Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gerekli uygulama yaptıktan sonra dışarı çık gez sevdiğin şarkıyı dinle kitap oku yani aklından çıksın aklına geldiğinde iste kenini zolamada yie ygulayı yap akışında olsun hereşy suyun önüne set çekme bırak gitsin SEGİYLE KALDIK...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-02-2010, 10:54 PM   #1381 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Gerekli uygulama yaptıktan sonra dışarı çık gez sevdiğin şarkıyı dinle kitap oku yani aklından çıksın aklına geldiğinde iste kenini zolamada yie ygulayı yap akışında olsun hereşy
suyun önüne set çekme bırak gitsin
SEGİYLE KALDIK

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2010, 11:14 PM   #1382 (permalink)
Teğmen

SilentStorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 45
20 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SilentStorm will become famous soon enoughSilentStorm will become famous soon enough

arkadaşlar Matrix ciler 2 noktacılar... coktan beri buralara kimse uğramıyor... nedendir? bir problem mi var...? Vaz mı gectiniz 2 noktadan...? Ya bi yazın bişeyler heyecanla ilerleyen su konu buz gibi oldu... Atakan bey el atalım su konuya 2 noktada takıntımız var bengibi bir çok arkadaşın.. ya serbest bırakılamıyor yada bağ kurulamıyor yani bir yerde eksiklik yapılıyor anlaşılan... Hani diyecemki şu seminerlere katılalım .. ama mesafeler o kadar uzak ki .. he dediğn anda olmuyor hani maddi durumda soz konusu oluyor... Verin bir yol bize bizde koşmaya başlayalım..
Sevgi ile...
Alt 04-02-2010, 06:25 PM   #1383 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

uygulama yapan arkadaşlar eminimki devam ediyolardır bende bölümdeki yazıları üşenmeden okudum okurken uyguladım olmadı tekrar ama işin ilginci herekz kendine göre bir yöntem buluyo sanırım ben mesela hiç ellerimle nokta tespiti yapmadım ilk zamanlar tespit etmede denemelerim oldı daha sonra sadece gözlerimle belirlediğim nesnelerin bağını kurdum ve serbest bıraktım yani sadece o bagdan sonra bir süre kopuyosunuz o anda anlatması zor ama yaşaması güzel bir duygu
serbest bırakma tammamen untuma kaldın yerden ne yapıyorsan devam hayata
aklına yinemi geldi her ne ise istediğn yine uygulama yap oldu olmadı aman yapabildimmi şudur budura gerek yok zaten uygulamalara başlayıp tuturdunuzmu kendi yöntemleriniz kendilinden gelişmekte
mesela ben artık isteklerim için iki noktaya tespite bağ kurmaya gerek duymadan oluyo nasıl derseniz açıklamak baya güç ve uzun olurdu
sevgiyle kalınız

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2010, 03:28 AM   #1384 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point

bende uygulama yapıyorum ama galiba birşeyleri eksik yapıyorum,nedir anlamadım öfffff!.. :((
sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2010, 01:06 PM   #1385 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

bende çoktandır siteye uğrayamıyorum..
arkadaşımız seminerlere katılmaktan bahsediyor evet mesafe uzun.
ben diyorum ki seminerleri videoya çekip dvd formatında satışa sunsanız olmazmı,bence olur
yinede karar sizin....
ben bu aralar r.şanalın airport,tv deki hayata evet programını takip ediyorum
hepinize sevgiler.saygılar
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2010, 04:28 PM   #1386 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 81
67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ComRad3 is an unknown quantity at this point

bu da ingilizce forum

ingilizce bilenler belki faydalanır

Matrix Energetics
ComRad3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2010, 12:10 PM   #1387 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 81
67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ComRad3 is an unknown quantity at this point

iki nokta tekniği ile çekim yasasının benzer özellikleri beni çok şaşırttı. sanki iki nokta tekniği çekim yasasının kestirme yolu.
ComRad3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2010, 09:06 PM   #1388 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Arkadaşlar kitabı halaa bulamadım merakımdam çatlamak üzereyim belki de çatladım :P . Hiç bi yerde yok .Kargoyla getirtmek istedim fakat büyük kitapçılar " Basımı durdurulmuş" diyor. Doğruluk payı varmıdır ?. Bulabilirsem nereden bulabilirim. Yardımı olabilecek veya olamayacak arkadaşlarıma teşekür ederim . Hepinize iyi akşamlar
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 12:00 AM   #1389 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 41
26 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
silviya is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar kitabı halaa bulamadım merakımdam çatlamak üzereyim belki de çatladım :P . Hiç bi yerde yok .Kargoyla getirtmek istedim fakat büyük kitapçılar " Basımı durdurulmuş" diyor. Doğruluk payı varmıdır ?. Bulabilirsem nereden bulabilirim. Yardımı olabilecek veya olamayacak arkadaşlarıma teşekür ederim . Hepinize iyi akşamlar
Ben de kitabı çok merak ediyorum malesef hiçbir sitede yok.Kitap kalmamış.Belki elinde kitap olan sevgili hayatımdegisti.com üyeleri bir iylik yapıp kitabı paylşamak isterler diye ümit ediyorum artık ve burdan seslenmek istiyorum.Elinde kitap olan varsa satmak veya okuduktan sonra tekrar geri göndermek suretiyle paylaşabilir mi?
silviya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 12:11 AM   #1390 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

ben kitapyurdundan almıştım bir de oturduğunuz yerdeki kitapçılara söylerseniz yayınevinden getirtebilirler bulunamayan kitaplar için yapıyorlar rica edin vardır muhakkak bir yerlerde
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix