Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Köşe Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kose-yazilari/)
-   -   NEREDE BİR İRADE VARSA ORADA BİR YOL VARDIR! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kose-yazilari/617823-nerede-bir-irade-varsa-orada-bir-yol-vardir.html)

bird of paradise 25-02-2011 12:28 PM

NEREDE BİR İRADE VARSA ORADA BİR YOL VARDIR!

Karşılaşılan her güçlük, her tehlike, aşılması gereken bir engeldir.
HAYAT AKSİYONDUR, DAYAN…!
Sabrın yerini hayatta hiçbir şey tutmaz…Eğer amacına ulaşmak istiyorsan, her zorluğa göğüs ger, her ıstıraba katlan..
AZMİNİN HER KIRILIŞINDA, GAYENİ – AMACINI DÜŞÜN..!
Eğer rüzgar yoksa, kürek çek;Bal yapan arıyı düşün,sonra…Koca Çınarı deviren ağaç kurdunu,ve….karıncayı hatırla.UNUTMA! HERŞEYİN BEDELİ VAR…!
Kanadını çırparak, dala yükselir kuş; Oturup boş yere çırpınmak neye yarar?Önce sebep göster,Sonra ümitten söz et..Hayat aksiyondur, dayan!
NEREDE BİR İRADE VARSA ORADA BİR YOL VARDIR!

=ALINTI=

http://www.youtube.com/watch?v=0Wv3Ya9nskA&feature=player_embedded#at=182

art56art56alk78sapkal89

vefalıdost 17-03-2011 02:23 PM

Cevap: NEREDE BİR İRADE VARSA ORADA BİR YOL VARDIR!

paylaşım için teşekkürler.

Zafer yolcusu 17-03-2011 06:17 PM

Bugün arkadaşlarımla konuştuğumuz konulardan biriydi.Türklerin başarılı olamama sebebi ney di diye..Tabiki çookk başarılı türkler var bunları dışarıda tutuyorum.Bizler bir işe başlarkenn büyükk bir hevesle başlıyoruzz. Ama belli bir süre sonra balon gibi şişip hava kaçırıyor sönüyoruz.Önemli olan disiplini sağlamak ve sabırlı olmak aslında.Yoksa hayattaa o kadar zorluklarla karşılaşıyoruzz ve farkına varmadan geçiyoruz aslında.Disiplin ve sabır varsa önümüzde kim durabilir ki!!!

newroses 17-03-2011 06:34 PM

Alıntı:

santa1234 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 793606)
Bugün arkadaşlarımla konuştuğumuz konulardan biriydi.Türklerin başarılı olamama sebebi ney di diye..Tabiki çookk başarılı türkler var bunları dışarıda tutuyorum.Bizler bir işe başlarkenn büyükk bir hevesle başlıyoruzz. Ama belli bir süre sonra balon gibi şişip hava kaçırıyor sönüyoruz.Önemli olan disiplini sağlamak ve sabırlı olmak aslında.Yoksa hayattaa o kadar zorluklarla karşılaşıyoruzz ve farkına varmadan geçiyoruz aslında.Disiplin ve sabır varsa önümüzde kim durabilir ki!!!

Bencede Başlamak kadar Devam ettirmek de önemli. 'yarimistanbul'un da paylaştığı yazısında dediği gibi 'Sabrın yerini hayatta hiçbir şey tutmaz...'

İnsanlar ümitleriyle hayalleriyle yaşar onlar yoksa hayat neye yarar??

bird of paradise 20-04-2011 01:36 AM

Sabır, kurtuluşun anahtarıdır. (Mevlana) sapkal89

Berilce 20-04-2011 11:01 AM

Alıntı:

yarimistanbul Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796447)
Sabır, kurtuluşun anahtarıdır. (Mevlana) sapkal89

Bu denizde ne ölmek var bize
Bu denizde ne gam ne dert ne keder
Bu deniz alabildiğine muhabbet
Bu deniz iyilikten, cömertlikten ibaret
(Mevlana)

bird of paradise 24-04-2011 12:50 AM

Hoşlanmadığına sabretmedikçe, hoşlandığını ele geçiremezsin. (Hz.İsa ) art56art56 art56art56superxy128956

bluegirlx 24-04-2011 01:04 AM

amaç önemli..ama gidilen yollu huzurla ve rahatlıkla gidersekk bazen nereye vardığımızın bile önemi kalmıyor..iyi seyirlerr..

papatyagibiyaşamak 24-04-2011 02:15 PM

Yarimistanbul, teşekkür ederim; beni çok motive eden bir yazı oldu.

bird of paradise 24-04-2011 02:26 PM

Alıntı:

papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796783)
Yarimistanbul, teşekkür ederim; beni çok motive eden bir yazı oldu.

Rica ederim, yardımcı olabildiysem; mutlu olmanıza katkıda bulanbildiysem ne mutlu bana, herkesin gönlünce mutlulu olmasını diliyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:45 AM.