Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Motivasyon

Uyarılar

Motivasyon moral motivasyon, motivasyon çalışmaları, motivasyon eğitimi, motivasyon önemi, motivasyon nedir, motivasyon makale, motivasyon örnekleri, motivasyon eğitim, iletişim motivasyon, motivasyon teorisi, yönetim motivasyon, motivasyon yönetimi, işletme motivasyon, işletmelerde motivasyon, liderlik motivasyon, güdülenme motivasyon, motivasyon için, iş motivasyon, motivasyon teorileri, motivasyon teknikleri, eğitimde motivasyon, motivasyon kuramı, motivasyon anket

Motive Edici Sözler

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Motivasyon Motive Edici Sözler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, forumları okurken çok güzel cümleler yakalıyorum. bazen bildiklerimi yeniden hatırlıyorum, farklı bir yorumunu keşfediyorum. bu yüzden böyle bir konu açmak istedim. buraya sadece güzel cümleler yazalım. hiç yorum yazmayalım. bu konu güzel sözler antolojisi gibi biryer olsun. ara sıra ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Motivasyon telkin cd indir izle İstanbul Motivasyon nerededir kimdir Motivasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Motivasyon hipnoz Motivasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Motivasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Motivasyon kuantum düşünce kitap haberi

Motive Edici Sözler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2007, 03:26 PM   #1 (permalink)
csk
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
csk is an unknown quantity at this point
Standart Motive Edici Sözler

Merhaba,

forumları okurken çok güzel cümleler yakalıyorum. bazen bildiklerimi yeniden hatırlıyorum, farklı bir yorumunu keşfediyorum. bu yüzden böyle bir konu açmak istedim. buraya sadece güzel cümleler yazalım. hiç yorum yazmayalım. bu konu güzel sözler antolojisi gibi biryer olsun. ara sıra aydınlanmak için gelip bakalım ard arda hepini okuyalım motive olalım, güç bulalım ne dersiniz.
ilk cümleleri bir sonraki mesajda göndereceğim. bunu pisimbat angel2030'un konusuna yazmış. bu fikir de ordan çıktı zaten. biraz ekleme yapacağım sonuna.. ikicisini de hayal abla yazmıştı galiba. gün çinde o kadar çok mesaj okuyup cevaplıyorum ki yanlış hatırladıysam şimdiden affola..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-07-2007, 03:30 PM   #2 (permalink)
csk
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Ynt: motivasyon cümleleri

her şerde bir hayır her hayır da bir şer vardır. ( görmesini ve seçmesini bilene... )

düşşen bile düştüğün yerden avuç avuç toprakla kalkmayı öğrenmek gerek.
Alt 10-07-2007, 04:23 PM   #3 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilgün07 is an unknown quantity at this point

senin hızına yetişmek mümkün değil kardeşim.çok güzel fikirlerin var.ama ben bir hikaye yazmak istiyorum şimdi.pek çok şey anlatıyo....
Alt 10-07-2007, 05:20 PM   #4 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilgün07 is an unknown quantity at this point

