Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Liderlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/liderlik/)
-   -   Liderlik Özelliklerini Elde Edin Subliminal Cd (http://www.hayatimdegisti.com/forum/liderlik/462316-liderlik-ozelliklerini-elde-edin-subliminal-cd.html)

hayatimdegisti 09-11-2009 03:58 AM

Liderlik Özelliklerini Elde Edin Subliminal Cd

İşte Başarı için subliminal mesajlar

Liderlik özelliklerini elde edin!

http://colleendilen.files.wordpress....leadership.jpg

Bu güçlü subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla, bütün güçlü liderlere özgü liderlik niteliklerini elde edin
  • Bir lider mi olmak istiyorsunuz, bir yönetici mi?
  • Liderlik pozisyonları için görüşüyor musunuz? Veya bir liderlik/yöneticilik pozisyonuna terfi ettirildiniz ve hemen başlamanız mı gerekiyor?
  • Liderlik özelliklerinizi geliştirerek diğerlerini başarıyla motive etmek ve yönetmek istiyor musunuz?
  • Ekibinizden istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz saygıyı görmüyormusunuz?
  • Ekibinizdekiler motivasyonsuz mu? Ya da onlara eğitim ve direktifler verseniz de onlar dinlemiyorlar mı?
Siz motive etmek, yönetmek için çaba sarfederken, bazı insanların lider olarak hemen saygı görmelerine şaşırıyor musunuz? Herkes iyi bir lider olabilir, bu sadece her iyi liderde olan niteliklerin farkında olmak ve geliştirmeye bağlı.

Bu albüm, bilinçaltı zihninizde dört önemli liderlik niteliği geliştirmeyi hedefler; kendini hissettiren ve kendinden emin lider kişiliği:
  1. Lider olarak kendinize güveninizi geliştirir. Gerçekten yeteneklerinize güvendiğinizde bu kendini gösterecek ve diğer insanlar da size güvenecekler.
  2. Eleştiriye karşı zihinsel gücünüzü ve kendinize inancınızı geliştirin, zor durumlarda liderlik yapın, soğukkanlı olun, duygularınızı kendinize saklayın ve takımınızın olası endişelerini giderin.
  3. Vizyon yaratma yeteneğinizi geliştirin ve takımınızı uyandırın.
  4. Sizi dinleyen insanlarda doğal olarak saygı uyandırma yeteneği geliştirin (sesinizi yükseltmeden veya kişiliğinizden ödün vermeden)
Hak ettiğiniz saygıyı görmeden liderlik etmeye devam etmek istiyor musunuz? Takımınızın çoğuna ulaşamamak? … Tabii ki hayır!

Kendi değerinizi aşağı görmeyin, tüm liderlik potansiyelinizi geliştirin. Diğer doğal liderlerin sizden farklı olan zihinsel gücünü ve liderlik niteliklerini kazanın, ve subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla emsalleriniz arasında avantajlı duruma geçin.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.Ayrıca bu cd ritmotrans ritmli okuma yöntemi ile hazırlanacak ve kısa sürede etki edecektir.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı

· Ben doğuştan liderim.
· Ben büyük bir liderim.
· İnsanlar bana saygı duyuyorlar.
· Harika bir liderin niteliklerine sahibim.
· Liderlik özelliklerimden eminim.
· İnsanlarda saygı uyandırıyorum.
· İnsanları ve grupları çaba harcamadan, kolayca yönetiyorum.
· Her zaman başarılıyım.
· Her zaman çabuk hareket ederim.
· Eleştiri ve muhalefette iyi liderlik yaparım.
· Örneklere göre liderlik ederim.
· İnsanlar çevremde olmak istiyor.
· İnsanlar rehberliğime saygı duyuyor.
· Her zaman kontollüyüm.
· Kendi başarımın kontrolü bende.
· İnsanlardan oluşan büyük bir grubu yönetebileceğimden eminim.
· Zor insanları yönetebileceğimden eminim.
· Takımım bana saygı duyuyor.
· İnsanlara takip edebilmeleri için güncel vizyonlar yaratıyorum.
· Saygının doğal efendisiyim.
· İnsanların görebildiği doğal bir kendime güvenim var.
· Yeni durumlarda kendimden eminim
· Her zaman kendimden eminim(kendime güvenirim)
· İş yerimin en gerekli parçasıyım.
· İnsanlar bana saygı duyar
· Her zaman doğru kararlar veririm.
· Her zaman ne yapacağımı bilirim.

Bu cd isme özel hazırlanır.Siparis için üst menüden siparis formunu kullanabilirsiniz.

https://www.telkincd.com/316-lider-olun!-satinal.html üzerinden de satın alabilirsiniz

Detaylar için bu konuyu inceleyiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post570106

ComRad3 09-11-2009 11:13 AM

Cevap: Liderlik Özelliklerini Elde Edin Subliminal Cd

diğer telkinlerin de metinlerine ulaşabilsek memnun olurum.en azından bilinçaltımıza nelerin gittiği öğrenmiş oluruz.ama kişi bilse de belki telkinde geçen cümlelerin gerçekleşmesini istemeyip direnç ortaya koyar.o da ayrı bir konu.

hayatimdegisti 10-11-2009 12:22 AM

Alıntı:

ComRad3 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570126)
diğer telkinlerin de metinlerine ulaşabilsek memnun olurum.en azından bilinçaltımıza nelerin gittiği öğrenmiş oluruz.ama kişi bilse de belki telkinde geçen cümlelerin gerçekleşmesini istemeyip direnç ortaya koyar.o da ayrı bir konu.

Bu ve benzeri yaklaşık 250 telkin içerik ve tanıtım bilgiler forumumuza eklenecektir.
Eğer sadece bir kere göz gezdirirseniz direnç oluşmaz.Sürekli telkinlerle birlikte okursanız direnç oluşturabilir.

ChosenOne 10-11-2009 03:31 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570232)
Bu ve benzeri yaklaşık 250 telkin içerik ve tanıtım bilgiler forumumuza eklenecektir.
Eğer sadece bir kere göz gezdirirseniz direnç oluşmaz.Sürekli telkinlerle birlikte okursanız direnç oluşturabilir.

Nasıl yani şimdi dinlenilen telkin müziklerinin içeriğini bilmek direnç mi oluşturuyor dinlenilen telkinlere? Eğer öyle ise bunu öğrendiğim çok iyi oldu.

gulumser 10-11-2009 03:26 PM

bende niyeyse bir defa ilk foruma üye olduğumda okudum telkin içeriğini,bir dahada okumak istemedim,aklıma her geldiğinde telkin içeriğini okumak,okumamamk için direndim adeta,doğru bişi yaptım sanırım farkında olmadan :)

FeedBacQ 01-09-2010 05:04 AM

Bende şimdi farkettim ewet bende nedense telkinlerin içeriğini okumak istemiorum istem dışı yani hatta bunun içeriğinde ne var die bakayım dedim 1-2 kelime okuduktan sonra es geçtim hatta okumamak için direndim diyebilirim :)

roadkin 19-01-2017 07:17 AM

puan almak için ne yapmak gerekiyor açıklarsanız sevinirim simdiden tesekkür ederim...

hafiy01 19-01-2017 04:08 PM

harbi nasıl puan kazanıyoruz

KıpçakBeyi 19-01-2017 09:30 PM

Eskiden telkin çevirmek (ingilizce-Türkçe) gerekiyormuş.Şimdi kazanılan bir puan yok.Toplanan bir şey yok.

hayatimdegisti 03-02-2020 11:45 PM

https://www.telkincd.com/316-lider-olun!-satinal.html üzerinden alabilirsiniz

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:52 AM.