Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Çakra Açıcı.. // Kendi Yapımım .. //

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Çakra Açıcı.. // Kendi Yapımım .. // Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar normalde soru sormadan önce sayfaları inceliyorum belki cevabı vardır diye ama o kadar çok sayfa var ki pes ettim . Öncelikle hazırlayan TR-ance'a ve diğer ilgilenenlere teşekkür ederim. Ben dün gece yatmadan önce yarım saati biraz geçkin dinledim. Media ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Çakra Açıcı.. // Kendi Yapımım .. //

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-05-2011, 04:46 PM   #231 (permalink)
Teğmen

edaiphigenia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 113
39 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
edaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura about
Standart Cevap: Çakra Açıcı.. // Kendi Yapımım .. //

Arkadaşlar normalde soru sormadan önce sayfaları inceliyorum belki cevabı vardır diye ama o kadar çok sayfa var ki pes ettim .

Öncelikle hazırlayan TR-ance'a ve diğer ilgilenenlere teşekkür ederim.
Ben dün gece yatmadan önce yarım saati biraz geçkin dinledim. Media player devamlı çalma modunda kalmış yarım saati geçti o nedenle. Dinlerken zaten uyuya kaldım ama öncesinde karnıma sanki taş koymuşlar gibi müthiş bir ağırlık hissettim dinlerken. Ayrıca belki faydası olur diye reiki enerjisine de açmıştım kendimi. ellerimde karıncalanma yoğun oldu. Sonra başımda bir ağırlık vardı. Kapatıp ayağa kalktıktan sonra midem bulanıp başım dönmeye başladı. tepemden birileri yere bastırıyormuş gibi hissettim. Hemen yattım uyudum. Sabah enkaz gibi uyandım. Mide bulantısı ve baş dönmem devam ediyordu (yürüyüşe gidemeyecek kadar kötü hissediyordum). Anlayacağınız tırstım biraz. Normal bir şey mi bu hissettiklerim acaba?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

edaiphigenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 05:28 PM   #232 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
19 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
a1h1m1 is an unknown quantity at this point

Normal Süpersin 3. Yada 2. Çakran Açılmış Bide O Baştaki Ağrı 6. Çakranın Açılışına Haberdi Sanırım :D
a1h1m1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 05:35 PM   #233 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
edaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura about

O zaman iki gün sonra bir daha dinleyeyim :) Teşekkürler cevap için:)
edaiphigenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 06:03 PM   #234 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ama Şu 2.3. Çakra Olayında Pek Emin Deilim :D
Alt 02-05-2011, 06:18 PM   #235 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

Bende gece yatarken yarımsaat dinledim bende ağırlık hissi birde göğüsümden boğazıma doğru bir yanmamı desem etkileşim oldu falza birşey olmadı bunun dışında.
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 06:28 PM   #236 (permalink)
Teğmen

Aha Sendede 5. Galiba Sanırsam Tabi 5. Çakra Tepki vermiş ... Ya Açılıyo Yada açılcak :D Keşke benim çakralardada Tepkime olsa Bende hiç Bir Tepki Yok Halbuki 2 Günde 1 Saat 4 te Dinleri 26 Dk Boyunca :'( Nese Hayat Güzel Umut Kesilmez Kesilemez :D
Alt 02-05-2011, 06:30 PM   #237 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

5inciçakra ne çakarası ki nasıl oluyor
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 06:30 PM   #238 (permalink)
Teğmen

Olsun a1h1m1 :D hangisiyse açılıyordur herhalde:d
Sevgili Casanova
Ben bundan sonrakini sabah uyanınca dinlemeyi deneyeceğim. İlk sayfalarda öyle bir öneri okudum. BElki o zaman ağırlık hissetmeyiz. Ya da çakralar dengelenene kadar :D
Alt 02-05-2011, 06:32 PM   #239 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
CaSaNoVa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5inciçakra ne çakarası ki nasıl oluyor
Şurayı Oku Anlarsın ;) ALINTIDIR ... Ama Bu Forumdan

obay85'in yalancısıyım

İHTİYAÇLAR - 1. çakra: (omurganın dibinde kök çakra) — Fiziksel olarak hayatta kalma - yiyecek bulma barınma korunma vs. Bu bedensel bilincin seviyesidir. Bu çakranın uyarım sırasında omurganın dibinde garip hisler olabilir. Kaşınma karıncalanma veya daha güçlü titreşimler veya kuyruk sokumunda çarpma ve çatlamalar. İlk çakra açıldığında şakti muhteşem bir şekilde yukarıya fırlayabilir. Bu omurgalarda sarsılmalar ve şiddetli ağrılara neden olabilir. Çakralar delinmeye başlandığında bölgelerinde yoğun ısı hissedilebilir.

