Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/)
-   -   KUANTUM OLUMLAMA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/372626-kuantum-olumlama.html)

cent 25-07-2009 09:23 PM

KUANTUM OLUMLAMA

* Öncelikle şükürlerim hiç yoktan var olduğum için.
* O'nun bendeki özüne şükrederim.
* Beni özene bezene yarattığı ve bana akıl verdiği için.
* Alemlerde kimseye vermediğini bana verdiği için; seçme özgürlüğünü!
* Aklımda tasarlayabildiğim, plan yapıphayal kurabildiğim için.
* Bana deney yapma imkânı verdiği için.
* İstediğim kişi olma imkânını verdiği için.
* Bazen kadın, bazen erkek.
* Bazen zengin, bazen fakir.
* Deneyebildiğim için.
* Bana bu deneyleri yapacak bir alan, dünya ve yaşam verdiği için.
* Benle birlikte gelişen yol arkadaşlarım için.
* Onlar olmasaydı kendimi tanıyamazdım.
* Bana yardımcı olan melekler için.
* Çevremdeki binlerce çeşit hayvan için.
* Biz onlarla birlikte bu yolculuğu yapıyoruz.
* Kediler, kuşlar, böcekler, atlar ve diğerleri için.
* Düşünebildiğim için. Gülebildiğim için.
* Ağlayabildiğim için.
* Kahkaha atabildiğim için, çünkü böylece her şey birden anlam kazanıyor.
* Ağlayabildiğim için, çünkü böylece kirlerimden arınıyorum.
* Acılarım ve sevinçlerim için, çünkü onlar benim kalbimin güçlü olmasını sağlıyorlar.
* Ailem için, çünkü onlarla yalnızlığımı paylaşıyor ve kendi benliğime anlam veriyorum.
* Gözlerim için, onlarla çevremi açık, berrak ve renkli görüyorum.
* Yanlışlarım için şükrederim, çünkü onlar sayesinde öğreniyorum.
* Kıyafetlerim için, kitaplarım için, seyrettiğim filmler için, güzel gösteriler için şükrederim.
* Çocuklar için şükrederim, onlar bana hayatı sevdiriyorlar.
* Yeteneklerim için şükrederim, onlar kendime saygı duymamı sağlıyorlar.
* Aptallıklarım için şükrederim, onlar beni akıllı yapıyorlar.
* Şükredebildiğim için şükrederim.
* Bana acı veren insanlar için şükrederim, onlar sayesinde kendimi tanıyorum.
* Ellerim için, kollarım için, ağzım ve burnum için şükrederim.
* Onlar benim harika araçlarım.
* Ayaklarım için, onlar beni istediğim yere götürüyorlar.
* Şükrettikçe çevremde yüksek nitelikli bir alan yaratıyor ve bütün yüksek nitelikli araçları kendime çekiyorum.
* Mutluluğu, gücü, sevgiyi, neşeyi yaratacak araçları kendime çekiyorum.
Sevgi ve 'Işık'la
R.ŞANAL / KUANTUM OLUMLAMA

sevgiyle kaldık

sudem8 25-07-2009 09:30 PM

Cevap: KUANTUM OLUMLAMA

Şanal Beyin olumlamaları herzaman faydalandığımız ..iyi ki tanımışım onları...y789yoksa hayatımız bu kadar değişmezdi.yanlış yapmaya devam edecektik.sevgi ve ışıkla kal.actionsmile

saime1 25-07-2009 10:12 PM

olumlamalar için teşekkürler dağrcıgım genişledi, arnmalarımda kullarınırım.Ben Hop' ar ına takıldım süekli arınmakla meşgulum . yalnız kalsamda sürekli arınsam diye bakıyorum.Çorap söküğü gbi biri birini çağırıştırıyor.Bazan bitmiyecekmiş gibi geliyor ama devam sabırla devam.İnsan arınma yoluna girdinmi sanırım geriye dönüşü yok gibi.

cent 26-07-2009 12:52 AM

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472522)
Şanal Beyin olumlamaları herzaman faydalandığımız ..iyi ki tanımışım onları...y789yoksa hayatımız bu kadar değişmezdi.yanlış yapmaya devam edecektik.sevgi ve ışıkla kal.actionsmile

--------------------------------------------------------------------------------
olumlamalar için teşekkürler dağrcıgım genişledi, arnmalarımda kullarınırım.Ben Hop' ar ına takıldım süekli arınmakla meşgulum . yalnız kalsamda sürekli arınsam diye bakıyorum.Çorap söküğü gbi biri birini çağırıştırıyor.Bazan bitmiyecekmiş gibi geliyor ama devam sabırla devam.İnsan arınma yoluna girdinmi sanırım geriye dönüşü yok gibi.

arkdaşlar fazlada zorlamaya gerek yok olacaklar zaten sizin ii niyetinizle güzel düşüncelerinizle taşlar yetrli yerine oturuyor biraz zaman alsada
olumlamaları seslendiridim dinleye dinleye işlemiş beyne artık dinlemiyorum ama her konuda 2 nokta uygulamasındayım her uygulama uzun süre sıkmadan sık boğaz etmeden devam etmek yılgınlık getirmiyo hemde yarar sağlıyor diyebilirim

SEVGİYLE KALDIK

lupita 14-01-2010 01:13 AM

MÜKEMMEL:)

mag_26 14-01-2010 11:08 AM

ŞANAL BEYİN KUANTUM KODLAMA KİTABINDADA GÜZEL OLUMLAMAR OLDUĞUNU DUYDUM ELİNDE OLAN VARSA YAZABİLİRMİ...

sueyda 04-02-2010 05:43 PM

[arkdaşlar fazlada zorlamaya gerek yok olacaklar zaten sizin ii niyetinizle güzel düşüncelerinizle taşlar yetrli yerine oturuyor biraz zaman alsada
olumlamaları seslendiridim dinleye dinleye işlemiş beyne artık dinlemiyorum ama her konuda 2 nokta uygulamasındayım her uygulama uzun süre sıkmadan sık boğaz etmeden devam etmek yılgınlık getirmiyo hemde yarar sağlıyor diyebilirim

olumlama ile telkin aynı şeymidir? olumlamalarıda mp3 gibi müzik gerisinden dinleyince aynı etkyi yaparmı ve birde bunu nasıl ne kullanarak yapabilirim.herhangi bir cihazdan müzik dinlerken yine bir cihaz olumlamaları okusa dursa onu beynimiz algılarmı :)? anlatabildimmi derdimi bi anlayabilen olurda cvp verirse sevinirim:):)dusun2

derya88 04-02-2010 05:53 PM

bence her ikisinide dinle. telkinler subluminal olarak direk beyine gidiyor, olumlamaları cep tel kayıt yap kendi sesinle, dinle harika oluyor ben öyle yapıyorum sevgiyle kal

spestnaz 04-02-2010 05:53 PM

neden olmasın ki?? Dinleye dinleye, okuya okuya bilinçaltına yerleşiyorlar ::)

yagmur7 04-02-2010 06:06 PM

Alıntı:

mag_26 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579141)
ŞANAL BEYİN KUANTUM KODLAMA KİTABINDADA GÜZEL OLUMLAMAR OLDUĞUNU DUYDUM ELİNDE OLAN VARSA YAZABİLİRMİ...

evet,bende katılıyorum.Özellikle iş ve eş için actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:43 PM.