Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Makaleler

Uyarılar

Makaleler tarih makaleler, bilimsel makaleler, sosyal makaleler, yazılar makaleler, türkçe makaleler, tarihi makaleler, eğitim makaleler, tüm makaleler, makale, makaleler nedir, bilgi makaleler, yeni makaleler, bilim makaleler, bilgisayar makaleler, ekonomi makaleler, matematik makaleler, ingilizce makaleler, iletişim makaleler, makaleler, atatürk makaleler, sanat makaleler, türkiye makaleler, google makaleler, makaleler pdf, son makaleler

En Son Kimi Ne Zaman Özlediniz?

Serbest Kürsü ve Makaleler En Son Kimi Ne Zaman Özlediniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız En Son Kimi Ne Zaman Özlediniz? Bazı duyguları hiç özler misiniz! Özlerseniz belki o kaçırdığınız duygulara yeniden kavuşabilirsiniz diye düşünüyorum. Önce bizzat özlemek fiili ile başlayalım. En son kimi ne zaman özlediniz? Bir yerde rastladığımız eski bir arkadaşa sarf ettiğiniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Makaleler nerededir kimdir Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Makaleler hipnoz Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2010, 09:57 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough
Standart En Son Kimi Ne Zaman Özlediniz?

Bazı duyguları hiç özler misiniz!

Özlerseniz belki o kaçırdığınız duygulara yeniden kavuşabilirsiniz diye düşünüyorum.

Önce bizzat özlemek fiili ile başlayalım. En son kimi ne zaman özlediniz?

Bir yerde rastladığımız eski bir arkadaşa sarf ettiğiniz sözleri kast etmiyorum.

-Nerelerdesin, özlemiştim seni!

-Aynen ben de öyle, seni merak ediyordum, bir süredir ortalıkta yoksun.

-Görüşelim.

-Muhakkak görüşelim, arayı bu kadar uzatmayalım! Öptüm.

-Mutlaka ara beni, yoksa küserim!

*

Katiyen yukarıdaki yaklaşım benim kastım değil. Bu sözler tekrar tekrar yaşadığımız karşılıklı sahtekârlığın dışa vurumu.

Sahtekârlığı iki taraf da yaptığı için kimsenin kimseyi yüzlemesi mümkün değil. Hatta sizi izleyenler de sık sık benzer sahtekârlıklara başvurdukları için çevredekilerin sizlere:

-Bre sahtekârlar! Birbirinizi özleseydiniz çoktan birbirinizi arardınız, demesi mümkün değil.

*

Sorum basit.

Etrafta hiç kimse yokken, kendi kendinize özlediğiniz kişiyi hatırladığınız, özlemin içinize oturduğu, burnunuzun sızladığı, gözlerinize iki damla yaşın biriktiği durum en son ne zaman oldu?

Ne zaman?

En son ne zaman bir insanı, hatta bir hayvanı veya bitkiyi gerçekten özlediniz?

En son ne zaman hasret içinizi kavurdu?

Gözlerinize yaşlar doldurdu?

Burnunuzu fena halde sızlattı?

Ne zaman?

Ben giderek özleme yeteneğimizi kaybettiğimizi düşünüyorum.

Sanki dünyada özlemeye değer hiçbir insan yok.

Sanki birini özlemek 21. yüzyıla yakışmıyor.

Sanki bu dünyada özlem tedavülden kalktı.

*

Ancak, özlediğim bir insan olmayınca sanki kimse de beni özlemiyor gibi bir duyguya kapılıyorum. Özlemeden ve özlenmeden yaşamaya başlayınca da sanki hayatın anlamı tamamen yitiyor. Ulaşılacak kimsesi olmayan bir insan boşluğa çakılmış gibi durmaz mı?

*

Saatlerdir beklediğiniz tren nihayet perona giriyor, üfleye püfleye duruyor, son dumanını havaya saldıktan sonra sesi tamamen kesiliyor. Ellerinde valizler, insanlar yavaş yavaş trenden inmeye başlıyorlar.

O yok!

Aman Allah’ım o yok!

Giderek trenden inen insanlar seyreliyor.

Peronda tam tek tük insan kaldığı sırada, trenin merdivenlerinde gözüküyor.

O zaman hatırlıyorsunuz. Hep böyle arkaya kalır.

İster istemez bir tebessüm dudaklarınıza yerleşiyor.

Göz göze geliyorsunuz.

İşte o, her şeye bedel gülümseme yine karşınızda.

Size kavuşup sarılana kadar geçen ‘an’ın tadına hayatta başka ne zaman varacaksınız?

Hatta bir daha böyle bir ‘an’ yaşayabilecek misiniz?

Yüreğiniz sanki ağzınızdan çıkacak, sarıldığında kokusu ciğerinize dolacak, farkına varmadığınız iki damla yaş gözlerinizden onun yanaklarına akacak.

‘‘O an için ömür bile verilir!’’

Özlemeyi, özlenmeyi çok özlüyorum!

Cüneyt Ülsever

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2010, 10:03 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: En Son Kimi Ne Zaman Özlediniz?

Bu yazı çok güzel... Ve çok doğru noktaya değinmiş. Ben de şahsen kimseyi özlemem. Açıkçası bu duyguyu tanıdığım da söylenemez. Özlüyoruz işte ama özlemek değil elbette. Ve insan birini özlediğinde nasıl hisseder bilmiyorum.

Evren bir de bana özlem duygusunu öğretse. Şöyle bir aşık olsam mesela. Özlesem ne güzel olur.

Paylaşım için teşekkür ederim.

