Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   Affetme ve Sevgi Meditasyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/3420-affetme-ve-sevgi-meditasyonu.html)

cicek1973 04-01-2008 01:07 AM

Affetme ve Sevgi Meditasyonu

Affetme ve Sevgi Meditasyonu

Rahatça oturun. Sakinleşin içinize dönün nefesinize yönelin. İyice sakinleşin
Üst bilicinizi altın bir ışık topu olarak düşünün ve yanınıza çağırın. Onu bir nefesle içinize çekin.
Şu andan itibaren dünya bilincini çalışma bitene kadar bir kenara bırakın.
Şimdi kızgın olduğunuz kişiyi gözünüzün önüne getirin. Şu anda sağ olsun ya da olmasın.
Ona dikkatle bakın, yüzünün tüm detaylarını hatırlamaya çalışın. Şimdi ona benim dediklerimi
tekrarlayarak içinizden seslenin.

“Seninle paylaştığım tüm hayatlarımda bilerek ya da bilmeyerek yaptığım tüm yanlışlardan,
zorluklardan ve sana yansıttığım öfke, kızgınlık gibi tüm negatif duygulardan dolayı senden özür dilerim.
Lütfen bunu kabul et ve beni bağışla. Ben de seni sevgiyle bağışlıyorum. Şu andan itibaren seni
kendimden,kendimi senden özgür bırakıyorum. İkimizin de yolu Tanrısal ışık ve sevgi olsun.”

Kalbinizden sevgi enerjisini (*) ona akıtın.Şimdilik onu sevgiyle uğurlayın.

(*) Sevgi enerjisini akıtmak icin derin bir nefes alın. En sevdiginiz insanı koşulsuz sevgi duyduğunuz bir kişiyi
(çocuğunuzu) düşünün. Ve ona duyduğunuz muhteşem sevgiyi yani sevgi enerjisini omurganızdan bütün
bedeninize yayın. Tüm hücreleriniz bütün vücudunuz sevgi enerjisiyle dolsun.
Derin bir nefes daha alın ve nefesi bırakırken iki gögüs arasından yani kalp cakranızdan bir kapak acıldığını
ve sevgi enerjisinin pespembe bir ısık olarak bu kapaktan dışarı çıktığını imgeleyin.
İstediginiz kisinin üstüne bu pembe enerjiyi yollayabilir ve sevginin onu tamamen kaplamasını saglayabilirsiniz.
Onu sevdiginizi soyleyerek onu serbest bırakın.

selen4 22-03-2008 04:01 AM

Ynt: Affetme ve Sevgi Meditasyonu

merhabalar bıse takıldı kafama pekı bu karsımızdakı dusundugumuz ınsanıda etkılıyomu verdıgımız ısık ve sevgı onu merak ettımm.

ohbeee 24-03-2008 09:17 AM

okadar zor ki bağışlamak bi türlü başaramıyorum. bu öfkelerin bizi çok fazla engellediğine ve sınırladığına inanıyorum yukarıdakine benzer şeylerle birini bağışlayabilen varsa eğer deneyimini bizimle paylaşabilirmi?

hayalayaz 24-03-2008 04:29 PM

ikinize birden cevap vereyim..
evet işe yarıyor..affettiğim kişiye birden bire sınırsız sevgi geliştirmedim.ama artık birlikte yaşadığımız olumsuzlukları düşünüp üzülmüyorum..aa, evet etkileniyorlar..ben onları affettiğimden beri..ölümcül enerji yaymadığım için..önceleri bu değişik enerjiyi algılayıp dumur vaziyette ne yapacaklarını bilemediler..sonradan artık onları çin işkencesiyle öldürmeyip süründürmekten vazgeçtiğime kanaat getirip, tekrar bana yaklaşmak istediler..bende affetmeyi hafıza kaybıyla karıştırmadığım için..bir çoğuyla birlikte olmadım..ama içlerinden bazılarıyla DENGELİ ilişkiler sürdürüyorum..

