Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   KPSS ile ilgili sorularım var??? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/11164-kpss-ile-ilgili-sorularim-var.html)

yaprakk 08-07-2008 10:48 PM

KPSS ile ilgili sorularım var???

Ben 2009'da kpss ye girmeyi düşünüyorum..fakat sadece genel kültür,genel yetenekten...

2 sene önce branştan da girmiştim.fakat çok zordu...

sorum şu? sadece gt,gy...puanları ile devlet dairelerine atamalar oluyor mu?

70 puan için yaklaşık kaç net lazım?

sadece sözel net yapıldığı taktirde yaklaşık kaç puan alınır?

siyah_inci 16-08-2008 05:48 PM

Ynt: KPSS ile ilgili sorularım var???

merhaba

evet sadece g.y g.k den atama oluyor....b grubu kadro olarak..

ben bu sene öyle girdim.....ve ne yazıkki 70 aldım ağla

neden 70 almaya çalışıyosun bu arada?

cicek1973 16-08-2008 07:08 PM

Selam

G.Y ve G.K den atamalar yapılıyor.Ben 1999 dan beri bu sınavlara giriyorum.Hepsinde de 70 üzeri puan almama ragmen henüz atama yapılmadı.Daha önceleri önlisans olarak giriyordum.Fakat bu sene lisans tan girdim ve tam anlamıyla hüsran oldu.80-90 alman lazım eger atanmak istiyorsan.Dilerim herşey gönlünce olur. kiss3

siyah_inci 16-08-2008 10:45 PM

evet bende daha önce önlisans olarak girdim 81 aldım ve tercih yapmadım dunk56

bu sene lisans mezunu olarak girdim ve 70 aldım maleseff....offff offfff agl34

memow 28-09-2008 05:04 PM

dostum çalıacaksın çeşiti kaynaklardan bende bu sene girdim 80 in uzerine çıktım lider ve ihtiyacın kitapları var gk-gy lisans mezunları için ama normal memurluk için 80 yetmez 90 ustune oynaman gerek kolay gelsin ama sung66 matematik yapmadan olmaz iyi çalış mat soruları basit gozun korkmasın öss kitaplarından da çalışabilirsin

basagrısı 02-10-2008 08:27 AM

tel45x
Sayın arkadaşım
KPSS den 98-99-100 almazsan hiçbişey olmuyor 96 ama bu telkin cd leriyle olacak inşallah.Yapanlardan Allah razı olsun.S hismiley ttli3aygılar

pisiii 26-10-2008 09:05 PM

y789
arkadaşlar emrhabalar.merhabalar.
eğer hangi kurumu istediğinizi mezun oılduğunuz bölümü belirtirseniz size 2007 ve 22008 ortalamalarına göre yanıt verriim:)) ah ebdne çok çekiyorum bu kpss den
sevgiler başarıalr

mendeseva19 25-06-2010 08:11 PM

Cevap: KPSS ile ilgili sorularım var???

arkadaşlar bn süper lise mezunuyum geçen yıl kıbrısta üni. okuyodum bu yıl kaydımı yaptırdım ama gidemedim :S şimdi kpss girmeyi düşünüyorum araştıdığım bilgilere göre sanırım B grubuna giricem ortaöğretim iiçin olanı :S netten okuduğuma göre genel yetenek ve genel kültür den giricem toplam 60 soru :S sorular çok mu zor özellikle matematik bide ne kadar soru yapmalıyım? bana şöyle kpss ortaöğretim hakkında bilgi verebilecek bi arkadşm var mı ? şimdiden teşekkür ederim t678

yelda_k 25-06-2010 08:40 PM

canımm cok zor degılll ...yapabılecegın seylerrr..zadecee bırazz sınav esnasında yoruluosunn..hızlı olmal zorundasınn..temelın varmııı bılmıorum Ama varsaa zorlanmazsınn ..puana gelıuncee sen super lıse mezunuysan bıraz yuksekkkk alman şartt hemde cok şarttt

çerkeskızı 25-06-2010 09:39 PM

yaa arkadaşlar ben de bu yıl lise 4.sınıfa geçtim .Anadolu lisesinde okuyorum sayısal sınıfta ben tarih felan bilmiyorum yaaa :( kpss ye gircem bu yıl hakkım varmış sanırım şansımı deneyim diyorum da hiç tecrübem yok dolayısıyla y789 şimdi benim naapmam gerekiyo nelere çalışıp kaç puan almam gerekiyor dusun2 Cevaplarınızı bekliyorum saygılarr..sapkal89

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:34 AM.