Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız süper 96...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-10-2008, 07:27 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

süper 96

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2008, 11:53 AM   #12 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

13 Ekim: "Sana akittigim tum harika ve mukemmel Hediyelerim icin sonsuz sukran duy. Ihtiyacin olan her seye, ihtiyacin oldugu zaman daima sahip oldugunun farkinda ol. Sen daha istemeden Ben senin tum ihtiyaclarini biliyorum. Sen, sana tum hediye ettiklerimin kahyasisin; o nedenle iyi bir kahya ol. Asla hicbir seye sahip olmaya calisma, tam tersine sahip oldugun her seyi buyuk bir bilgelik ve anlayisla kullan. Sen bu dunyaya hic bir seyin olmadan geldin ve hic bir seyin olmadan gideceksin. Sana verdigim her sey, sen Dunya duzlemindeyken dolu dolu kullanabilmen icindir. O zaman her seyden keyif almaya ve tumu icin sukretmeye ama hicbir seye sahiplenmeye calismamaya ne dersin? Ozgurce verildi sana; sen de ozgurce ver cevrendeki tum ruhlara... Sahip oldugun her seyi paylas ve boylece hep daha fazla seyin sana cekilmesi icin yasaminda yer ac. Sunu bil ki, Benim yasalarimla yasadigin surece her ihtiyacin harika bir sekilde karsilanir."

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2008, 05:05 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı

Degisim
gerceklestiginde, bu iceriden baslayip ondan sonra disari yayilmak
durumundadir. Iste o zaman kalici olur ve hicbir sey onun dengesini
bozamaz.

Alıntı:

"Sinavlarla ve denemelerle kusatildiginda ve her seyin ve herkesin
sana karsi oldugunu zannettiginde gercekten sevebilir misin? Her sey
puruzsuz bir sekilde akarken sevmek kolaydir. Bunun tersi bir
durumla karsilastiginda yuregini kapamak ve sevgi akisini durdurmak
egiliminde olursun; oysa ki bu, sevgiye cok daha fazla ihtiyac
oldugu bir zamandir. Sen tum cevre sartlarina ragmen sevebildiginde,
sende ve senden disariya akanin BENIM ilahi sevgim oldugundan emin
olabilirsin. Ve iste en sonunda kazanacak olan bu muhtesem sevgidir.
Sevgi asla vazgecmez; sonunda kazanana dek, bu yoldan ya da baska
bir yoldan denemeye devam edecektir. Sevgi yumusaktir ve ayni
zamanda guclu ve kalicidir. Suyun kayalari asindirip yolunu buldugu
gibi, sevgi en kati kalpleri eritip icinde yolunu bulur. O yuzden
asla "hayir"i cevap olarak kabul etme. Sev ve sevmeye devam et ve
yolun acilmasini izle."

Alıntı:

Sahip oldugun her seyi paylas
ve boylece hep daha fazla seyin sana cekilmesi icin yasaminda yer
ac.

çok güzel.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Alt 13-10-2008, 05:06 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:

Kendini siddetle cezalandirmana ve ondan sonra da
kendinle ilgili kaygilanarak ve kendine aciyarak etrafta dolanmana
ihtiyacim yok. Sen boyle yaptiginda kendini Bana kapattigini ve seni
calismalarimda kullanamadigimi farketmiyor musun? Acik ol;
hatalarindan ogren. Insanlara sevgi duyarak ve hizmet ederek, kimlik-
benligi tumuyle unut. Sen baskalarini dusunmeye baslar baslamaz,
kimlik-benlik unutulur. Hizmet buyuk bir sifacidir, denge ve
istikrar icin buyuk bir yenileyicidir. O nedenle, kendinin en iyi
yanini, ne de iyi oldugunu bul; ve bunun ne oldugunu bildigin zaman,
onu tum kalbinle sun. Ileriye gitmeye devam et; asla geriye degil..."

çok güzel + 1

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 14-10-2008, 02:27 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

14 Ekim: "Guvenilirlik,sorumlulugun kalbidir. Bu, sen daima dogru zamanda ve dogru yerde, yapilmasi gerektigini bildigin seyi yapiyorsun demektir. Bugun yapilmasi gerektigini bildigin seyi asla yarina ertelemezsin. Elini bir seye attiginda, her ne engelle karsilasirsan karsilas, onun tamamlandigini goreceksin. Engeller senin cesaretini kirmasin, tam tersine onlari atlama taslari ve ustesinden gelinecek
meydan okumalar olarak gor. Sen bir kaya kadar saglamsin cunku senin guvencen ve dayanikliligin icinin derinliklerinden kaynaklaniyor; disaridaki sartlardan ve cevrendeki kargasa ve karisikliklardan etkilenmezsin. Her ne olursa olsun, bir gun ruh halin yuksek bir gun dusuk olmaz. Bu, kesinlikle emin ve guvenilir olmak demektir; guclu ve cesur olmak demektir. Sen guvenilir bir sekilde sorumluluklari
daha cok ustlendikce, daha da guclu halegeleceksin. Ondan sonra sana hicbir sey cok agir gelmeyecek."