bu meditasyonlarla..sadece biz değişiyoruz..onlarda bizdeki değişikliği algılayarak değişiyor..veya değişmiyor..ama değişmeyenleri yanımızda tutmak zorunda değiliz..onları oldukları gibi kabul edip..hayatımızdan çıkarıyoruz..yan yana yaşasak bile, hayatımızda olmuyorlar..ve bizi etkileyemiyorlar..bu çalışmalar tamamen bizim kendimize yönelik çalışmalar..bizim içsel huzurumuzu stabilize ediyorlar..biz değiştiğimiz için ..çevremiz doğal olarak değişiyor..lafı çok mu dolandırdım..daha afyonum patlamadı.. pc05 kahvemi içiyorum..anlatamadıysam sizin yazdığınız mesajlara bir kere daha bakarım.. hepinize saygılı sevgiler

içimdekiben 05-06-2008 02:01 PM

ya bu çok zooooor. şimdi biraz hayal etmeye çalıştım da ona(kızdığım kişi) sevdiğimi söylemek filan çok zoruma gitti. içimden birileri "affetme onu affetme onu" diyo.ama her aklıma geldiğinde de sanki bütün vücudum uyuşuyo sinirden,endişeden...
napsam denesem mi yaa.???

shamanic 05-06-2008 02:51 PM

mutlaka dene.. super

hatta içindeki o sese inat daha fazla dene.. sevincli

affetmek karşındaki kişiyi hatalarıyla kabul etmek değildir.. ona hak vermek değildir..

kendi üzerinden onun negatifini atmaktır.. özgürleşmektir.. yaşamla tekrar kucaklaşmaktır..

sevgiler..

yunus balığı 12-02-2010 07:35 PM

Cevap: Affetme ve Sevgi Meditasyonu

selam... özlem hanım merhabalar... çok güzel şeyler yazıyorsunuz. ben affetme ve sevgi metidasyonunu indirdim. dinlemeye başladım... yalnız her gün mü dinlemem gerekiyor. telkinler gibi konsantre olmadan mı yoksa konsantre olarak mı dinlemem lazım.. ben işyerinde kulaklıkla dinliyorum... bu sorun yaratır mı... cevaplarsanız teşekkürler... size mesaj yazmak istedim ama yazamadım... ayrıca şunu söylemek istiyorum...

ben telkinleri kasımdan beri dinliyorum. sırasıyla ego, suçluluk duygusu, sosyal fobi, sosyallik artırıcı, kendine güven, topluluk önünde konuşma telkinlerini 80 er saat dinledim,,, fakat bende hiç bir değişim yok,,,,sad456

ne yapmam gerekiyor lütfeeen yardımcııı olurmusunuz... sitede bunu bir çok yere yazdım ama siteye üye arkadaşlar sağolsunlar.... yardımcı olmaya çalıştılar.... yalnız bende hiç değişiklik yok...hayatımı değiştirmek istiyorum... hayatımda yolunda gitmeyen birçok şey var.... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

vitamin61 21-03-2010 12:13 PM

Bu şekilde meditasyon yaparak gerçekten yüreğimiz temizleniyor ve rahatlıyoruz peki affettiğimiz insanlar ya da artık barışmak istediğimiz insanlar onlarla konuşmadan sadece uzaktan bu meditasyonları yaptığımızda bizi duyabilirler mi ya da hissedebilirler mi sizce arkadaşlar?

frezya 12-10-2010 04:24 PM

Affetme meditasyonunun seslendirilmiş şeklini bulamadım arkadaşlar?Yardımcı olabilir misiniz?

kediseverim 12-10-2010 05:22 PM

Cevap: Ynt: Affetme ve Sevgi Meditasyonu

Alıntı:

içimdekiben Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 56090)
ya bu çok zooooor. şimdi biraz hayal etmeye çalıştım da ona(kızdığım kişi) sevdiğimi söylemek filan çok zoruma gitti. içimden birileri "affetme onu affetme onu" diyo.ama her aklıma geldiğinde de sanki bütün vücudum uyuşuyo sinirden,endişeden...
napsam denesem mi yaa.???

içimdekiben e katılıyorum çokkkk zorr affetmek çünkü ondan nefret ederken hayalimde sevdiğimi söylemek bana çelişki gibi geliyor ki ben o kişiyi-kişileri untmaya çalışırken hayalimde canlandırmak zor birde sevdiğimi söyleyeceğim ı-ııhh çok zor çünkü onu sevmiyorum ki! neyi yanlış düşünüyorum ben arkadaşlardunk56...yardım lütfen

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:11 AM.