Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/)
-   -   Oyun: Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/620445-oyun-kadin-avcilarinin-gizli-dunyasina-giris.html)

juger 11-01-2012 05:29 PM

Cevap: Oyun: Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

Alıntı:

SEEMANN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816383)
Katılıyorum. Tabi ki sadece dış görünüş seçimi yapılan ilişki sağlıklı değil.
Tabi ki biriyle evleneceksen, ilk önce kalbinin ne kadar iyi olmasına dikkat edeceksin.

Sen dış görünüşe hiç ama hiç önem vermiyorsan çok iyi bir karakter bu.

Fakat hepimiz insanız. Hepimizde nefis diye birşey var. Hadis mi aye mi bilmiyorum , ama "Nefsinizin bile üzerinizde hakkı var" diye bir söz var.
Gönül ister ki sevdiğinle bir birinize çok yakışasınız.

Yani eğer evlenmek için bir kız arıyorsam tabi ki kalbi ve zekası iyi olan birisini ararım,
Fakat eğer karakterlerini beğendiğim iki kişi arasında seçim yapacak olursam dış görünüşünü bana göre daha hoş olanını seçerim.

Allah güzel görünüş vermişse birisine , bu da bir nimetdir. Yeter ki o kişi güzelliğini kötü amaçla kullanmasın, kibirlenmesin.

evet, bu daha güzel bir betimleme oldu. dış görünüşü ilk kıstas olarak belirlemek bana çok yanlış geliyor. dediğin gibi; önce tanırsın, kalbi, zekası, karakteri sana uygundur. sonra güzelliğini ölçer, tartarsın. bu en doğrusu olur.

ama nefis konusunda biraz yanlışın var. tabii ki nefsimizin üstümüzde hakkı vardır. ama nefis temizlenmek içindir. temiz bir nefsin üstümüzde hakkı olabilir.

sevgiler :)

SEEMANN 11-01-2012 06:12 PM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816384)

ama nefis konusunda biraz yanlışın var. tabii ki nefsimizin üstümüzde hakkı vardır. ama nefis temizlenmek içindir. temiz bir nefsin üstümüzde hakkı olabilir.

sevgiler :)

Dikkat ettiysen
"Nefsinizin bile üzerinizde hakkı var."
"Nefsinizin üzerinizde hakkı var" demedim.

Sevgiler :)

azraist_24 12-01-2012 08:49 AM

Bana gore eger ikili iliskilerinde es secimi konusunda ise bu guzellik kavrami, bana gore cok yakisikli olmasin derim en az benim yanima yakisacak kadar yeterli sanirim:)

Ayrica, evliliklerde baktigimizda bir kadina bakariz guzel degildir yani erkek onun yaninda daha iyi duruyordur, cekemeyenler bu adamin bu kadinla ne isi olur derler ama olan olmustur ve dil, kalp guzelligi fiziksel guzelligin onune gecmistir bile, kim ne derse desin.. Flortlerde evet yanina yakisani ister insan ama konu eger evlilik ise tek kistasi guzellik , yakisiklilik olmamali bana gore...

Uzun vadede dusunursek, o guzellikte 10 sene sonra yerini kirisikliklara birakmiyor mu ama nedir baki olan, insanin kalp guzelligi, insanligi.. O yuzen derim ki siz sizi olun kalbinize yakin olanini secin, gozunuze yakin olanini degil...Kalp gozunuz acik olsun dostlarim...

FeedBacQ 05-04-2012 09:36 AM

İlk insanların yaradılışından beri kadın hep aynı hep hiç değişmedi yazarlar,çizerler,denerler ama kadın kimyasını anlamak imkansiz abi kasmanın alemi yok =))

donjua 22-10-2012 03:58 PM

an itibarıyla bitirdiğim kitaptır. Çok beğendim ve kesinlikle öneriririm. Farkında olmadan davranışlarınızdaki ezikliği görürsünüz, kadınlara serseri piç olmanın faydalarını öğrenirsiniz. :p en az 8-9 farklı kadın tavlama tekniği öğrenirsiniz. Bu bir oyun ve bu oyunun kuralları var. Kurallarına göre oynadığınızda neler başarabileceğiizi görürsünüz falan. Bir ayda bitirdim ve şunu söyleyebilirim. Yeni bir kız arkadaşım veya sevgilim olmadı ama kesinlikle hatalarımın farkındayım artık ve yapmayarak çok daha çekici ve cool durduğumu söyleyebilirim. 2 tel no kaptım ama mesele değil. pratiğe daha çok dökmem gerek.. kadınları seviyorum :D

bumbada 23-10-2012 01:05 AM

kahrolası popüler kültür ve tüketim toplumu . kız tavlamanın bile kitabını çıkarmışlar . aslında hiçbir şey kitaplarda olmamalı . hayatı deneyerek öğrenip kendin satırlarına yazmalısın . hayatta almam .

donick 10-12-2012 08:07 PM

Arkadaşlar 6 senedir kişisel gelişim psikoloji iletişim NLP dalında ilerliyorum bu kitap bir grubun hayatını anlatıyor. Teknik yok desem yalana olur örnekler var geneli geçerli fakat kızlarında özellikle okumasını tavsiye ediyorum çünkü bu kitapta aslında gerçek bir erkeğin nasıl olması gerektiğini anlatıyor. ''Serseri mi?'' tabikide hayır ''Kılıbık mı?'' tabikide hayır.Alfa erkeğin nasıl olması gerektiğini anlatıyor.

Godless Alpha 27-05-2018 04:34 PM

Pickup Artist Türkiye Forumu açıldı.
Forumda Oyun dünyasını ele alıp kadın erkek ilişkiler konusunda daha başarılı bir hale gelmenizde birbirimize yardımcı oluyoruz.

Çeşitli kitaplar, filmler, belgeseller, motivasyon yazıları gibi kaynaklarla eskisinden daha iyi oluyoruz.

Özellikle pick up artist konusunda yani kadınlarla ilişkiler konusunda eskisinden daha iyi olacağınızın garantisini veriyorum.

Foruma kayıt olmak tamamen ücretsiz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:00 AM.