Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/)
-   -   Telekült Gücü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/464225-telekult-gucu.html)

vitamin61 17-03-2010 07:38 PM

Telekült Gücü

Arkadaşlar telekült gücü isimli bir kitap duydum bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa telekültün ne olduğunu da açıklarlarsa sevinirim. Kitap hakkında şöyle diyor:
Özellikle insanların düşüncelerini okumaktan tutun kaybolan bir şeyleri beyin gücüyle bulmayı,
- Karşınızdaki kişinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü, onunla iletişim kurmayı, ayrıca uzaktaki bir kişinin bile sizin hakkınızda ne düşündüğünü,
- Yine beyin gücüyle eşyaları hareket ettirmeyi,
- Rüyalarınızı gerçeğe yani somut bir şekle gerçekleştirmeyi,
- Çalışmadan para kazanmanın nasıl yapılacağını,
- Uzaktan duvarların ötesini görebilmeyi,
- Kişiyi sadece 10 saniyede nasıl hipnotize edeceğinizi ve bunu habersiz de yapabileceğinizi,
- İnsanların karşısında nasıl şeffaf halde görüneceğinizi,
- Hiçbir şey söylemeden arkadaşınızı nasıl kendinize doğru çekeceğinizi,
Bu hipnoz sayesinde en büyük düşmanınızı bile nası len samimi dostunuz yapacağınızı,
- Eşyalara dokunmadan yerinden oynatmayı
- Ve daha neler neler okudukça merak edecek hayretlere düşeceksiniz…

vitamin61 17-03-2010 07:39 PM

Cevap: Telekült Gücü

Ayrıca bunun İslami boyutunu da merak ediyorum...

blue jaloon 17-03-2010 07:45 PM

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 590507)
Arkadaşlar telekült gücü isimli bir kitap duydum bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa telekültün ne olduğunu da açıklarlarsa sevinirim. Kitap hakkında şöyle diyor:
Özellikle insanların düşüncelerini okumaktan tutun kaybolan bir şeyleri beyin gücüyle bulmayı,
- Karşınızdaki kişinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü, onunla iletişim kurmayı, ayrıca uzaktaki bir kişinin bile sizin hakkınızda ne düşündüğünü,
- Yine beyin gücüyle eşyaları hareket ettirmeyi,
- Rüyalarınızı gerçeğe yani somut bir şekle gerçekleştirmeyi,
- Çalışmadan para kazanmanın nasıl yapılacağını,
- Uzaktan duvarların ötesini görebilmeyi,
- Kişiyi sadece 10 saniyede nasıl hipnotize edeceğinizi ve bunu habersiz de yapabileceğinizi,
- İnsanların karşısında nasıl şeffaf halde görüneceğinizi,
- Hiçbir şey söylemeden arkadaşınızı nasıl kendinize doğru çekeceğinizi,
Bu hipnoz sayesinde en büyük düşmanınızı bile nası len samimi dostunuz yapacağınızı,
- Eşyalara dokunmadan yerinden oynatmayı
- Ve daha neler neler okudukça merak edecek hayretlere düşeceksiniz…

allah katinda makbule gecermi?
bence gecmez. insan merak eder alisik olmadigi seylere zaaflik gösterir
inanir para kazanmak isteyenlerde cebini doldurur.

vitamin61 17-03-2010 08:15 PM

Bence de bu büyü gibi bir şey sanırım Allah günahtan korusun korktum şimdi...

nemitejanset 02-01-2011 09:38 PM

Telekült gücü , bu yolda yürüyen çıraktan ya da acemiden tutun da, yolculuğun sonsuz ve gelişmenin de sınırsız olduğunu bilen deneyimli bilgeye kadar, gelişimini sürdürmek isteyen herkesin kullanabileceği bir güçtür. büyü,sihir gibi bir şey değildir. beden dilinin gücünü hepimiz biliyoruz asla yalan söylemez. Telekült gücümüzü kullanmayı öğrenmeye başladığımız an itibari ile karşımızdaki kişinin kaslarından yaydığı enerjiyi algılayarak gerçek duygularını öğrenebiliyoruz.Bu gücümüzü keşif etmek ve uygulamaya geçirmek disiplinli bir çalışma ve sabır gerektirmektedir. fakat gücünüzü bir kez keşif ettiğinizde ise tadına doyum olmayan bir duygu olduğunu itiraf etmeliyim. Kısaca bedenimizdeki 640 adet kası tanımak ve ne dediklerini anlamaktan ibaret bir durumdur.sevgiyle....

bluegirlx 02-01-2011 11:29 PM

Alıntı:

nemitejanset Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785213)
Telekült gücü , bu yolda yürüyen çıraktan ya da acemiden tutun da, yolculuğun sonsuz ve gelişmenin de sınırsız olduğunu bilen deneyimli bilgeye kadar, gelişimini sürdürmek isteyen herkesin kullanabileceği bir güçtür. büyü,sihir gibi bir şey değildir. beden dilinin gücünü hepimiz biliyoruz asla yalan söylemez. Telekült gücümüzü kullanmayı öğrenmeye başladığımız an itibari ile karşımızdaki kişinin kaslarından yaydığı enerjiyi algılayarak gerçek duygularını öğrenebiliyoruz.Bu gücümüzü keşif etmek ve uygulamaya geçirmek disiplinli bir çalışma ve sabır gerektirmektedir. fakat gücünüzü bir kez keşif ettiğinizde ise tadına doyum olmayan bir duygu olduğunu itiraf etmeliyim. Kısaca bedenimizdeki 640 adet kası tanımak ve ne dediklerini anlamaktan ibaret bir durumdur.sevgiyle....

ne güzel anlatmışsınn..kendimizi tanımak kendimizin gücünü keşfetmeyi anlatmışsın..çok çalışma yaptık arkadaşlarımızla aylarca..msn grupta çok tartıştık..kimisi aynı gün başarıya ulaştı kimisi ulaşmadıı..ama ön önemlisi bir arkadaş için şifa çalışması yaparken kendim şifalandım..o anı unutamıyorum..herkesin denemesini ve deneyecek bir gruba sahip olmasını dilerim sevgiler..

aquariel 28-06-2011 09:12 PM

Reese P. Dubin - Telekult Gucu

Tarayan arkadasin ellerine saglik...

ALINTIDIR...

house 28-06-2011 10:49 PM

Cevap: Reese P. Dubin - Telekult Gucu

paylaşımın için saol ama indirilmiyor mahkeme kararı ile kapatılmış indirilecek site :(((

aquariel 29-06-2011 03:49 PM

Alıntı:

chnchn Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 791204)
müziğin yüklendiği site mahkeme kararıyla kapatıldığından siteye girilemiyor arkadaşlar.Bu ve bunun gibi mahkeme kararıyla kapatılan sitelere girebilmek için dns ayarlarını değiştirmeniz lazım.Nasıl yapıldığını öğrenmek için tıklayınız.

Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir-Resimli Anlatım--Blogumdan.com

Daha once bu yaziyi gordum. Orada verilen linkte dns ayarlarini nasil degistireceginizi gosteriyor. Umarim basarirsiniz. Ben yurtdisi'nda oldugum icin sorun yasamiyorum. Ozur dilerim dikkat etmedigim icin...

prenses1 29-06-2011 04:00 PM

ben okuyorum henüz bitmedi.gerçekten süper bir kitap..
sevgi ve ışıkla kalın

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:38 PM.