Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

düsünce gücüyle hastalıgımı yenebilir miyim

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce düsünce gücüyle hastalıgımı yenebilir miyim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2 ay önce ms teşhisi kondu tamamen tedavisi yok nedeni de belli degil düşünce gücüyle bunu yenebilir miyim ayrıca şu sıralarda kendimi pek iyi hissetmiyorum depresifim sanki bunu nasıl yenebilirim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

düsünce gücüyle hastalıgımı yenebilir miyim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-06-2011, 08:20 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 413
128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzusu is an unknown quantity at this point
Standart düsünce gücüyle hastalıgımı yenebilir miyim

2 ay önce ms teşhisi kondu tamamen tedavisi yok nedeni de belli degil düşünce gücüyle bunu yenebilir miyim ayrıca şu sıralarda kendimi pek iyi hissetmiyorum depresifim sanki bunu nasıl yenebilirim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kuzusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2011, 11:08 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 91
58 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevgisevgi will become famous soon enoughsevgisevgi will become famous soon enough
Standart Cevap: düsünce gücüyle hastalıgımı yenebilir miyim

Size öncelikle geçmiş olsun diyorum ve şifa diliyorum.
Louise L. Hay 'ın Düşünce Gücüyle Tedavi I ve II kitaplarını okuyabilirsiniz. Aşağıda kısaca sizin için kitapların içeriğiyle ilgili bilgi ekledim ve sözünü ettiğiniz hastalıkla ilgili alıntı yaptım.yazarın kitaplarını okumanızı tavsiye ederim.

''Hayatımızdaki tüm deneyimler gibi, hastalıklarımızı da kendi düşünce kalıplarımızla yaratırız. Ulaştığımız her sonucun temelinde ve gelişiminde bir düşünce kalıbı yatar. Bu nedenle, bir hastalığı kalıcı bir biçimde ortadan kaldırabilmek için önce onu yaratan zihinsel nedeni çözüp halletmemiz gerekir. İşte, Yeni Çağ hareketinin dünya çapında tanınmış öncülerinden biri olan Louise L. Hay, bugün milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir rehber haline gelen bu eserinde, tüm hastalıkları yaratan zihinsel nedenleri ve iyileşmemizi sağlayacak düşünce modellerini açıklıyor. Kendi kanser hastalığını da bu olağanüstü yöntemle iyileştiren yazarın mesajı çok açık: "Eğer gerekli zihinsel çalışmayı yapmaya hazırsak, hemen her hastalık iyileştirilebilir."

Sorun
Multiple Sclerosis

Olası neden
Zihinsel tıkanıklık,çelik irade,esnek olamamak.Korku.

Yeni düşünce biçimi
Sevecen ve neşe dolu düşünceleri seçerek sevgi ve neşe dolu bir dünya yaratıyorum.Güvendeyim.Özgürüm.

İnternetten kitapları hakkında bilgi edinebilirsiniz ayrıca e-kitap olarak da gözüküyor.
sevgisevgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2011, 12:00 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

merhaba ben de yeniteşhiş edilmiş bir ms hastasıyım henüz 1 atak geçirdim .hatta çarşamba günü cerrahpaşa doktoruma gidiyorum kesin teşhis konulacak ben olaya sankinezle olmuşum gibi baktığım için hiç önemsemiyorum şanal beyin kuantum sıçrama kitabında çoğu hastalıkların olumlamaları var ms içinde dahil ben bu hastalıkla ilgili iyleştirmek adına başka bir kitap okumadım.sevgiyle kal
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2011, 07:50 PM   #4 (permalink)
Teğmen

128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

tesekkürler arkadaşlar önerilerinizi dikkate alıcam zaten bu siteye girmek bile rahatlatıyo insanı
Alt 08-06-2011, 08:23 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun benimde çok yakın bir arkadaşım Ms hastası, ve evet arkadaşlar çok güzel ve yeterli yorumlar yapmış ama bende birşeyler söylemeden edemeyeceğim, öncelikle evet ben hastalıkların tamamının zihinsel nedenlerden ötürü ortaya çıktığını ve iyileştirilebilecğine inanıyorum. Bu konuda Robert Collier ve Joseph Murphy okumanızı tavsiye ederim. Hatta Murphy'nin kitabındada var vücudunun tamamı felçli bir adamın sürekli yürüdüğünü imgelemesi ile birden ayağa kalkması bir başkasının acil bir ihbar üzerine aniden ayaklandığını okudum burda herhangi başka bir duyguda hastalığın seyrini değiştirebilir mesela burda korku var pek iyi bir örnek değil ama ayrıca doktorların umut kesip bir kaç ay ömür biçtiği çoğu insan bile kanser denen illeti bile yenmiş ve tıbba inat yaşamayı başarmışlardır elbette Rabbiminde bunda payı çok fazla.Siz iyileşeceğinize inanarak dua eder ve sürekli bedeninizin yenilendiğini imgeleyerek meditasyon yaparsanız bence iyileşirsiniz. Robet Collier hatta şunu üstüne basa basa söyler, "Vücut her 11 ayda kendini yeni baştan inşaa eder" bu bizim elimizde, birde Louisa Hay okumanızı tavsiye ederim kendisi düşünce gücü ile metaztas yapmış kanseri yenmiştir. Size Murhyden bir olumlama yazacağım umarım iyi gelir ;
İYİLEŞTİRİCİ VARLIK ŞUAN YANIMDA.BENİM VÜCUDUMUN DURUMU DÜŞÜNCELERİMİN BİR YANSIMASI.EKRANDAKİ GÖRÜNTLERİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ONLARIN YANSITTIKLARI ŞEYLERİ DEĞİŞTİRMEM GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM.ŞİMDİ ZİHNİMDE KENDİM İÇİN İYİLİK UYUM VE MÜKEMMEL SAĞLIK İMGELERİ YANSITIYORUM.bENİM VÜCUDUMU VE BÜTÜN ORGANLARIMI YARATAN SINIRSIZ İYİLEŞTİRİCİ VARLIK ŞUAN BENİM HER HÜCREMİ DOYURUYOR.DOKTORLAR İLAHİ BİR BİÇİMDE YÖNLENDİRİLİYORLAR.BANA DOKUNAN HERKES EN DOĞRU ŞEYİ YAPMAYA YÖNELİYOR.HASTALIĞIN TEMEL BİR GERÇEKLİĞİ OLMADIĞINI BİLİYORUM EĞER OLSAYDI HİÇ BİR HASTA İYİLEŞEMEZDİ ŞİMDİ SINIRSIZ SEVGİ VE ŞİFA PRENSİBİNİN SAFINA GEÇİYORUM.SAĞLIĞIN TÜM BEDENİMDE İFADE BULDUĞUNU HİSSEDİYOR VE BUNU HİSSEDİYORUM.