Sevgi ve ışıkla kalın.
Alt 19-11-2010, 11:42 PM   #3 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

kedim patimi çokkkkk özledimmmm5 yıl önce öldühala yasını tutuyorum oğlummm patiiiiannen seni hep düşünüyor bunu bil...
Alt 20-11-2010, 12:38 AM   #4 (permalink)
Teğmen

pztf_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 261
46 Mesajinıza toplam 161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pztf_life is an unknown quantity at this point

aslında birini değilde ben o anı özlüyorum dikkat ediyorum mesela.. herhangi bir şekilde aklıma gelen insanları özlemiyorum.. ama o anı anımsatıcak birşey olduğunda dediğiniz gibi burnumun direği sızlar, yaşanılmış anlar güzelse onlar özlenir diye düşünüyorum ben yoksa sadece insanlar özlenmiyor...
pztf_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2010, 12:52 AM   #5 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

değer verdiklerimi çok özlerim...
bzn çok sevdiğim ,bzn derinden hissettiğim ,arkadaşlarım ve dostlarımı özlerim, öyle anlar oluyor ki ,burnumun direği sızlar ,dökülür gözyaşları ve bazan hüzün, bazan sevinç kaplar tüm yüreğimi ,ama nerden baksam, özlemekte güzel diye düşünüyorum....
özlüyorsan ,özlenmişsindir.....unutmadığımız ne ise unutulmamışızdır........
sevgiler

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2010, 01:44 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Perfinya slm,çok güzel ve ruhuma dokunan bir yazı paylaşmışsın ,teşekkür ederim...düşündümde ;bir kaç sene öncesine kadar,özleyerek ,coşkuyla ve merak ederek aradığım ,ve onların hayatında da bir yerim ve anlamım olduğunu düşünerek ve bu insanların da benim hayatımı merak ettiklerini zannederek özlerdim ... sorunlarıyla ilgilenirdim...Özlediğim ve hayatlarını merak ettiğim insanların ruhlarında aslında hiç olmadığımı ve özlenilmediğimi anlamak biraz zamanı mı aldı ,ama öğrendim...boşluk oluyo ister istemez ...ama dolduruyorum:)
Bir durum var ki o daha traji komik...bu insanlar yapay olarak ilgileniyormuş gibi yapıyorlar ...şu durumu hiç anlayamadım,insanlar neden özlemedikleri bir insana özlüyomuş gibi, yada aramadığında sanki aranılmayı çok beklermiş gibi davranıyorlar ...en çokta bu içimi acıtıyo...
ama ben özlemeyi özledim,
sevgiyi paylaşmayı özledim,
birlikte ağlayabilmeyi özledim,
mesafeler önemli değildi
tek bir lafıyla ilk otobüse atlayıp sevdiklerime koşmayı özledim...

daha birçok şey işte...

Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

-Nerelerdesin, özlemiştim seni!

-Aynen ben de öyle, seni merak ediyordum, bir süredir ortalıkta yoksun.

-Görüşelim.

-Muhakkak görüşelim, arayı bu kadar uzatmayalım! Öptüm.

-Mutlaka ara beni, yoksa küserim!

*

Alt 20-11-2010, 01:57 AM   #7 (permalink)
Teğmen

pztf_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 261
46 Mesajinıza toplam 161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pztf_life is an unknown quantity at this point

yanılmış olamaz mısın gülpor belkide özlemleriniz farklı yansıdı birbirinize.. belkide sen özlerken onlar seni daha çok özlediler, duyguları ifade etmekte herkes çok açık olamıyor, özlüyorsan özleniliyorsundurda..:)))))sevgiler
pztf_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2010, 02:03 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
pztf_life Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yanılmış olamaz mısın gülpor belkide özlemleriniz farklı yansıdı birbirinize.. belkide sen özlerken onlar seni daha çok özlediler, duyguları ifade etmekte herkes çok açık olamıyor, özlüyorsan özleniliyorsundurda..:)))))sevgiler
slm pozitf ,aslında bu durumuda düşünmedim değil...onlarda beni özlüyorlar,olabilirmi acaba diye...fakat benim düşüncelerim, zamana yayılan bir sürecin sonunda oluşan düşünceler olduğundan artık eminim...sevgiyle.
Alt 20-11-2010, 06:14 PM   #9 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

diğer arkadaşlarımın olduğu gibi benimde çok içime dokundu bu yazı, aynı zamanda bende özlediğim zahiri bir beden hatırlayamıyorum malesef, geçenlerde 3-5 gün önce gördüğüm bir rüyanın sabahında belkide çok uzun zmandır yaşamadığım bir duyguyu daha doğrusu acıyı hissettim, rüyamda tanıdığım bir kişinin suretinde sanki yıllardır hasretiyle bittiğim sevgiliyi gördüm, sabah kalktığımda o yüz benim aşık olabileceğim bir bayanın yüzü değildi(hani olurya peygamber efendimizi bir surette görenler olur gördükleri peygamberimiz değildir, başka bir insanın suretinde görünen biridir ya o şekilde) ama o gün boyunca içim o kadar yandıki anlatamam hala aynı hisler içimde çok garip gerçekten çok aşık olduğum ve senelerdir hasretini çektiğim sevgiliyi rüyamda görmüş gibi özlem hissettim içim yandı, Allah kimseye bu derecede olanını yaşatmasın yada yaşatsın bilemiyorum ve hala çözemedim bu rüyanın ve hislerin manasını....
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2010, 02:58 PM   #10 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

farklı bir konuya değinmişsin. çok sağol, teşekkür ederim.

ben özlüyorum, bu yazı sayesinde fark ettim özlediğimi de. çok güzel çok güzel bir duygu özlemek. bunu tekrar yaşamamı sağlayan bu yazıya teşekkürler.

Bookmarks