Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/)
-   -   Büyük Fikirlerin Küçük Kitabı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/372589-buyuk-fikirlerin-kucuk-kitabi.html)

sanemce 23-07-2009 03:01 PM

Büyük Fikirlerin Küçük Kitabı

Bilinç alanında dünyadaki en önemli öncülerden biri olan Fred Alan Wolf (bilinen adıyla Dr. Kuantum), bilim ve ruhsal düşünce arasında köprü kuran öncü çalışmalarıyla, bilim adamları ve ruhani liderler tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bir belgesel niteliğindeki "What The Bleep Do We Know? (Ne Biliyoruz ki?) adlı filmle Türkiye'de de tanınmıştır. On iki kitabı bulunan ödüllü bir yazardır ve "Kuantum'un Babası" olarak bilinir.

Dr. Kuantum, bu Küçük Kitap'ta açık bir anlatımla, Büyük Fikirleri'ni bilgi pınarından damlayan, parıltılı bilgi damlacıkları şeklinde bizlere sunuyor. Günlük gerçekliğin kuantum fiziği bakımından şekillendirilmesinden tutun da, paralel evrenler ve bireylerle kainatın yüce bilinci arasındaki ilişkiye kadar her şeyi kapsayan Dr. Kuantum'un "Büyük Fikirlerin Küçük Kitabı" size dünyayı zihin açıklığıyla ve yepyeni bir gözle izleme imkânı sunuyor

yasal06 23-07-2009 09:52 PM

Cevap: Büyük Fikirlerin Küçük Kitabı

ne biliyorsunuz ki belgeselinde, fred alan wolf'un konuşmaları gerçekten çok etkileyiciydi.. kitabını da okumak gerek.. sanemce bu ay maaşımın tamamı kitaplara gidecek sanırım:D:D:D

sanemce 23-07-2009 09:56 PM

benim birde "okuduğum kitap benim olmalı" gibi bir saplantım oluştu birkaç yıldır..

aslında yakın olsakta değişerek okusak.. hakikaten çok para gidiyor kitaplara ama en acımadığım ve gözümün kalmadığı bir harcama bu :zpzp:

comte 23-07-2009 10:08 PM

şşşt. sevincli Kitaba verilen para boşa gitmez. 956k

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472304)
ne biliyorsunuz ki belgeselinde, fred alan wolf'un konuşmaları gerçekten çok etkileyiciydi.. kitabını da okumak gerek.. sanemce bu ay maaşımın tamamı kitaplara gidecek sanırım:D:D:D

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472305)
benim birde "okuduğum kitap benim olmalı" gibi bir saplantım oluştu birkaç yıldır..

aslında yakın olsakta değişerek okusak.. hakikaten çok para gidiyor kitaplara ama en acımadığım ve gözümün kalmadığı bir harcama bu :zpzp:

sanemce 23-07-2009 10:15 PM

Alıntı:

bymehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 472306)
şşşt. sevincli Kitaba verilen para boşa gitmez. 956k

y789 aynı evde farklı kategorilerle ilgilenen iki kitap kurdu olsa da, kitaba verdiğimiz paranın asla boşa gittiğini düşünmüyoruz tabi Mehmet'çim..

birde onları koymak için kitaplığı genişletmek gerekiyor ama olsun girlhaha

yaşasın kitap kardeşliği sevincli

alestason 23-07-2009 10:42 PM

küçük bir yerde yaşıyorum gittiğim her yerde,tüm seyahatlerde kitapevi ararım ve mutlaka bir alınacak kitaplar listem çok olur:)
kimi zaman internetten sipariş ediyorum ama kitap evlerinden sahaflardan kitap almak çok büyük bir ayrıcalık bence bu anlamda büyükşehirde yaşayanlara çok imreniyorum :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:00 AM.