PADİŞAHIN İŞİ NE?
sultan murat han o gün bi hoştur.neşeli der seniz değil üzüntülü derseniz değil.bir rüya görmüştür.veziri siyavuş paşa "hayırdır inşallah" der.sultan" hazırlanın tebdili kıyafet dışarı çıkıyoruz hayır mı şer mi öğreneceğiz"ve iki molla kılığında çıkarlar yola.görünen o ki padişah hala gördüğü rüyanın etkisindedir gideceği yeri iyi biliyordur.seri ve kararlı adımlarla beyazıt a çıkar.unkapanı civarında soluklanır.etrafına dikkatle bakınır.işte tam o sırada yerde yatan bir ceset gözlerine batar,sorarlar.
-kimdir bu?
ahali
-aman hocam hiç bulaşma,derler ayyaşın meyusun biri işte!..
-nerden biliyorsunuz
-müsade et bilelim kırk yıllık komşumuz....bir başkası lafa girer
-aslında iyi zanaatkardır azaplar çarşısında çalışır nalının hasını yapar...ancak kazandıklarını içkiye fuhuşa harcar.hem şişe şişe şarap taşır evine,hemde nerde namlı mimli kadın varsa takar peşine..hele yaşlının biri çok öfkelidir
-sorun bakalım onu hiç cemaatte gören olmuşmu?ve mahalleli arkasını döner gider.ve bizim tebdili kıyafet mollalar ortada kalakalırlar...
ve vezir de toparlanıyordur ki padişah kızar."dur bakalım daha rüyadaki hikmeti çözemedik""aman padişahım bu adamdan uzak durun derim"saraydan birkaç hoca yollarız kurtuluruz vebalinden"
-olmaz der padişah naaşı kaldırmalıyız.
-yapmayın etmeyin sultanım yıkanması paklanması telkini tekfini...
-merak etme ben beceririm.ama önce bir gasilhane bulmalıyız
-şurda bir mahalle mescidi var ama..
-olmaz vefat eden sen olsaydın nerden kalkmak isterdin
-ayasofya süleymaniye veya fatih camiinden
-ayasofya süleymaniyede devlet erkanı çoktur tanınmak istemem.ama fatih camiini iyi dedinhadi yüklenelim...ve gelirler camiye vezir sağa sola koşturur kefen tabut bulur.usulü erkanınca bi güzel yıkarlar ki ,naaş yıkandıkça ayan beyan güzelleşir sanki.bir nur gibi aydınlanır yüzü..hem manalı bir tebessüm okunur dudaklarında.meçhul nalıncıyı kefenlerler,tabutlar musalla taşına yatırırlar.bir ara vezirin aklına gelir
-sultanım der yanlış yapıyoruz galiba
-heyecana kapıldık buraya getirdik cenazeyi.belki hanımı belki yetimleri vardır
doğru yaa der padişah sen başını bekle ben bi mahalleyi dolanıp geleyim.vezir orda kalır padişah bu garip meceranın başladığı yere döner.nitekim sorar soruşturur.nalıncının evini bulur.kapıyı yaşlı bir kadın açar.hadiseyi metanetle dinler.sanki bu vefatı bekler gibidir.
-hakkını helal et evladım der belliki çok yorulmuşsun.sonra eşiğe çöker ellerini yumruk yapar,şakaklarına dayar...gözler kısılır ve hatıralara dalar gider.neden sonra silkinir kendine gelir....
-biliyormusun oğlum der bizim efendi alemdi vesselam...akşamlara kadar nalın yapar...ama birinin elinde şarap şişesi görmesin;elindekini avcundaki verir satın alırdı,sonra getirip dökerdi helaya!
-niye
-ümmeti muhammet içmesin diye
-hayret
-sonra malum kadınların ücretini öder eve getirirdi.ben sizin zamanını satın aldımmı?aldım derdi.öyleyse şimdi dinlenmeniz gerek.o çeker gider ben menkıbeler okurdum onlara....
-bak sen millet ne sanıyor halbuki!
-milletin ne sandığı umurunda değildiki.hep uzak mescidlere giderdi.öyle bir imamın arkasında durmalıki derdi tekbir alırken kabe yi görmeli...
-öyle imam kaç tane kaldı şimdi?
hatta birgün;bakasın efendi dedim sen böyle yapıyorsun ama komşular seni kötü belliyecek .inan cenazen ortada kalacak...
-kimseye zahmetim olmasın deyip mezarını kendi kazdı bahçeye.ama ben üsteledim iş mezarla bitiyor mu?seni kim yıkasın kim kaldırsın?
-peki o ne dedi?
-önce uzun uzun güldü,sonra
-Allah büyüktür hatun dedi hem padişahın işi ne?
Alt 10-07-2007, 05:41 PM   #5 (permalink)
csk
Üsteğmen

yorum yazılmasın sadece sözler ( ve artık hikayeler ) yazılsın diyordum ama kuralı kendim ihlal edip yazıyorum. harika bir hikaye nilgün abla, ve çekim yasasına mükemmel bir örnek.
paylaştığın için teşekkür ederim.
Alt 10-07-2007, 06:05 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

düşmek ayıp değil kalkmasını bil
güzel gören güzel düşünür güzel düşünen hayattan lezzet alır
karanlığın en yoğun olduğu an güneşin doğmasına en yakın andır
öldürmeyen acı bizi kat be kat güçlendirir
Alt 10-07-2007, 06:19 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Sabır acıdır meyvesi tatlıdır.

Gün doğmadan neler doğar.

Her gecenin bir sabahı vardır .

Bir kapı kapanırsa diğeri açılır.

Zor anlarımda anımsadığım cümlelerden birkaçı

Alt 11-07-2007, 08:47 AM   #8 (permalink)
csk
Üsteğmen

Cama bakan camdaki kiri, camdan öteye bakan manzaranın güzelliğini görür.

Söz ağızdan çıkarsa kulaktan öteye geçemez, söz kalpten çıkarsa kalbe ulaşır.

Su yolunu bulur
Alt 11-07-2007, 11:01 AM   #9 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
angel2030 is an unknown quantity at this point

Düşmana inat, birgün fazla yaşamak.

Düşüncelerine dikkat et söze dönüşür,
Sözlerine dikkat et eyleme dönüşür
Eylemlerine dikkat et alışkanlıkların olur,
Alışkanlıklarına dikkat et kişiliğin olur,
Kişiliğine dikkat et kaderin olur.
Alt 11-07-2007, 11:37 AM   #10 (permalink)
Bugle
Guest

Nice dualar vardır,o dualar dua edenin aleyhinedir.Ve Allah bu duaları sonsuz merhametinden dolayı kabul etmez.MEVLANA (Çekim yasası mevlana için geçerli değilmiş hı?)

Bookmarks

Seçenekler
Stil