Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/)
-   -   kitap okumayı sevenlere müjde 1000 kitabı aynı anda indir!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/617725-kitap-okumayi-sevenlere-mujde-1000-kitabi-ayni-anda-indir.html)

aprilrose 07-04-2011 11:38 AM

Cevap: kitap okumayı sevenlere müjde 1000 kitabı aynı anda indir!!

Harika, çok teşekkürler paylaşımınız için.

fatma tümbek 09-06-2011 04:30 AM

teşekkürler

disiplinlerarasıdisiplin 27-07-2011 01:15 PM

liste insanın ağzını sulandırıyor :D

change_dnz 27-07-2011 03:19 PM

ben indiremiyorum blog sayfasında ki link çalışmıyo :(

canpolats 14-12-2011 01:29 PM

teşekkür ederiz

canpolats 14-12-2011 01:30 PM

hani nerde indirme linki?

sweeet 14-12-2011 02:05 PM

Alıntı:

strongman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790471)
arkadaşlar bu siteyi bir kitap ararken tesadüf buldum tam 1000 kitap bi arada kişisel gelişimden tut yemek tarifine kadar her türden var, umarım işinize yarar..

E-kitap arşivi 1000 kitap tek link full indir yükle tüm kitaplar e kitap-İNDİRİCİYİZ 11.5 Sxe WallHack 1861 Koxp indir Full Oyun Film Müzik Full İndir Download

Buradaki linki açamadım ama bunu buldum:

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: kitaplar.rar

Janer 14-12-2011 02:23 PM

Alıntı:

Nasıl ya şaka mı bu gerçek mi? Bunlar para ile satılıyor. Korsan kitaptan farkı ne ki bunun?
arkadaşlar .

bunları yazan adamların emeğine ne olacak :S ..

1. si bilgisayardan okuyunca kitap okudu mu oluyor .. ?

onu hissedeceksin

2. si bunların çıktısını alsan bile kitap fiyatına gelecek ..

ben karsıyım .. bir kesit olsa tamam ama 1000 tane kitap demek bunu yazana , çevirene , yayınevine , bunları dağıtan firmaya , gittiği yerlerde satan kişilere ayıp bence ..

kitap fiyatları teknolojiyle birlikte çok düştü ..

bence bu yanlış ...

vittoria è nostra 14-12-2011 04:24 PM

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 813663)
arkadaşlar .

bunları yazan adamların emeğine ne olacak :S ..

1. si bilgisayardan okuyunca kitap okudu mu oluyor .. ?

onu hissedeceksin

2. si bunların çıktısını alsan bile kitap fiyatına gelecek ..

ben karsıyım .. bir kesit olsa tamam ama 1000 tane kitap demek bunu yazana , çevirene , yayınevine , bunları dağıtan firmaya , gittiği yerlerde satan kişilere ayıp bence ..

kitap fiyatları teknolojiyle birlikte çok düştü ..

bence bu yanlış ...

hiç bulunamayan kitaplar her ne ise elbette hiç okuyamamaktansa netten okumak daha iyidir elbette ancak kitap şeklinde edinilme okunma imkanı olanlar için büyük haksızlık. üstelik sağlıksız. bilgisayar başına takılıp obeziteye/asosyalliğe davetiye çıkaracağınıza bence ilçe/belediye kütüphanelerini bir araştırın derim. üstelik oranın havası okumaya teşvik eder bambaşkadır..

sweeet 14-12-2011 07:37 PM

Ben e-kitap a karşı değilim. Çünkü kitabı satın alma meselesi bütçe ile ilgili ucuz alıcam diye korsan alınacağına bence de en azından internetten okumak daha iyi. E-kitap indirmesek bile zaten bir sürü şey okuyoruz internet üzerinden ve bilgiye ulaşabiliyoruz bir şekilde. Kimin bundan ne kazancı var bilmiyorum. Kütüphane imkanları her yerde yeterli olsa, keşke her istediğimiz kitaba kütüphanelerden ulaşabilsek.

Tamam kitabın sayfasını çevirmek gibi olmaz, sayfaya dokunmak gibi olmaz, kağıdın kokusu olmaz-saman kağıt kitapları severim ben-. İkinci el kitap da severim. Birileri okumuş, faydalanmış, belki not almış, belki altını çizmiş satırların, belki üzerine göz yaşı akıtmış. Yaşamış kitaplar... Ama artık teknoloji hayatımızın her noktasına girdi. Taşıma açısından daha avantajlı e-kitap, yanında taşıyabiliyorsan bir şekilde. Kitap aldığım zaman çevremdeki insanlara da ödünç veririm. O zaman yine kazanmış olmuyor ki kitap sahipleri. Kütüphaneden alınan kitaplarda da öyle. Paylaşılan e-kitapları da öyle görüyorum. Bildiğim kadarıyla D&R da e-kitap satmaya başladılar. Çok daha ekonomik ve maliyeti düşük olmasına rağmen hala pahalı bu kitaplar.

Neden bunları anlatıyorum. Ben yüklemedim bu kitapları birileri bir amaçla yapmış. Hangi amaçla yaptığını da bilemem. Ama o an düşündüğüm kitaba ihtiyacı olan bir insan gördüğüm ve ona bir şekilde yardım edebileceğimdi. Kişi gelse benim kütüphanemden kitap istese ona da kitabımı ödünç veririm. İşine yaradı mı benim maddi anlamda bir kazancım yoktu bu işten.

İdeali keşke bu kitaplar herkesin alabileceği fiyatlarla dijital ortamda satılsa. Mp3 lerde bu imkan yapıldığına göre umarım yakında bu alanda da bir çalışma yapılır. Özellikle de eski ve ulaşmamızın zor olduğu kitaplar için harika olur. Hem e-kitaplar ağaçları da kurtarıyor. Yakında okullarda tablet dağıtılınca herkes e-kitaplara geçicek kaçış yok kanunla bunun daha ciddi bir şekilde korunması gerek.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:37 PM.