Bu olumlamayı sessizce gün içinde konsantre olarak veya meditasyon esnasında tekrar edebilirsiniz. Önemli bir not ben bu olumlama sayesinde çok sevdiğim bir yakınıma yardımda bulundum şimdi çok iyi...ben olan kısımlara hasta bir yakınınızın adını koyabilir onu sağlıkla imgelerken böyle iyi bir enerji yollayıp iyileşmesine yardım edebilirsiniz ben yaptım oldu şiddetle tavsiye ederim özellikler uzaktakiler için.sevgiler ve acil şifalar dilerim... :)))
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2011, 09:22 PM   #6 (permalink)
Teğmen

gercekten cok tesekkür ederim daha cok cesaretlendim inancım daha da arttı dün okadar depresif bi haldeydimki cok sıkkındı canım bu siteye nezamandır girmiyodum birden aklıma geldi dünden beri daha iyiyim burda gercekten güzel enerjiler var herkese tesekkürler
Alt 08-06-2011, 10:03 PM   #7 (permalink)
Teğmen

zeyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 628
104 Mesajinıza toplam 442 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeyz will become famous soon enoughzeyz will become famous soon enough

Komedi filmleri izleyerek iyileşen hastalar var. Yani düşünce gücünün etkisinin boyutlarını bir düşünün. Vücut kendi ilacını oluşturabiliyor. Sahte ilaçları düşünün. Diyelimki bir tansiyon hastasına etkisiz bir hapı tedavi için diye içirin. O hap ilaç etkisi gösterecektir. Olay psikolojik. Basite indirgedim gibi geldi. Dilerim sağlığına kavuşursun...
zeyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2011, 11:05 PM   #8 (permalink)
Teğmen

tesekkrler zeyz bende bi tv kanalında duymustum ayaga kalkamaz yaşlı hastalara sizi amelyat edicez eskisi gibi torunlarınızla oynayacak yürüyeceksiniz diyolarmış ve sahte bi amelyat uyguluyolarmıs sadece dizden dikiş atıyolarmış ve gercekten o hastalar inandıkları için yürümüşler hatırlattıgın için tesekkrler tekrar
Alt 09-06-2011, 01:11 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

Arkadaslar cok gecmis olsun yuce rabbim acil sifalar versin insallah.
Kuantum sicrama nedir baslikli yazida MS hastaligi ile ilgili bir bilgi var onu paylasmak istiyorum.

MS
Nedeni: Hayatı uzanıp-alamamak. Suçluluk duygusu hissetmek. İstememek ve elde etmemek.
Çekirdek İnanç: “Uzanıp-almazsam, güvende olurum.”
Yeni Kodlama: Sevgili sürüngen beynim. Şimdi sana güvende olmak için gerekli olan yeni kararımı bildiriyorum:
Ben, arzu ettiğim şeyleri uzanıp-almayı seçiyorum ve· bu, beni güvenli kılıyor (bu cümleyi birkaç kez okuyun).
Beni mutlu edecek· olan şeyleri uzanıp-alırsam, güçlü ve güvende olurum.
Ben, sâdece kendi· hayatımdan sorumluyum.
Başkalarını mutlu ya da mutsuz yapamam. Ancak onlar· kendilerini mutsuz kılarlar.
Ben, kendimi mutlu etme yeteneğine sahibim ve· bu gücü kullanıyorum. Ancak o zaman güvende olurum.

Bunlari yaparsaniz inanarak eminim ki faydasini goreceksiniz cunku hersey inanc ve irade ile alakali.

Sagliklar diliyorum
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2011, 03:40 PM   #10 (permalink)
Teğmen

gercekten ilginçmiş hergün yapıcam aslında her konuda tuttugunu koparan bi kızımdır cesaretliyimdir ama bazen sucluluk duygusu yaşadıgım dogru ama atlattım tesekkürler gercekten işime yarayacak

Bookmarks