Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/9339-sevgi-ba287305-kurma-meditasyonu.html)

cicek1973 25-05-2008 02:58 PM

Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

sert mizaçlı biriyle sevgi bağı kurma meditasyonu

bu cok kolay ve güzel bir yöntemdir. bu yöntemi istediğiniz herkes için kullanabilirsiniz.

bu kişi çok sert babanız, anneniz, akrabanız, arkadaşınız, patronunuz, sevgiliniz ,size sert davranan yada sizi görmezden gelen, kişiler olabilir…

emin olun onun kalbini feth edeceksiniz…

bundan once ask sevgı medıtasyonunu ogretmıstım. lutfen ıhtıyacı olanlar once o medıtasyonu yapsınlar….

sevgi meditasyonunu zamanı olanlar her gün yapabılır. bence hergün yapın sadece 5-10 dakıkanızı alır. ama hergun yapamazsanız bıle haftada bırkaçkez yapmayı deneyın. cunku sevgı once sızı degıstırecek sonrada tum hayatınızı..

unutmayın bu yontemde bır medıtasyon cesıdıdır….

sevgi bagı kurma yontemi

o kişi kimse karsılastıgınız zaman hemen kendi kalbinizden onun kalbine hayalınızde altın renklı bır kanca atın ve kalplerınızı altın bır iplik ile bırbırne baglayın . sonrada o ıplıgın uzerınden onun kalbıne pembe renkte kalp seklınde sevgı baloncukları yollayın… yollayabıldıgınız kadar…… sureklı sızın kalbınızden cıkıp onun kalbıne gıren pembe renklı kalp seklınde saf sevgı baloncukları gonderın ve onun kalbını doldurun. ıster 5 dakıka gordugunuzde, ıstersenız 1 saat boyunca. sız devamlı ona sevgı baloncuklarını yollayın.

bunu her gordugunuzde tekrar etmeyı unutmayın. sonuc alana kadar devam edın….

yada bu kısı sızı hıç tanımayan ama onunla tanısmak ıcın can attıgınız bırıde olabılır. aynı yontemı onu her gordugunuz anda uygulayın. nekadar cok sevgı baloncugu yollarsanız gonlunuzden okadar hızlı bır sevgı -saygı bagı kurulacaktır aranızda.

yanı zafer sevgının dır……

Pamukk 25-05-2008 03:48 PM

Ynt: Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

çiçek kiss3 clapping çok teşekkürler!!

peki onu canlı olarak görme imkanımız olmuyorsa hayalimizde imgeleme yaparak yada resmine bakarak yapabilirmiyiz,işe yararmı 4897

YESHAPPY 26-10-2008 11:09 PM

pamukk a katılıyorum... ...faydası olur mu?

shamanic 31-10-2008 01:06 PM

evet faydası olur ..

gönül rahatlığıyla uzaktanda bu çalışmayı yapabilirsiniz..

sevgiler.. actionsmile

YESHAPPY 31-10-2008 11:11 PM

teşekkürler shamaic. Hadi başlıyoruz:)

YESHAPPY 05-11-2008 10:48 PM

Uygulayıp başarılı olan var mı? Çok merak ediyorum uygulayıp sonuca ulaşan yazsın lütfen ttli3

heal 13-11-2008 12:21 AM

bu yaziyi okumadan buna benzer bisey yapiyordum cok bunaldigim anlarda, huzurum kactiginda. sevdigim insanlarla aramdaki bag kesinlikle gun gectikce daha da guclendi. simdi bunu okuyunca daha cok yapmam gerektigini anladim.tesekkurler

çiçeğim 13-11-2008 02:23 PM

Ben yaptım yapıyorum işe yarıyor olumlu yönde tavsiye ederim arkadaşlar smiliyface

Antuza 13-11-2008 02:29 PM

Bende başlıyorum,yapacağım...Yalnız bunun bir süresi falan varmı?

çiçeğim 13-11-2008 02:45 PM

4897 dusun ben devamlı yapıyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:09 PM.