Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/)
-   -   Evimizde ağır bir atmosfer var... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-telkini/576363-evimizde-agir-bir-atmosfer-var.html)

master8566 21-08-2010 12:08 AM

Cevap: Evimizde ağır bir atmosfer var...

Negatif büyüler, kişinin kısmetini, evin bereketini bolluğunu, kişinin zürriyetini, iş hayatını, sağlıklı olmalarını , iyiliklerini vb kişiyi mutlu kılacak herşeyi kesmek, engellemek amacıyla yapılan büyülerdir.

murattuna 29-08-2010 04:34 AM

neyi nasıl indireceğim? yardım,yeniyimde

scouter 29-08-2010 02:33 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763649)
Negatif büyüler, kişinin kısmetini, evin bereketini bolluğunu, kişinin zürriyetini, iş hayatını, sağlıklı olmalarını , iyiliklerini vb kişiyi mutlu kılacak herşeyi kesmek, engellemek amacıyla yapılan büyülerdir.

Bunu biliyorum ama birilerinin tüm işi gücü bırakıp bu kadar kötü olabileceklerini, insanlara bu kadar büyük kötülük yapabileceklerini düşünmek ve kabullenmek istemiyorum açıkcası.

Evde varlığını tespit edemiyorsan demişsin önceki yazında. Var olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz.

master8566 29-08-2010 03:26 PM

Alıntı:

scouter Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 765550)
Bunu biliyorum ama birilerinin tüm işi gücü bırakıp bu kadar kötü olabileceklerini, insanlara bu kadar büyük kötülük yapabileceklerini düşünmek ve kabullenmek istemiyorum açıkcası.

Evde varlığını tespit edemiyorsan demişsin önceki yazında. Var olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz.

Ne yazık ki bu tamamen işinin ehli olan bir hoca bulmana bağlıdır. O da oldukça zor olduğu için benim tavsiyem, Hz. Peygambere yapılan büyüyü de çözen ve bu iş için indirilmiş olan sureleri okumandır. Hergün 7 Ayetel Kürsi, 7 Felak ve 7 Nas suresini sesli olarak oku ve hergün yatmadan önce adaçayı yakarak evin içini gezdir. Allah'ın izniyle çözülecektir. Bunu 21 gün boyunca yap ki aynı zaman da korunma ortamı oluşsun...

scouter 29-08-2010 04:32 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 765553)
Ne yazık ki bu tamamen işinin ehli olan bir hoca bulmana bağlıdır. O da oldukça zor olduğu için benim tavsiyem, Hz. Peygambere yapılan büyüyü de çözen ve bu iş için indirilmiş olan sureleri okumandır. Hergün 7 Ayetel Kürsi, 7 Felak ve 7 Nas suresini sesli olarak oku ve hergün yatmadan önce adaçayı yakarak evin içini gezdir. Allah'ın izniyle çözülecektir. Bunu 21 gün boyunca yap ki aynı zaman da korunma ortamı oluşsun...

Sağol Masterphidias Açıklamaların için çok teşekkür ederim. Dualar her derdin ilacı gerçekten... Ben de çok okurum ama malesef benimkini çözmeyi başaramadım. Defalarca ölümün eşiğinden geldim, mucize eseri kurtuldum her seferinde ve hayata döndüm. Hep beni duaların koruduğunu söyler herkes. Ama başka türlü çaresini bulamadım malesef...

nergisz 16-07-2011 03:52 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 765553)

tamda bu konudan bahsedecektim. Arkadaşım evdeki ağırlığı eve girinceki o kötü duyguları ben iyi bilirim. eskiden enerji dolu yerimde duramaz sevgi doluydum. herkes ışığıma sevgime hayran kalırdı benden mutluluk aldıklarını söylerlerdi ama vere vere bende kalmadı kimsede vermedi hep cepten yedim ve bigün bi baktımki hayat ışığım sönmüş. eve grmek istemiyorum eve boğuyor. hani derlerya duvarların dili olsa diye ah ah o duvarlardaki olumsuzlukları ben bilirim. kendi kendime olumlu düşünsemde atamadım senelerdir. taki adaçayını yakıp odalarda gezdirdiğimden beri. bütün dolapların kapaklarını açtım camları kapadım bütün odalara bol bol tuttum sonraki zamanalrda 7 ayetel kürsü okuyup her odaya üfledim ve evdede evdeki yaşayan herkesde bi nefes aldı. olumsuzluktan kıvranan biz nefes aldığımızı hissettik gelen misafirler bile olumlu bişeylerin olduğunu farketti. tabi bunu ara ara tekrarlamak gerekiyor. ada çayı alamadım daha alınca yapıcam aksatmadan. mutlaka deneyin arkadaşlar o durumda her yer negatifken pozitif düşünülmüyor çünkü. birazcık katkım olursa çok sevinirim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:52 AM.