Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kutlama Partileri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/)
-   -   Sigara Bırakanları Kutlama Partileri Bölümü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/1073-sigara-birakanlari-kutlama-partileri-bolumu.html)

hayatimdegisti 23-03-2007 12:56 PM

Sigara Bırakanları Kutlama Partileri Bölümü

Bu bölümde her sigarayı bırakan için bir başlık açılacak.Şu an bir adayımız daha var.Kendisi daha önce bir gün bile sigara birakmamışken 5 gündür içmiyor.
Yakinda bir kutlama partimiz olacak.Neler yapacağımıza gelince?
Tebriklerimizi düşüncelerimizi desteklerimizi bildireceğiz.Videolar hediye edeceğiz.Böyle halaylı horonlu videolar tey tet wave
Parti yapacağız f678h uy897 blissy

hayatimdegisti 23-03-2007 05:16 PM

Alıntı:

lerzan Nickli Üyeden Alıntı
ayirimin da gostere gostere boylesi pes valla. seytan sigaraya basla bida birak diyo, nasilsa alistik artik:) madem ikinci donem birakanlara partiler var...

Olur mu öyle şey Lerzan...Zaten bu sigara birakma bölümüne en ço ksenin katkin oldu...Parti sizin partiniz... blissy

derty

avi907 23-03-2007 05:49 PM

skan67

parti yakındır yani :D

hayatimdegisti 23-03-2007 05:51 PM

Alıntı:

avi907 Nickli Üyeden Alıntı
skan67

parti yakındır yani :D

Partiyi ilk olarak düzenleyeceğimiz bahsettiğim üyemiz geldi.Bir haftasi dolsun sigara içmeden parti yapacağız.. 12389

hpm2 alk78 hpm1 partysmiley u859 f678h smileydance

avi907 23-03-2007 06:34 PM

sung66
tşk ederim Atakan abi niye içeyim ki bu parti kaçar mı onayi

Korkunc 23-03-2007 10:33 PM

Tebrikler avi907, seni elimde yanan ve yanımda duran 3 paketle kutluyorum.

lalezar 23-03-2007 11:34 PM

ben de uzun bi süre tütünü dost edinmiştim,belki 10 yıldan fazla...annem hep bana söylenir dururdu,o söylendikçe içmek gelirdi içimden,tek sırdaşımdı anlatacak ne varsa sanki sır nev'inden...dogrusu burda telkinleri bi dinledim,sigara bırakı degil ama...ardından burda o korkunç videolar varya hani zararları anlatan ayyy o gün bi kötü oldu içim ..anlatamam...o gün bitti dostluk...the end dedik boşandık...şimdi bazen saman tadında oluyo ya insan ne yapsam ya diye bakınıyo falan asla ama canım istemiyo,ilk bıraktıgımda bi ara istiyodu sonra geçti..şimdi lyric parçalar indirip onları ezberliyorum daha bi zevkli ya...eger yaşarsam bi 10 veya 20 yıl sonrasında aaa hiç göstermiyosun var mısın o kadar desin millet benim için...ve oglumun yanında annesi gibi degilde arkadaşı falan gibi durcam...tabi yaşıyo olursam..hayır erkenden gitsek ne olur hiiiiççç....aşk bi şekilde orda devam eder sadece... ağla yu89

lalezar 24-03-2007 10:43 AM

ya ben hep bişeyleri kaçırıyorum..korkunç nereye gidiyo anlayamadım..sefere mi çıkıyo?? 4897

serpil22 15-04-2008 06:36 PM

Ynt: Sigara Bırakanları Kutlama Partileri Bölümü

arkadaşlar parti varmı yaaa ?bende bıraktım artık 3. günüm bitmek üzere içmiiiyooooruuuuummmmmmm.........o pis lanetiiiiiiii içmicemmmm.çok mutluyum yaaaaaa(bu arada hiç kolay değil) sadanim

shamanic 15-04-2008 09:01 PM

Ynt: Sigara Bırakanları Kutlama Partileri Bölümü

parti istiyorsanız hemen yaparız ama ben bu konuda kararlığınızı görmek için en az 21 gün beklemeyi seçiyorum.. thumbsanim

sen onlardan olmayacaksın ama yarı yolda dönen arkadaşlarımız oluyor.. b456

eğer istersen şimdiden başlayayım parti hazırlıklarına.. ark5
kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:49 AM.