Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Misyonumuz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/misyonumuz/)
-   -   Siz hangi konuda deneyimlerinizi paylaşmak istersiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/misyonumuz/1351-siz-hangi-konuda-deneyimlerinizi-paylasmak-istersiniz.html)

hayatimdegisti 28-05-2007 05:03 PM

Siz hangi konuda deneyimlerinizi paylaşmak istersiniz

Sitemizde her zaman bahsettigimiz üzere asıl amaç kişisel gelişimimiz yeni hobiler ve bilgiler ile desteklemek...
Bu nedenle zaten sitede çeşitli konular ve kategoriler oluşturuldu.

Dileyen üyelerimiz bu başlık altında hangi konuyu araştırmak istediklerini belirtebilirler..

Ben geçen hafta ilk kez dalış yaptım.Bu konuda ki deneyimlerimi hem kendim yazacağım hemde konu ile ilgili bulabildiğim makaleleri yazıları sizlerle paylaşacağım...Ayrica daliş videolarimi ekleyebilirim :)
Benzer şekilde bir konuda profesyonel yada amator anlamda da olsa bir deneyiminiz var ise bilgilerinizi ilgili başlıklarda paylaşabilirsiniz.

Konu başlıkları forumda mevcut.Herhangi bir müzik aleti çaliyor olabilirsiniz dans ediyor olabilirsiniz kişisel gelişim konularından nlp ,reiki,eft vs gibi konularda deneyimleriniz olabilir,voleybol , tenis,paraşütle atlama vb sitede kategoriler halinde belirtilen konu başlıkları olabilir...

Sitemizde amaç sadece telkin dinlemek değil çeşitli hobiler edinerek ve yeni bilgiler öğrenerek kişisel gelişimimize hep beraber katkida bulunmaktir... hismiley

serhatt 28-05-2007 05:18 PM

Ynt: Siz hangi konuda deneyimlerinizi paylaşmak istersiniz

merhabalar

Atakan bey dalışta ilk deneyiminizmi?
şahsen ben 15 senedir serbest dalış yapıyorum.sarozda yazlığım var yazın 3 ay boyunca hafta sonları dalışa gidiyorum,dalmak artık benim için hayatımın bir parçası haline geldi.kışında işten fırsat buldukça gidiyorum saroza ayrıca dalış takımlarımı istanbula getiriyorum marmarada sarozdaki kadar güzel olmasada dalıncak yerler var.suya daldığınız anda hayattaki olumlu yada olumsuz herşeyi aklınızdan atıyorsunuz ve suya odaklanıyorsnuz.su altını,dalışı herkese tavsiye ederim farklı bir dünya,farklı bir ortam.
slmlar

hayatimdegisti 28-05-2007 05:37 PM

Alıntı:

serhatt Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar

şahsen ben 15 senedir serbest dalış yapıyorum.sarozda yazlığım var yazın 3 ay boyunca hafta sonları dalışa gidiyorum,dalmak artık benim için hayatımın bir parçası haline geldi.kışında işten fırsat buldukça gidiyorum saroza ayrıca dalış takımlarımı istanbula getiriyorum marmarada sarozdaki kadar güzel olmasada dalıncak yerler var.suya daldığınız anda hayattaki olumlu yada olumsuz herşeyi aklınızdan atıyorsunuz ve suya odaklanıyorsnuz.su altını,dalışı herkese tavsiye ederim farklı bir dünya,farklı bir ortam.
slmlar

Ben ilk kez daldım 12389 O zaman Serhat bey sizden bu konuda ki deneyimlerinizi bulabildiğiniz makaleleri bilgileri deniz sporları bölümüne bekliyoruz... wave

ats2204 29-05-2007 03:10 PM

merhabalar atakan bey
bende geçenlerde uzun uzun daldım birde ne göreyim kitaptan 50 sayfa okumuşum hiç farkında değilim :)

serencam 30-08-2007 11:50 PM

Bu dalma cevabınız bir hayli hoşuma gitti :)
Ben de şu dalgıçlığı bayagı merak ediyorum. Yazın bodrumda bi dalgıc baya bi müddet anlatmıştı bana. Acaba kursuna mı gitsem napsam. 4897

25emel 31-08-2007 06:11 PM

vallaha kaş derim başka bişeycik demem.bir aksilik çıkmaz ise gulensmiley inşallah 5 günlük iznim kaldı onuda orada degerlendiricem. f678h

mirza_ben87 02-02-2008 07:10 PM

atakan bey böyle insanları her konuda bilgilendirmeye çalışmanız nekadar güzel.ama bunu tekbaşınıza yapmak için uzun vakit ayırmak ister.hep beraber bir şeyler paylaşıp bu siteyi inşaa etmek en iyisi ... bende fazla giremiyorum ... birde ben bekarım yemek yapmayı bilenler şöyle bir yemek tarifleri köşesi açsa benim gibiler için çok ilgi çeker. sonuçta yenek yapmayı öğrenmekte kendini geliştirmrktir:)

kaafinur 28-07-2008 04:33 PM

ben bir zaman kumaş boyamaya merak sarmıştım ama insan sadece oyalanmak boş zaman doldurmak için yaptığında yaptığı işler sıkıntı vermekten öteye geçemiyor şimdi yeni bir uğraş edinme zamanı geldi diye düşünüyorum ama yine sıkılıp bırakırsam herkesin aman maymun iştahlısın bırakacağını biliyordum demesinden korkuyorum agl34

hayaletlord 23-02-2009 11:19 PM

Alıntı:

serhatt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 7257)
merhabalar

slmlar

offf..be nerdeyse küçüklüğümden beri hayalim. bir dalmak birde paraşütle atlamak. yüzmeyi ve denizi iyi bilirim. aynı zamanda karadenizliyim, ama ne gariptir dalmaya veya sertifika almaya bir türlü vakit bulamadım. inşallah en ksa zamanda...hayatın teferruatlarıyla uğraşmaktan kendi isteklerime vakit ayıramadım bu zamana kadar. ama bundan sonra. ekonomik olarak gücüm yettiğince kendi istediğim hayatı yaşamaya karar verdim.bakalım.becerebilecekmiyim.

pinky9 10-09-2011 02:11 AM

Cevap: Siz hangi konuda deneyimlerinizi paylaşmak istersiniz

bu konuyu pörtleteyim bari:D bende bilgisayar başından kalkmayan biriydim yıllardır,ama son haftalarda yavaş yavaş yemek öğrenmeye çalışıyorum annemdem,ayrıca dans etmeye başladım, oryantal cdlerinden öğrenmeye fln çalışıyorum,ilk defa bi sporu hiç aksatmadan yapyorum o da Tibet Yogası harika bişey öneririm herkese:)) ve bikaç gündür asla oynayamam dediğim şarkılarda fln gayet akıcı bi şekilde oynuyorum:) kendime yeni uğraşlarda arıyorum bakalım yavaş yavaş öğrenicem değişik şeyler:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:12 PM.