Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Makyaj (http://www.hayatimdegisti.com/forum/makyaj/)
-   -   kalıcı makyaj silme... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/makyaj/9956-kalici-makyaj-silme.html)

suzzy 17-06-2008 01:19 PM

kalıcı makyaj silme...

KALICI MAKYAJ SİLME

http://www.losttattoo.net/kalicimaky...icimakyaj1.gif

Kaş, eyeliner veya dudak kalıcı makyajı yaptırdınız hoşunuza gitmedi ve sildirmek istiyorsunuz. Yaptırdığınız kalıcı makyajın bazı yerlerini beğenmediniz ve bu sizin sürekli gözünüze batıp canınızı mı sıkıyor?

Sadece bize ulaşıp sizi bu sıkıntınızdan tamamıyla kurtarıyoruz. Beğenmediğiniz kalıcı makyajınızı isterseniz tamamen siliyor veya kalıcı makyajın istemediğiniz kısmını siliyoruz. Kalıcı makyaj silme işlemi başka bir boya ile önceki yaptırmış olduğunuz kalıcı makyajın üstünü boyamak değildir. Kalıcı makyaj silme işleminin amacı önceden yaptırmış olduğunuz kalıcı makyajdan tamamıyla kurtulmaktır.

Kalıcı makyaj silme işlemi yapılacak olan bölgeye dövme yöntemiyle ilaç enjekte edilerek yapılır. Bu işlemin maksadı ilacın altında kalmış olan kalıcı makyajı deriden dışarı atmaktır. Bu yöntemle yapılan kalıcı makyaj silme işlemi cildinize ve tüylerin dökülmesine neden olmadığı gibi en sağlıklı yöntem olarak bilinir. Kalıcı makyaj silme işlemi uygulanan bölge bir hafta sonra zar şeklinde bir kabuk atması ile birlikte derinin alt tabakasında bulunan kalıcı makyajınızda silinmiş olur. Yapılan bu işlem sayesinde kalıcı makyajdan tamamen kurtula bilirsiniz.

KALICI MAKYAJI LAZERLE SİLDİRMENİN SAKINCALARI

Lazer ışınlar göz bölgesi veya kaşlardaki kalıcı makyajı çıkarmak için kullanılırsa, kirpiklerin ve kaşların geçici bir süre için dökülmesi söz konusu olabiliyor. Çünkü yüz bölgesine yöneltilen ışınlar eğer doğru açıyla ayarlanmazsa, son derece zararlı sonuçlar doğurabiliyor. Bu konuda görüşlerini aldığımız Dr. Çağlayan, istenmeyen kalıcı makyajı, üzerine ten rengi boya zerk edilerek kaplama işlemiyle yok ettiklerini belirtiyor. Lazerle silme işleminin ise, ancak siyah boyalarda etkili olduğunu, kırmızı tonlarda veya siyahın renginin dönmesi durumunda faydalı olmayacağını belirtiyor. Dermatoloji Bölümü doktorlarından Dr. Buket Pençe, lazerle makyaj silme operasyonunun, en erken olarak uygulama yapıldıktan 1,5 ay sonra başlatılabildiğini söylüyor. ’’ Lazer metodu en az dört defa uygulanırsa boyalar çıkar. Bu şekilde kalıcı makyaj silme lazer uygulaması da cildinize zarar vere bilir. Bir defada çıkması mümkün değildir. Lazer ışınları üstte görünen tüylere zarar verebilir, dökebilir. Ama kıl köklerine zarar vermediği için dökülenler geri çıkar '' diyor.

Hayatimdegisti kişisel gelişim portalındasınz.İlgili işlemler için ilgili birimlerle iletişime geçiniz.

enur08 04-04-2011 11:05 AM

Cevap: kalıcı makyaj silme...

bu yer nerede öğrenebilirmiyim ?? blissy

hkmidas 24-04-2011 07:39 PM

Merhaba,

Kalıcı makyajı ilaç enjekte ederek sildirme hakkında görüşebileceğim iletişim bilgisini göndermeniz ricasıyla.

enur08 25-04-2011 12:54 PM

BAKIRKÖYDEKİ BEYAZ KEDİ TAVSİYE EDERİM OZAMAN BEN YAPTIRDIM BU İŞLEMİ
02125712403 - Zeytinlik Mah. Halit Ziya Uşaklıgil Cad.dadyan Sok No:02

ÖZGÜRLÜK MEYDANI KARŞISI

hkmidas 25-04-2011 06:06 PM

Tamamen naturel halinize dönebildi mi uygulama sonrasında?

Bilgi için de ayrıca teşekkürler.

enur08 02-05-2011 09:16 AM

oldukça yakın ama ikibuçuk ay sonra tekrar aynı işemi yaptırırsam tamamen düzelecek zaten tek seferde naturel haline dönüştürecek bir işlem yok 2 seansda bu işlemi yaptırınca sonuç alınıyor ama ben şuanki sonuçtan memnunum biraz acı verici olsada o kezban kaşlarımdan kurtuldum çok az bişey kaldı ondanda kurtulacağım yakında off neden yaptırdım kalıcı makyaj kaşıma hiç doğal olmuyor kimseye tavsiye etmem o çektiğim acılarda cabası :(

blgnkrm 06-11-2012 04:50 PM

sildirme işlemi içinde nişntaşında leyla inanır da hatice inanır var ona yaptırabilirsiniz iz miz hiç birşey kalmıyor cilttede bir problem oluşmuyor

ceko_25 06-11-2012 06:00 PM

bişey sorucam peki yara izlerini kapatabilirmiyiz bu yöntemle eski haline yara izi yokmuş gibi olurmu hani estetik amelyattaki gibi kusursuz olmak zorunda diil daha az farkedilir olabilirmi

gulka 05-02-2013 11:05 AM

size nasıl ulaşıyoruz, ben dudak kenarlarımda eyri yapılan kalıcı makiyajımı bide sırtımdaki dövmeyi sildirmek istiyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:56 AM.