Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kültür ve Sosyal Aktivite (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kultur-ve-sosyal-aktivite/)
-   -   Diziler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kultur-ve-sosyal-aktivite/618265-diziler.html)

Alice in Wonderland 08-04-2011 12:40 PM

Diziler

Bugünlerde herkes 6 -7 .. Sezon süren dizileri izlemekte. Sizin beğenerek izlediğiniz . Tavsiye edebileceğiniz dizi var mı ?

Mesela ben ,

V 2. sezon bitti
HMYM 6. sezon sanırım 19 u izledim
Fringe 3 . sezon 18 i izledim
The Vampire D. 2.sezon kaçta kaldım unuttum y789

Desperat H.W. izliorum hala :)

Alice in Wonderland 11-04-2011 03:47 PM

Cevap: Diziler

H.sonu vampire diaries i 2.sezonun 17. bölüme kadar izledim :)

Işıldayan Safir 11-04-2011 07:27 PM

Ben de hiç dizi kültürü yoktur. Pek sevmem çünkü animeciyim ben. :D Dizi olarak The Big Bang Theory'yi izledim. 4 sezonu var. Komik bir dizi. Sıkıntıya sokmuyor insanı. girlhaha Ama çok fazla dizi takip eden ve izlerken heyecan arayan biriyseniz sıradan gelebilir.

Onun dışında animelere de bir bak derim. Süper şeyler var. :DD

Sevgiler. actionsmile

Alice in Wonderland 13-04-2011 01:51 PM

aa anime hiç izlemedim ben :) the BBT izledim çok eğleniyorum o dizi de ben :)

ne tavsiye edersin animelerden :)

Işıldayan Safir 13-04-2011 07:10 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795940)
aa anime hiç izlemedim ben :) the BBT izledim çok eğleniyorum o dizi de ben :)

ne tavsiye edersin animelerden :)

Naruto'yu kesinlikle öneririm. Tüm bölümlerini izledim. Naruto 9 sezon toplam 220 bölüm. Ardından Naruto Shippuuden başlıyor. Onun da 206 bölümü yayınlandı şuanda. Her hafta yeni bölüm eklenmekte. Shippuuden kaçıncı bölümde bitecek onu bilemiyorum. Ama aşırı derecede merakla bekliyorum neler olacağını.

Bleach'de güzel. Yanılmıyorsam 15 sezon. Bleach'in tüm bölümlerini izlemedim henüz. Ama kaliteli bir anime tavsiye ederim.

Alice in Wonderland 15-04-2011 10:54 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795977)
Naruto'yu kesinlikle öneririm. Tüm bölümlerini izledim. Naruto 9 sezon toplam 220 bölüm. Ardından Naruto Shippuuden başlıyor. Onun da 206 bölümü yayınlandı şuanda. Her hafta yeni bölüm eklenmekte. Shippuuden kaçıncı bölümde bitecek onu bilemiyorum. Ama aşırı derecede merakla bekliyorum neler olacağını.

Bleach'de güzel. Yanılmıyorsam 15 sezon. Bleach'in tüm bölümlerini izlemedim henüz. Ama kaliteli bir anime tavsiye ederim.

ayyy akşamm bakıcamm hemen y789 haftasonları ayaklarımı uzatıp keyif yapıp dizi izlemek kadar muhteşem bişi yok y789 hemen bakayım bu akşam umarım sarar y789

gülücan 16-04-2011 10:45 PM

Lost favori dizimdi.visitorsı da takip ettim...sezon nezaman başlayacak bilen varmı?

Alice in Wonderland 18-04-2011 10:37 AM

Alıntı:

gülücan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796188)
Lost favori dizimdi.visitorsı da takip ettim...sezon nezaman başlayacak bilen varmı?

Lost bitti zaten. V de 2. sezon finali verdi .sanırsam önümüzdeki sezon başlar :)

Alice in Wonderland 20-04-2011 04:30 PM

dün mike and molly i izledim :) eğlencelii çerez gibi ama keyifli bir dizi :) gülmek isteyenler için güzel.

Alice in Wonderland 03-05-2011 12:42 PM

vampire diaries in son bölümü çok güzeldiii klausss da çok hoş ahahaha

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:56 PM.