Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   Az önce meditasyon yaptım hemende gerçekleşti :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/623115-az-once-meditasyon-yaptim-hemende-gerceklesti.html)

tuna123 28-06-2013 03:57 PM

Az önce meditasyon yaptım hemende gerçekleşti :)

Sesli Meditasyon | Beki Bisa bu sitede yaptım meditasyonu ilişkileri hayatınıza çekin meditasyonu. nasıl bi tesadüfse meditasyonu yaptıktan 1-2 dk sonra sevdiğim kızdan mesaj aldım :) ve şuan çok iyi her şey :) bide meditasyonu yaparken gözümden yaş geldi :) çok iyi hissediyorum :)

maviinci 28-06-2013 05:47 PM

Cevap: Az önce meditasyon yaptım hemende gerçekleşti :)

İnşallah her zaman kalbin böyle pırıl pırıl kalır sevincli

http://karamurselmuftulugu.gov.tr/im...mavi_mutlu.jpg

senarist 28-06-2013 06:29 PM

Süpermiş.. :) Başarılarının devamını dilerim . :)

tuna123 28-06-2013 07:13 PM

evet çok güzel gidiyo kızla buluşucaz yakın bi zamanda fakat hayatımda ilk defa bi kızla buluşucam neler hakkında konuşucam nasıl konuşucam bilemiyorum :( bide bende bişey var böyle birini ilk defa görüp konuşunca yada uzun zamandır görmediğim birinle konuşunca ayaklarım titremeye kalbimde güm güm atmaya başlar bunu nasıl yenicem eğer ordada böyle olursa bi çuval inciri berbat ederim :( ilk buluşma hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim :)

maviinci 28-06-2013 08:37 PM

Alıntı:

tuna123 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844553)
evet çok güzel gidiyo kızla buluşucaz yakın bi zamanda fakat hayatımda ilk defa bi kızla buluşucam neler hakkında konuşucam nasıl konuşucam bilemiyorum :( bide bende bişey var böyle birini ilk defa görüp konuşunca yada uzun zamandır görmediğim birinle konuşunca ayaklarım titremeye kalbimde güm güm atmaya başlar bunu nasıl yenicem eğer ordada böyle olursa bi çuval inciri berbat ederim :( ilk buluşma hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim :)

neden berbat edesin :) bu senin doğal halin.. bence onu akışına bırak. bırak, aksın. engellemeye çalışmak yerine, serbest bırak :)) göreceksin, o zaman daha rahat olacaksın. birçok konuda öyledir.. kontrol etmeye çalıştıkça sen, işler biraz daha karmaşıklaşır çünkü aslında birçok hususu kontrol edemez insan. o yüzden, akışına, oluruna bırakmak gerekir. ben bu kadarını söyleyebilirim, ama eminim ki "ilk buluşma" tecrübesine sahip olan bir arkadaşımız sana önerilerde bulunacaktır blissy

Hadi canlar, hayatimdegisti ailesi, kardeşimiz tuna için ilk buluşma önerilerinizi bekliyoruz sevincli

Janer 29-06-2013 08:00 AM

ılk intiba cok onemlıdır. ılk basta kendıne guvenını hıssettır gerısı gelır zaten.

ßyKuS 29-06-2013 01:12 PM

sedona serbest bırakma yöntemiyle şu ne konuşucam ne yapıcam takıntısından kurtul. Yarabbi kolaylaştır işimi çözüver şu dilimin bağını diye tekrar tekrar dua et faydasını anında görüceksin. Heyecanının yok olucak. İlişkiler meditasyonunuda dinlemeye devam et. Maviinci'ninde dediği gibi oluruna bırak. Bazı şeyleri kontrol etmeye çalıştığında işler arap saçına dönüyor ve yaa merak ettiğim bir nokta var kız senin ondan hoşlandığını biliyor mu? :)) Kendini kasma söylemek istediğin şeyler üzerinde bunu söylesem mi veya söylemek istediğin şey aklına geldiğinde o düşünce hakkında bir binbirşey düşünme yoksa sessiz kalır söylemek istediğinide söylemeyezsin. Bu yüzden söylemek istediğin şeyi aklına hiçbir düşünce gelmeden önce söyle söylede saçmalama tamam mı cilgin897

tuna123 29-06-2013 05:52 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844569)
sedona serbest bırakma yöntemiyle şu ne konuşucam ne yapıcam takıntısından kurtul. Yarabbi kolaylaştır işimi çözüver şu dilimin bağını diye tekrar tekrar dua et faydasını anında görüceksin. Heyecanının yok olucak. İlişkiler meditasyonunuda dinlemeye devam et. Maviinci'ninde dediği gibi oluruna bırak. Bazı şeyleri kontrol etmeye çalıştığında işler arap saçına dönüyor ve yaa merak ettiğim bir nokta var kız senin ondan hoşlandığını biliyor mu? :)) Kendini kasma söylemek istediğin şeyler üzerinde bunu söylesem mi veya söylemek istediğin şey aklına geldiğinde o düşünce hakkında bir binbirşey düşünme yoksa sessiz kalır söylemek istediğinide söylemeyezsin. Bu yüzden söylemek istediğin şeyi aklına hiçbir düşünce gelmeden önce söyle söylede saçmalama tamam mı cilgin897

önerilerin için sağol :) kızla konuşurken hoşlandığımı birazda olsa hissettiriyorum olumlu da cevap alıyorum yani y789 her şey çok güzel . kıza iltifatta ediyorum hoşuna gidiyor :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:22 PM.