ARZULAR - 2. çakra: (göbek altında bulunur) Zevk arama ve acıdan kaçınma (içgüdüsel anlamda cinsellik bu seviyeden kaynaklanır). Bu duygular seviyesidir. 2. çakra uyarımı güçlü cinsel duygulara neden olabilir. Kıskançlık veya nefret gibi önemli negatif duygu patlamaları bu seviyede tetiklenebilir. Kurt ayı kaplan gibi vahşi kedi türleri gibi çeşitli hayvanlarla garip ödeşmeler oluşabilir. 2. çakra delindiğinde ani orgazm geçirdim. Bu da hoş bir sürprizdi. Ayrıca devasal bir kaplanın içgüdüleri ve davranışlarını üstüme aldığım geçici bir süreç yaşadım. Bu baş döndürücü ve ürkütücü bir deneyimdi.

GÜÇ- 3. çakra: (güneş sinirağında) Kişisel güç erk - ahlak karar başkalarına karşı benlik. 3. çakranın açılışı bir bir duygusal sarsıntıya yol açabilir. Çok acı verici bilinçaltı malzeme ortaya çıkabilir. Kusma ishal mide krampları mide bulantısı ve diğer sindirim sorunları bu açılışa eşlik edebilir. 3. çakranın açılışında telepatidurugörü duru-işitme ve astral varlıkları fark etme ortaya çıkabilir. Yeni uyarılmış bir 3. çakra kişiyi aşırı duyarlı ve psişik hassas yapabilir.

BİRLİK - 4. çakra (kalp çakrası göğüsün ortasında bulunur). İlişkiler paylaşılan deneyimler benliği aşmak. Bu şefkat seviyesidir. 4. çakra uyarıldığı zaman göğüste ezici baskı hissedilir. Ben sanki göğsümde bir fil oturuyormuş gibi hissettim ve bu açılışla ilgili tipik solunum sorunları yaşadım. Kalpte ve göğüste titreşimler hissedilebilir. Kalp atışları düzensiz ve aşırı hızlı olduğu süreler yaşanabilir. Kalp krizini andıranlar dahil göğüste her türlü rahatsızlıklar yaşanabilir. Çelişkili olarak sevilenlerden mesafe hisleri 6. çakra açılışının erken evrelerini belirleyebilir. Psişik veya ruhsal şifa yapabilme gücü psikokenetik güçler (cisimleri uzaktan hareket edebilme gücü) uyarılmış bir kalp çakradan meydana gelir. İstekleri yerine getirme ve yetiler geliştirme de bu çakra açıldığında artar.

İFADE - 5. çakra (boğaz merkezi yeri boğaz altı) İlham iletişimle kendini ifade etme. Bu yaratıcılık seviyesidir. Bu çakranın açılışı çoğu zaman uzun sürür. Boğazlanma ve boğazda sıkışma hissedilebilir. Sanki boğazda bir tümör varmış gibi içsel bir basınç hissedilebilir. 5. çakram açıldığında aylardır sıvıdan başka bir şey yutamadım. 15 kilo kaybettim. Açılmış bir 5. çakra ani seslenmelere neden olabilir. Bunlar garip sesler olabilir şarkı söylenebilir (bazen bilinmeyen dillerde) veya sanki kendinden gelemeyen kelimeler söylenebilir. Duru-işitme de gelişebilir içsel sesler veya başkaların düşünceleri duyulabilir. Boğazda (veya alında veya kafa tepesinde) bir delik hissi de olabilir havanın bu delikten geçtiği hissedilebilir.

AYDINLANMA - 6 çakra (alnın ortasında üçüncü göz yeri) Soyut düşünce - entelektüel odaklanma. Bu bilgi seviyesidir. 6. çakra uyandığında özellikle gözlerin etrafında ve alında olmak üzere başta muazzam bir basınç hissedilir. Bunlar şiddetli baş ağrılara neden olabilir. Alın yamaçlarında çekilme ve titreşimler hissedilebilir. Gözler aniden şaşı konuma gelebilir veya başın içinde dönebilir. Gözler açık veya kapalıyken göz kamaştırıcı düş veya vizyonlar görülebilir bazen devasal tek bir gözün dışa baktığı görülür. 6. çakra açıldığında ruhsal rehberler ilahlar koruyucu melek veya guru görülebilir. Bu açılışla astral seyahat ve beden dışı deneyimler ortaya çıkabilir.

YÜKSELİŞ - 7 çakra (taç çakra başın tepesinde bulunur) Huşu — ruhsal odaklama. Bu ilahilik bilincidir. Taç çakra açıldığında başın üstünde karıncalanma titreşim veya dolaşan enerjiler hissi vardır. Bazıları için kafatası ağarabilir benim ve başkalarının deneyimlerinde kafatasın tepe kemikleri derinin altında ayrışır ve hareket eder. 7. çakra uyandığında çoğu zaman olağandışı deneyüstü deneyim yaşanır. Başın üstüne inen bilinç-üstü bir ışık yaşanabilir. 7. çakra delindiğinde sıkça samadhi (derin vecd hali) yaşanır.
Alt 02-05-2011, 09:11 PM   #240 (permalink)

Tesekkür: 4
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anara_19 is an unknown quantity at this point

link kırıkkk:(:(
anara_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks