Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:))) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız meleklerimi seviyorum.. onların da beni sevdiğini biliyorum : ) : ) bugün bir arkadaşımla görüşmek istedim.. normalde kontoru yoktu ama ben öylesine mesaj attım içimden atmak geldi çünkü.. ve kontor mu almış ne yapmış.. daha iki gün önce mesajıma cevap ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2010, 11:08 PM   #101 (permalink)
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about
Standart Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

meleklerimi seviyorum.. onların da beni sevdiğini biliyorum : ) : )

bugün bir arkadaşımla görüşmek istedim.. normalde kontoru yoktu ama ben öylesine mesaj attım içimden atmak geldi çünkü.. ve kontor mu almış ne yapmış.. daha iki gün önce mesajıma cevap alamamıştım ..bekleyemem falan dedi ama sonra kırmadı beni hatta otobüse bile binmişti eve gitmek için indi sonra : ) normalde böyle dediği dedik bir insandır ama bugün nedense gayet iyi niyetliydi.. mutlu oldum çok : )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 05:42 PM   #102 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

bu kulübün bana öğrettiği en muhteşem şey şudur
çöp torbası vakası=)dertleri yazıp yazıp yakmak melekleri yardımcı kılmak kaliteli imgeleme...teşkkürler fgceker senide özledk nerelerdesn???

2 gün önce yine forumun güzide br uygulamasına ihtiyaç duydum...
zahiri ile konuştk...egomun oyununu bana farkettirdi ve o hışımla aldım elime kalem kağıt tekrar klasik yöntemle yaktım tasalarımı turuncu -kırmızı mumumla
ardından gecenin karanlığında uzun süre tek bir muma bakarak sorun olarak nitelendirdiğim olayları küçük meleklerin mumun etrafında dönerek değiştrdiğini imgeledim..
arada üfürükten imgelemeler yapıyorum orjinal ve pek hoş oluyorlar

çok şükür ertesi gün hatamı idrak ettim durumlar düzeldi bn rahatladım ve birkez daha şükrettim kulübümüzün varlığına
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 07:43 PM   #103 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kulübün bana öğrettiği en muhteşem şey şudur
çöp torbası vakası=)dertleri yazıp yazıp yakmak melekleri yardımcı kılmak kaliteli imgeleme...teşkkürler fgceker senide özledk nerelerdesn???

2 gün önce yine forumun güzide br uygulamasına ihtiyaç duydum...
zahiri ile konuştk...egomun oyununu bana farkettirdi ve o hışımla aldım elime kalem kağıt tekrar klasik yöntemle yaktım tasalarımı turuncu -kırmızı mumumla
ardından gecenin karanlığında uzun süre tek bir muma bakarak sorun olarak nitelendirdiğim olayları küçük meleklerin mumun etrafında dönerek değiştrdiğini imgeledim..
arada üfürükten imgelemeler yapıyorum orjinal ve pek hoş oluyorlar

çok şükür ertesi gün hatamı idrak ettim durumlar düzeldi bn rahatladım ve birkez daha şükrettim kulübümüzün varlığına

Kendi çöplerimi yakmakla meşguldüm
İnsan gereksiz şeyleri ay kıyamam,ay hadi buda olsun derken derken dağ gibi büyütüyor sonrada benim düştüğüm duruma düşüp onları ortalıktan kaldırıp evrene dönüşüm için göndermesi günler alıyor
Neyseki sonunda bitirebildim şu arınma işini

Taaa taaa taaa beklenen gün sonunda geldi,bu akşam yemekten hemen sonra melek postasını devreye sokuyorum sevgili kulüp üyeleri

Darısı hepimizin dileklerinin başına...

Bu arada melek postasını buraya koymadan önce geçerliliğini bir kez daha test etmek istedim...Yani benim deyimimle bir test sürüşü gerçekleştirdim ve sonuç harika oldu

Hala inanamıyorum,3 yıldır olması için uğraştığım bir işim vardı ama bir türlü gerekli kanun çıkmıyordu,çıkmayıncada formasyon açılamıyordu ama dün gece melek postasını yaptım ve bu sabah kendi öğrenci sayfama giriş yapınca gördüğüme inanamadım

Baktım bir daha baktım,hatta gözlerimi ovuşturdum bir daha baktım ama hala o duyuru sayfamda duruyordu.Eğitim fakültesi Öğretmenlik Pedokojik Formasyon programını açmıştı ve bende katılabiliyordum...İnanılacak gibi değildi.Başvurumu yaptım .....eeee daha ne isteyeyim kontenjandaki 280 kişiden biri olmayı diledim

(Gene eksik dilek dilediğim bir kez daha kafama dank etti,dileği formasyon açılsın artık diye dilemiştim.Bu arada 15 yıldır açılmıyordu Açılsın ve bende onu alayım dememiştim.Şimdi bekle dur o 280 kişiden biri olmayıTerzi kendi söküğünü dikemezmiş derler ya işte o benim için geçerli galiba..Şu dileklerimi bir eksiksiz dilemeyi öğrenemedim gitti yav)

Hayırlıysa olsun dedim....

Yani melek postasınıda yabana atma canım derim ben.....

