Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum İsim Analizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/)
-   -   TRT Radyo1 / Gecenin İçinden Programı- 27 Temmuz 2010 (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/614271-trt-radyo1-gecenin-icinden-programi-27-temmuz-2010-a.html)

shamanic 27-07-2010 10:12 PM

TRT Radyo1 / Gecenin İçinden Programı- 27 Temmuz 2010

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:3...m/oldradio.gif

başlangıç saati : 23:30 - haberler erken biterse erken başlıyor 10 - 15 dk sevincli
bitiş saati : 24:00

TRT Radyo 1 gecenin içinden programı

merhaba sevgili dostlar actionsmile

geceniz güzelliklerle dolsun..

Bu geceki yayınımızda Gülay ve Fatih adlarının kuantum isim analizlerini anlatacağım.. aşağıdaki linkten internet üzerinden dinleyebilirsiniz..

ışığınız daim olsun..
sevgimle..

TRT

arca 27-07-2010 10:14 PM

Cevap: TRT Radyo1 / Gecenin İçinden Programı- 27 Temmuz 2010

peki bizim ismimize ne zaman sıra gelecek shamanic?...

shamanic 27-07-2010 10:34 PM

kısmet sevincli

program yapımcıları Türkiye ortalamasında ki en çok kullanılan isimlere göre sıralama yapıyorlar..

kaçıncı sıradasın arcacım ark5 ona göre sana da sıra gelecektir 12389

sevgiler..

zynp0 28-07-2010 12:19 AM

Zeynep isteriiim 956k Bir yerde Zeynep diye bağırdın mı otuz kişi başını çevirip bakıyor y789 Yapılıp geçmediyse ben de çok isterim ismimin analizini dinlemeyi smil56

eski 28-07-2010 12:24 AM

benim ismime asla sıra gelmez yaşlanmış olurum tedavülden kalkar =))

arca 28-07-2010 01:59 PM

teşekkür ederim shamanic....

bigokyanus 28-07-2010 02:54 PM

Benim ismime de sıra gelmez sanırım 32 yaşındayım ben bile sadece 2 adaşla karşılaştım hepsi o... :)
Ama oğlumun yormasından uyuyakalmamışsam dinlemeyi çok isterim...

shamanic 31-07-2010 03:18 AM

zeynepcim ilk programda yapmıştım analizini..

bir bölüm açıp yaptığım isimleri ekleyeyim aslında.. sevincli

aşağıya öncelikle senin ve diğer tüm zeynepler için ekliyorum ancak şunu da hatırlatmak isterim; bu analiz sadece isme göre yapılmıştır.. bir kişinin doğum tarihi, soy adı, anne baba isimleri dahi analiz sonucunu değiştirmekte farklılaştırmaktadır.. o nedenle sadece minik bir bilgi olarak incelemenizi isterim..

daima sevgiyle..

Zeynep

ZEYNEP Türkiye'de en çok kullanılan 19. isimdir. Ülkemizde yaklaşık her 205 kişiden birinin adı ZEYNEP'tir.

Genel özellikleri

Analizci bir zihin yapısına sahiptirler.

Genellikle yüksek zekâ sahibidirler.

Eleştirel bir kimlik yapıları vardır.

Ruhsal konulara maillidirler.

Aşk yaşamlarında mutluluğu yakalayabilmek için farklı bir isimle ya da soyadı ile desteklenmelerinde yarar vardır.

Zeynep isminde olanlar; akademik anlamda okumayı ve kendilerini geliştirmeyi severler. Ancak gerekli atılganlık enerjisine sahip olmadıklarından birikimlerini sunmakta ya da birikimlerinden kazanç sağlamakta kendi başlarına fazla başarılı olamazlar.

Sağduyulu ve sevecendirler.

Onlara baktığınız zaman kendilerine güvenen bir yapı ile karşılaşsanız da iç dünyalarında özgüvenlerini dengede tutmak için çok çaba sarf ettiklerine şahit olursunuz.

Geçmişin yükünü kolay kolay bırakamazlar. İç hesaplaşmaları oldukça çoktur. Bu nedenle zihin kontrolüne yönelik çalışmalar yapmalarında fayda vardır. Ör.; yoga, meditasyon, nefes egzersizleri gibi.

Hedef odaklı olmaları, sosyal yaşama aktif katılmalarında fayda vardır.

Geçmişin derslerini alarak bırakmalılar, geleceklerini daha güzel yaşamak adına AN’da .. ŞİMDİ’de olumlu düşünüp olumlu hareket etmelerinde fayda vardır.

Yeniliklere açık olmalılar, değişime izin vermeliler ve akışa güvenmeyi öğrenmelidirler..

zynp0 31-07-2010 08:17 PM

Harikasın Özlem abla, çok teşekkür ederim happy6

arca 31-07-2010 08:56 PM

İsmim Gülşah Çiçek ismimin analiz edilmesi için evrene dilek gönderdim. y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:27 PM.