıyamıyorum onları.y789
Bitkilere gelince, bir süredir (bir kaç hafta) bitki çayları kullanıyorum. Hazır paketlerde satılanlardan değil, aktardan alıp karıştırdıklarımı içiyorum. Adaçayı, defne yaprağı, melisa, papatya, sarı kantaron,vs... Son olarak bir arkadaşımın önerisiyle lavanta aldım. İçmek için kullanmadım, evimin çeşitli yerlerine, çalışma masama falan koydum. Lavanta mükemmel bir ot... Mutlaka denemelisin. Mucizevi bir etkisi var. Bu kadar sır yeter sana.krz56

Hahahahahahahahaha:)))khkh56khkh56
Harikasın yaaaa.... Bu kadar sır yeter bana ha? khkh56 khkh56

İlahi, allah da seni güldürsün canım benim, büttün gün bu kadar çok gülmemiştiiiimmmmm.

Neyse:) Çok teşekkür ederim canım. Ben de bugünlerde Papatya ve elma karışımı içiyorum, özellikle ofiste beni daha sakin bir hale getiriyor. Gerçekten gevşetici bir etkisi var. Ayrıca bir de Zahter çayı aldım. Sindirim sistemini düzenliyor, mide rahatsızlıklarında mideyi rahatlatıcı etkisi var. kekik sülasinden. Fazla içmemek lazım iştah açabiliyormuş.. Ammann diyorum ben de... Çok fena, zaten zor kilo verdim, geri alamaya dayanamamammm!!!

Fakat lavantaya ben de bayılırım. Ofise getirmek de harika bir fikir aslında. Ben o da lazım ofise bu da lazım diye diye buraya taşınacağım en sonunda:))

arca 21-12-2010 06:06 PM

3 Ocak 2010 sigarayı bıraktım. Günde 1 buçuk paket içiyordum. Harika bir bebek dünyaya getirdim. Düşüncelerim çok değişti. Artık olaylara ve kişilere daha pozitif yaklaşıyorum. Bütün fazla kilolarımı verdim Doğumdan 3 ay geçmesine rağmen. İş konusunda çok büyük bir atılım yaptık tam hız gidiyoruz hedeflerimize planladığımızdan daha kısa sürede ulaşıyoruz. Farkındalığım gelişti. Artık kim olduğumu daha çok biliyorum. Şimdi rüyalarımı ele geçirme konusunda çalışıyorum. Rüyamda rüyada olduğumu farkettim. 2011 de bu konuda uzman olup sorularınızı sevgiyle ve memnuniyetle cevaplamayı seçiyorum.
Önce kendim olmakla birlikte herkesi affettim. Bedenimi ruhumu ailemi sağlıklı bir şekilde korudum. Çok mutlu oldum. Bereketli bir yıl geçirdim. Çoook şey başardım çoook daha ne yapıyim? y789

yaseminist 22-12-2010 02:34 AM

- İnsanlarla ilişkilerim konusundaki sorunlarımın büyük bir kısmını çözdüm.
- Zamanımı daha verimli bir şekilde kullanmayı öğrendim.
- İş hayatımda müşterilerime bağımlı olduğumu fark ettim ve müşterilerime bağımlı değil, müşterilerime bağlı ilişkiler kurmayı öğrendim ve bunun sağlığımı olumlu yönde etkilediğini fark ettim, beni üzmelerine kendimin izin verdiğini fark ettim ve üzülmek yerine, yaşadığım tecrübelerden ders almayı ve bir daha aynı hataları tekrarlamamayı öğrendim.
- Aileme yeni bir üye katılmasını çok istiyordum ve şuan ikinci bebeğimi bekliyorum.
- Bocaladığım dönemler çok oldu bu sene ama her bocalamadan çok önemli dersler çıkardım ve farkındalığım arttı...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:30 PM.