Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Zero Limit

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Zero Limit Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar ben bir süredir bu dört cümleyi kullanıyorum hayatımda. bazen birşey için, bazen de sebepsiz söylüyorum bu cümleleri. size en son başıma gelen bir şeyi anlatayım: arkadaşımı ziyarete gittim bir süre önce. 3 yaşında bir oğlu var. orda bulunduğum ilk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Zero Limit

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-04-2009, 02:39 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough
Standart Cevap: Zero Limit

arkadaşlar ben bir süredir bu dört cümleyi kullanıyorum hayatımda. bazen birşey için, bazen de sebepsiz söylüyorum bu cümleleri. size en son başıma gelen bir şeyi anlatayım:
arkadaşımı ziyarete gittim bir süre önce. 3 yaşında bir oğlu var. orda bulunduğum ilk 2 saat boyunca çocuk inanılmaz yaramazlıklar yaptı. annesi çıldırmak üzereydi. içimden cümlelerimi söyledim. sadece 5 dk içinde çocuk bir tabak bisküvi istedi ve sessizce odasına gitti. ben gidene kadar da bir daha hiç odasından çıkmadı. orda kendi kendine oynadı:)) ve tabi bizde arkadaşımla keyifli ve rahat vakit geçirdik.
daha bir çok şey var etkisini gördüğüm... herşeyin bu kadar kolay olması ne müthiç bir şey değil mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-04-2009, 12:46 AM   #62 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Ben de benzer küçük bir deneyimimi paylaşayım:

6 yaşında bir oğlum var. Ailemizde argo ve küfür kullanılmadığı halde, ilginç bir şekilde argo, küfür ya da muzır sözleri mıknatıs gibi çekiyor ve diline dolayıp dolaşıyordu. Ben de buna çok üzülüyordum. Çeşitli yöntemler denedim vazgeçirmek için. Geçenlerde aklıma geldi, ho'oponopono yaptım.
Uygulamam şöyle:

Uyuduğu sırada ona sarıldım ve içimden konuşmaya başladım. Önce Allah'ım seni seviyorum. Bu soruna bir şekilde ben yol açtım, özür dilerim. Lütfen beni affet, bu konunun hayatımızda varlığına yol açan tüm nedenleri temizle ve enerjilerini bizim üzerimizden kaldır.Teşekkür ederim. Sonra, oğlum seni çok seviyorum, senin adeta zaaflı bir şekilde argo küfür, muzır içerikli sözcükleri kullanman ve sürekli bunları tekrarlamandan dolayı çok üzülüyorum. Fakat buna bir şekilde benim yol açtığımı kabul ediyorum. Hayatım boyunca bu konuya çok hassasiyet gösterdim, bu tip sözcükleri kullanan arkadaşlarımla enine boyuna tartıştım, onları vazgeçirmeye çalıştım, bazılarını ikna etmeyi başardım vs. Ancak şimdi anlıyorum ki, çirkin bulmamın yanı sıra, negatif enerjilerinin etkilerinden kaçınmaya çalışırken bu konuya gereğinden fazla enerji yüklemişim. Dolayısıyla senin vasıtanla kendime çekmişim. Bunun dışında şu an farkında olmadığım nedenlerle de soruna yol açmış olabilirim.Hepsi için lütfen beni affet. Sen bu konudaki arınmamda üzerine düşen rolü gerçekleştirdin. Daha fazla devam etmene gerek yok. İkimizi de bu konudan özgür bırakıyorum. Varlığın ve aynalığın için teşekkür ederim.
Seni seviyorum. Özür dilerim. Lütfen beni affet. Teşekkür ederim.

Sonuç: Oğlum bu eğilimi bıraktı. Hatta geçen gün yolda yürürken "aboo!" diye bağırdı ve hemen sakin bir şekilde "Özür dilerim anne, ağzımdan kaçtı. Önceden bilerek söylüyordum, ama şimdi ağzımdan kaçtı." dedi. Küfür olmamasına rağmen ve kendiliğinden bu şekilde açıklama yapması ilginçti doğrusu:)

Hepinize sevgiler...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2009, 01:29 AM   #63 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Ben de paylaşayım bir deneyimimi.kendimi bildim bileli tanıdığım çok sevdiğim can dostumla geçen sene hiç yoktan tartıştık,hiç yollarımızı ayırmayan biz,yollarımızı ayırdık.kimse birbirini aramadı.bu yöntemi öğrenincede aklıma geldi ve "tartışmamızda ben hatalı yönlerimi kabul ediyorum Tanrım,onunda kötü niyetli olmadığını ve beni çok sevdiğini hissediyorum,sorumluluğu alıyorum,Seni seviyorum. Özür dilerim. Lütfen beni affet. Teşekkür ederim." dedim.bir senedir hiçbir işaret yokken,o arkadaşım bize geldi ve boynuma sarıldı seni çok seviyorum diyerekten:) şimdi her görüşmemizde sarılıp beni ne kadar sevdiğini söylüyor can dostum benim.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2009, 11:21 PM   #64 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

Nasıl bir şey bu böyle 4 kelimeyle terapi yapıyorsunuz. İlginçmiş alakaya değer. Basit yöntemlerle nasıl sonuçlar vereceğini bende merak ettim şimdiden. Ulaşırsam bende deneyimlerimi paylaşırım.
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2009, 11:55 PM   #65 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough

etkilere devam: dün Bursa'ya gitmek zorundaydım sadece 1 gece kalıp dönecektim. ama hafif bir grip sorunuyla karşı karşıyaydım ve üstelik hava çok soğuktu bulutlarda cabası... hava bozuk olunca ben de bozuluyorum yaa...yol boyu kendi kendime parlak gökyüzünü görmek için ve burnumdan rahatça nefes alıp gribimin geçmesi için cümlelerimi kullandım. çok değil 10dk sonra güneş çıktı:) burnum yol boyunca bana müsade etti. gece biraz huysuzlandı ama şimdi iyiyim.

daha öğrenmem gereken çok şey var biliyorum. deneyimlerini paylaşan arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim. ne güzel niyet etmişsiniz ben de bu şekilde niyet etsem daha başarılı olacağım sanırım çünkü ben sadece cümleleri söyleyip düzelmesini istediğim şeyleri aklımdan geçiriyordum. sizin yaptığınız gibi niyet etmek daha güzel geldi içimi ısıttı. hem yazdıklarınızı okurken çok mutlu oldum.

herkesi seviyorum. teşekkürler...
Alt 14-04-2009, 03:34 PM   #66 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Çok Harika Bir Teknik Ne Zaman Uygulasam. Amaçsızca. Herşey Yoluna Giriyor.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2009, 03:58 PM   #67 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok Harika Bir Teknik Ne Zaman Uygulasam. Amaçsızca. Herşey Yoluna Giriyor.
canım arkadaşıma katılıyorum,birdenbire durum düzeliveriyor
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2009, 11:06 PM   #68 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

ilgimi çekti kitabı bende alıcam ama merak ettim bu yöntemi akla gelebilcek her istek için uygulayabiliyozmu bide niyet ederek uzun uzun cümle kurmak şartmı yoksa aklımızdan sorunu geçirerek bu dört cümleyi kurmak yeterli olur mu
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2009, 12:46 AM   #69 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
20 Mesajinıza toplam 164 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Godot is an unknown quantity at this point

Bu konuyu yeni okudum ve benim bu konu hakkinda hic bilgim yoktu daha once. Benim hikayemin bir kismi uyelerin hikayeleri bolumunde var. Uzun suredir hayatimda bir suru problemle bogusuyorum. Bir kac kez sadece cocuklugumdan gelen gudulerle yukaridaki rituellerin uc asagi bes yukari benzerini uyguladim ve dua ettim ayrica Allah`a sevgimi ve minnetarligimi belirttim. Sonra seyahatte bir gece otelde sabaha karsi uyandim. Ucuncu goz hizamda buyuk bir kelebek ucusmaya basladi. Gozlerimi kapattigimda da ayni kelebegi gordum.Ucuncu goz goruntusu yani.

Gun olunca internetten kelebegin anlamini aramaya basladim. Ingilizce kaynaklarda kelebegin donusumu simgeledigini gordum. Bilincaltim ruhsal donusumume sahitlik ediyordu.

Okuyunca bu topigi bu aklima geldi. Donusum sinyalerrini somut olarak da almaya basladim. Bu gun guzel haber aldim!

Paylasmak istedim
Godot isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2009, 10:49 PM   #70 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

anlaşıldı beni kale alan yok gereksiz bi soruydu galiba .burdaki okuduklarım kadarıyla yöntemi denedim ama işe yaramadı kitabı alıp okusam işe yarar mı bilmem bana hiç bi yöntem yaramıyo başka arkadaşlara şaşırıyorum
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hooponopono, joe, joe vitale - zero limit, kitaplar, limit, vitale, www.hayatimdegisti.com, zerolimits