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 09:07 PM   #104 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

''Gemileriniz ancak siz onları gönderdikten sonra size geri gelirler.''
Catherin Ponder

Meleklerden özel bir ricada bulunmak, gemilerinizi göndermek ve Tanrı'dan onları kutsamasını dilemek gibi bir şeydir. Melekler sizi aşırı hırs ve açgözlülükten de korurlar, çünkü onlar aşırılıkları görürler,onlar sizin yüksek bilincinizi ayarlamışlardır.

Melek Postası

Melek postası için,özel ricanızı bir kağıda yazın ve onu meleklere postalayın.Yazılı sözlerin kendine göre özel bir gücü olduğu söylenir.Hedeflerinizi ve en gerçek arzularınızı açıklığa kavuşturmanın iyi bir yolu da,arzularınızı bir kağıda yazmak ve mektubunuzu meleklere hitaben kaleme almaktır. Meleklerden özel bir ricada bulunmak için, kendi en yüce meleğinize,ve ricanızla ilgili diğer kimselerin en yüce meleklerine hitaben bir mektup yazın. Mektubunuzda,ne istediğinizi elinizden geldiğince açık seçik ve kesin bir biçimde belirtin. Mektubunuza daima şu ibareyi ekleyin, ''İlgili herkesin en büyük hayrı için olsun.'' Sonra şükranlarınızı ifade edin.Ricanız şimdiden yerine getirilmişçesine, meleklere teşekkür edin ve Tanrı'ya şükredin.

Bolluk için refah getiricilere,şifa için şifa meleklerine,neşe için ruh-hali değiştiricilere ve büyük veya küçük mucizeler için mucize mühendislerine yazabilirsiniz.Kuşkusuz ricalarınızı her zaman yazmak zorunda değilsiniz; onları sesli olarak da ifade edebilir,dua ile düşünerekte iletebilirsiniz.

Yazılı bir ricayı ''Postalamaya'' hazır olduğunuzda,yapılacak ilk iş onu katlayıp zarflamaktır;sonra onu koyacak özel bir yer bulun.

Bazı kimseler mektuplarını kutsal kitapların arasına saklarlar; bazıları ise bir mücevher kutusunu,cüzdanlarını,günlüklerini veya sunak olarak tahsis ettikleri yeri kullanırlar.

Rica mektubunuz ''Postalandıktan'' sonra, eylem için hazır olun. Siz meleklerden istekte bulundunuz,şu halde ricanızla ilgili olarak alacağınız mesajı sezgileriniz yoluyla dinleyin,ya da sadece mektubunuzu gönderin ve o tekrar birden bire zihninize gelinceye kadar onu unutun

Ricanızın yerine gelmesini engelleyebilecek kimseler varsa, onların koruyucu meleklerine yazın ve o kimseyle anlaşmanızı engelleyebilecek şeylerin giderilmesini dileyin.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2010, 01:26 AM   #105 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

sahane paylasim tesekkurler fg cekere

hemen uygulamaya basladim
Alt 26-08-2010, 06:26 AM   #106 (permalink)

kumralada2207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumralada2207 is an unknown quantity at this point

güzel bişey yapmışsın. bugün hemen bende bir mektup postaladım.ama olacağından hala şüpheliyim :(
kumralada2207 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2010, 12:11 PM   #107 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

suphe duymaaaaaaaaaaaaaaaa umut herseydir!
Alt 26-08-2010, 07:40 PM   #108 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

harikaa yeni bir yöntem daha bayılıyorum yahuu
bu gece melek postası olarak ilk mektubumu yolıycam :D
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2010, 05:55 AM   #109 (permalink)

kumralada2207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumralada2207 is an unknown quantity at this point

evet umut herşeydir ama artık umudun bile taciri var, tacirin UMUDU YOK...
kumralada2207 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2010, 06:34 AM   #110 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Melek Postası

Melek postası için,özel ricanızı bir kağıda yazın ve onu meleklere postalayın.Yazılı sözlerin kendine göre özel bir gücü olduğu söylenir.Hedeflerinizi ve en gerçek arzularınızı açıklığa kavuşturmanın iyi bir yolu da,arzularınızı bir kağıda yazmak ve mektubunuzu meleklere hitaben kaleme almaktır. Meleklerden özel bir ricada bulunmak için, kendi en yüce meleğinize,ve ricanızla ilgili diğer kimselerin en yüce meleklerine hitaben bir mektup yazın. Mektubunuzda,ne istediğinizi elinizden geldiğince açık seçik ve kesin bir biçimde belirtin. Mektubunuza daima şu ibareyi ekleyin, ''İlgili herkesin en büyük hayrı için olsun.'' Sonra şükranlarınızı ifade edin.Ricanız şimdiden yerine getirilmişçesine, meleklere teşekkür edin ve Tanrı'ya şükredin

filiz'ciğim yine harika bir çalışma...Meleğimize veya meleklerimize iletilebilecek genel bir olumlama da benden..

"En sevgili meleğime bugün benime olduğu için teşekkür ediyorum..Arzuma sahip olmakta bana yardım ettiğin için ve yoluma rehberlik ettiğin için,şimdi ve tüm hayatımda sana teşekkür ediyorum..Benimle olan bütün melekleri, istediğime ya da daha iyi birşeye sahip olmakta,nazik ve sevgi dolu biçimde benim ve ilgili herkesin en büyük iyiliği için,yardım etmeleri aracılığıyla çağırıyorum.
Ve işte böyle.."
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks