Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Zero Limit

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Zero Limit Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: TR-ance Nickli Üyeden Alıntı Selam.. Aslında Gerçekten Öyle Bir Telkin Çok Güzel OLurdu.. Her An Rahatça Arınabilirdik.. Çünkü Herzaman Bilinçli OLarak Arınamıyoruz .. Hem de Bu Çok Güzel Bir Hizmet OLurdu Bizlere .. :) Ho'oponopono Hakkında O Kadar Çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Zero Limit

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-03-2009, 11:26 PM   #51 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Zero Limit

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam..

Aslında Gerçekten Öyle Bir Telkin Çok Güzel OLurdu.. Her An Rahatça Arınabilirdik.. Çünkü Herzaman Bilinçli OLarak Arınamıyoruz .. Hem de Bu Çok Güzel Bir Hizmet OLurdu Bizlere .. :)

Ho'oponopono Hakkında O Kadar Çok Deneyimim OLdu Ki.. Normalde Bir Başlık Altında Paylaşmayı Düşünüyordum Fakat Maalesef Vakit Bulamıyorum Uzun Bir Zamandır.. Ama Olsun Burda Birkaç Tane Yazayım Bari :)

- Öncelikle Çevrem Gerçekten Genişledi.. ( Genellikle Kolay Kolay Arkadaş Edinen Bir Tip Değilim.. Gerçi Asosyalde Değilim Çok Şükür Ama İçe Kapanıklık Var Az Biraz .. :) )

- Ailemdeki Sorunların Çoğu Bitti.. ( Kavga Gürültü Pek Yok.. )

- Birçok Yeni Projelerim OLdu..

- Stres Seviyem Azaldı..

ve dahası...

Sevgiyle KaLın.. :)
Ne güzel. Devamını dilerim.

Bu kitap benim de dikkatimi çekti ama hala alıp okuyamadım. Buradan anlatılanlardan da tam kavrayamadım gerçi.

Bunu telkin olarak, Atakan Bey ile görüşmüştüm. Olumlu bakmıştık. Fakat subliminal olarak bu konunun olmayacağını söyledi sevgili Keops ve o şekilde kaldı.

O yüzden yapılmadı.Ama medi tarzında olabilir demişti Keops. Bilemiyorum tekrar bi soralım, benim de ilgimi çekiyor..super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2009, 09:27 AM   #52 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne güzel. Devamını dilerim.

Bu kitap benim de dikkatimi çekti ama hala alıp okuyamadım. Buradan anlatılanlardan da tam kavrayamadım gerçi.

Bunu telkin olarak, Atakan Bey ile görüşmüştüm. Olumlu bakmıştık. Fakat subliminal olarak bu konunun olmayacağını söyledi sevgili Keops ve o şekilde kaldı.

O yüzden yapılmadı.Ama medi tarzında olabilir demişti Keops. Bilemiyorum tekrar bi soralım, benim de ilgimi çekiyor..super

Haklısınız, mesajı yazarken ben de düşünmüştüm, medi tarzında olursa uygun olabilir diye. Metin içeriği için kitaptan yararlanılabilir, kitap başlı başına hipnotik zaten. Dolayısıyla çok veri bulunabilir.

Telkin için de belki kendi sesimizle kayıtlar hazırlayıp dinlemek daha uygundur. Birinci tekil şahıs olarak ve kendi sesimizle, ne dersinz?

Ama bunun en iyi ve fonksiyonel nasıl olacağını henüz bilemiyorum. Kendi kayıtlarımızı oluşturup, telkinlerden oluşturduğumuz dinleme listelerimizin parça aralarına koysak iyi olmaz mı? Uykumuzda da dinleriz böylece. Olur mu??...

Bunu bir geliştirebilirsek çok iyi olur. İlgileniyor olmanıza çok sevindim gerçekten!..

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2009, 09:45 AM   #53 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam..

Aslında Gerçekten Öyle Bir Telkin Çok Güzel OLurdu.. Her An Rahatça Arınabilirdik.. Çünkü Herzaman Bilinçli OLarak Arınamıyoruz .. Hem de Bu Çok Güzel Bir Hizmet OLurdu Bizlere .. :)

Ho'oponopono Hakkında O Kadar Çok Deneyimim OLdu Ki.. Normalde Bir Başlık Altında Paylaşmayı Düşünüyordum Fakat Maalesef Vakit Bulamıyorum Uzun Bir Zamandır.. Ama Olsun Burda Birkaç Tane Yazayım Bari :)

- Öncelikle Çevrem Gerçekten Genişledi.. ( Genellikle Kolay Kolay Arkadaş Edinen Bir Tip Değilim.. Gerçi Asosyalde Değilim Çok Şükür Ama İçe Kapanıklık Var Az Biraz .. :) )

- Ailemdeki Sorunların Çoğu Bitti.. ( Kavga Gürültü Pek Yok.. )

- Birçok Yeni Projelerim OLdu..

- Stres Seviyem Azaldı..

ve dahası...

Sevgiyle KaLın.. :)

Sevgili TR-ance paylaşımın için çok teşekkür ederim. Sen bunu hayatına ne güzel geçirmişsin. Devamını ve huzurun hayatında her daim artmasını dilerim.

Bunu hayatına geçirirken, somut bir durumda sıfır sınıra ne şekilde gittiğini uygulama örneği olarak aktarabilir misin?... Örneğin benim zihnimde durumla bağlantılı beliren hatıralar oluyor ve olay, kişi, nesne ne varsa hepsi için dörtlüyü söylemeye devam ediyorum. Bu olmasa da genel olarak tekrardayım zaten.

Ama sen etkili uygulamalarla iyi sonuçlar almaktasın anladığım kadarıyla. Bu yüzden ayrıntılı bir uygulama örneği verebilirsen bana ve bu yöntemi öğrenmeye çalışan arkadaşlarımıza daha yardımcı olacağını düşünüyorum.

Sevgiler.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2009, 09:48 AM   #54 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: Zero Limit

Alıntı:
ismira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkin için de belki kendi sesimizle kayıtlar hazırlayıp dinlemek daha uygundur. Birinci tekil şahıs olarak ve kendi sesimizle, ne dersinz?

Ama bunun en iyi ve fonksiyonel nasıl olacağını henüz bilemiyorum. Kendi kayıtlarımızı oluşturup, telkinlerden oluşturduğumuz dinleme listelerimizin parça aralarına koysak iyi olmaz mı? Uykumuzda da dinleriz böylece. Olur mu??...

Bunu bir geliştirebilirsek çok iyi olur. İlgileniyor olmanıza çok sevindim gerçekten!..
kendi sesimizin olması daha iyi olur düşüncesindeyim. kendi kaydımız. super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2009, 03:15 PM   #55 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ho'oponopono

kilo ile ilgili tanrıdan mı özür diliyoruz bedenemizdenmi.ben bu yöntemi tam anlayamadım her durumda tanrıdanmı özür diliyoruz yoksa konuyla alakalı olan kişi vs ilemi
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2009, 04:46 PM   #56 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kilo ile ilgili tanrıdan mı özür diliyoruz bedenemizdenmi.ben bu yöntemi tam anlayamadım her durumda tanrıdanmı özür diliyoruz yoksa konuyla alakalı olan kişi vs ilemi
özür dilemek aslında şişmanlıga neden olan düşüncenizi kabul ettiginizi gösterir kabul edilmeyen şeyden özür dilenmez yani kısaca şişman olmaya yol açan düsünce kalıplarını önce kabul edip sonra affediyorsunuz ve en son sevgiyle temizliyorsunuz hepsi bu

sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2009, 03:10 PM   #57 (permalink)
Teğmen

92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok teşekkür ederim.size zahmet olmazsa bu konuda tam olarak söylemem gerekenleri madde olarak yazabilirmisiniz.
Alt 06-04-2009, 03:36 PM   #58 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim.size zahmet olmazsa bu konuda tam olarak söylemem gerekenleri madde olarak yazabilirmisiniz.
canım kitaplar bölümünde zero limit başlıgını açarsan orda daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin ya da alabiliyosan kitabı almanı tavsiye ederim.

sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2009, 02:15 PM   #59 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Arrow Cevap: Zero Limit

merhabalar..

kitabın 37. sayfasında bu konu ile ilgili şöyle bir yazı var;

" bedeninle konuş; o'na de ki: seni bu halinle seviyorum. benimle olduğun için teşekkür ederim.. eğer her hangi bir nedenle benim tarafından kötüye kullanışmış olduğunu hissettiysen, lütfen beni affet..

şimdi dur ve günün geri kalanında bedenini ziyaret et.. ziyaretinin sevgi ve şükran ziyareti olmasına izin ver.. "beni taşıdığın için sana teşekkür ederim.. nefes alıp verdiğim için, kalbim attığı için teşekkür ederim.."

bedenini bir hayat arkadaşı olarak gör, bir hizmetçi olarak değil.. tıpkı küçük bir çocuğa konuşurmuş gibi konuş bedeninle.. onunla dost ol.. kendi kendine çalışmak için en çok sevdiği şey bol sudur.. onun aç olduğunu hissedebilirsin, ama aslında sana susadığını anlatmak istiyor olabilir..

su içmek bilinçaltındaki (çocuk) anıları, tekrar eden sorunları değiştirir ve bedenin "hepsinden arınma ve Tanrı'nın içeri girmesine izin verir.".. mavi renkli cam bir şişe al.. su ile doldur.. ağzını mantar tıpa ile kapa ya da selefon ile sar... şişeyi güneşin altında ya da akkor ışık altında en az bir saat beklet.. suyu iç.. banyo yaptıktan ya da duş aldıktan sonra bedenini bu su ile durula..yemek pişirirken bu suyu kullan.. elbiselerini bu su ile yıka ve suyu nerelerde kullanıyorsan orada hep bu suyu kullan.. kahveni ya da sıcak çikolatanı bu su ile yapabilirsin.. "

dr. hew lenin joe vitale yazdığı mektuplardan bir tanesi..

bu arada mavi şişe çalışmasını yapacak olan arkadaşlarım lütfen cam bir şişe kullansınlar..
mavi cam şişe bulmakta zorlanırsanız beyaz bir şişenin dışını maviye dönüştürecek kaplamaları deneyebilirsiniz...

sevgiler..
Alt 07-04-2009, 06:15 PM   #60 (permalink)
Teğmen

shamanic ilginiz için çok teşekkür ederim

Bookmarks

Etiketler
hooponopono, joe, joe vitale - zero limit, kitaplar, limit, vitale, www.hayatimdegisti.com, zerolimits