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 14-10-2008, 07:13 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point

bu alıntılar gerçekten çok güzel gerçekten bazı cümleler o an sana hitap ediyor gibi oluyo ve ihtiyaç duyduğun bişeyin cevabını veriyo gibi

benim paylaşmak istediğim de şu seninle bu mesajları ilk okuduğum da bir kağıda not etmiştim (normalde çok tembelim valla) sonra cumartesi shamanicten

bazı sözler ekledim üstüne ve pazar günkü izmir toplantısına otobüste bu sözleri okuyarak gittim(sakin ve iyi hissetmek için) toplam 1.5 sayfa falandı çok

faydasını gördüm teşekkür ederim

Alt 14-10-2008, 07:20 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point

bu arada aklıma gelmişken(senin sayfanı işgal ediyom pamukk kusura bakma)

sitede gördüğüm tüm çiçekli mesajları çalıyom (yine tembellikten olsa gerek kendim bulmak yerine)itiraf edeyim

ama yine size gönderiyoom sonra yok ki böyle çiçeli böcekli bi site daha

Alt 14-10-2008, 07:39 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

canım benim çok duygulandırdın beni ağla ,ne kadar güzel bir duygu başka insanları mutlu ederek onlardan bunun yansıması almak , tarif edilemez bir mutluluk bu işte..taçyaprakçım okumuştum günlüğünü , cevap yazamasam da hep takip ediyorum hep okuyorum , izmir buluşmasına gelememekten endişe duyduğundan da bahsetmiştin,rahatsızlığından ,ama sonunda yaptın başardın değil mi canım ,işte önemli olan bu...ben de seninle aynı rahatsızlıktan şikayetçiydim,iş yerinde hatta yemek yerken 2 kere atak geçirdim ama biliyordum beni neyin tetiklediğini..
Canım benim , öncelikle kendimiz için çok güçlü olmamız lazım ,ben sıkıldığımda üzüldüğümde bazı cümleleri ezberledim hep onları tekrar tekrar geçiriyorum içimden..

"Her zaman güçlü ol..Kendin için güçlü ol..Gücünü sevgiden al.."
"Kendini sev,Kendine inan ve güven."
"Hiç kimse ve hiçbirşeyin seni üzmesine izin verme"
"Duyguların her zaman güzel olsun.Onlar evrensel zekanın dilidir."
"Asla vazgeçme.!"
"Her zaman şükret.En başta kendin için,varolduğun için"
"Herşey kendi ilahi düzenindedir ,ve herşey bana hayatımda en iyiyi getirir."

Bunlar gibi
Taç yaprak'cım biz o kadar güzel ve üstün özelliklerle yaratılmış varlıklarız ki,çok derinlemesine düşününce ve okuyunca ,ve farkındalığımız arttıkça inan bizim kendi varlığımız yaradanın bize lütfu..Böyle düşündüğümüzde bizim herşeyin üstesinden gelmeye ve güzele kavuşmaya gücümüz var,Allah bize meleklerde olmayan bir özgür irade vermiş,seçim hakkı Bizi o kadar güçlü kılmış..Herşeyin üstesinden gelme gücünü içimizde bulacağız ,sevgiyle,sabırla,inançla..Canım birbirimize hep desteğiz bunu sakın unutma asla yalnız değilsin ,değiliz ve asla yalnız da olmadık Yeter ki değişime açık olalım ,gönüllü olalım

Seni çok öpüyorum ayrıca sakın işgal ediyorum lafını bir daha duymayayım o ne demek ,burada paylaşmak için varız ,ben sizlerin fayda görüp mutlu oldugunuzu okudukca ne kadar mutlu olyorum anlatamam

(ben de bugun çiçekli böcekli şıkırtılı sayfa araştırması yaptım sana özelden atayım canım buldugum siteleri wave )

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 14-10-2008, 08:33 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
37 Mesajinıza toplam 211 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkangs is an unknown quantity at this point

Herkese selam,
bu güzel paylasim icin cok tesekkür ederim. Bugün kesin karar verdim bu kitapi siparis edecegim. 14 Ekim alintisi tam bugün ihtaycim olan bir yaziydi.
Icim cok rahatlatdi ve bir güc veriri gibi oldu. Tekrar cok tesekkür ederim. Sevgiyle kalin.

Saygilar
serkangs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2008, 09:53 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point

"Her zaman güçlü ol..Kendin için güçlü ol..Gücünü sevgiden al.."
"Kendini sev,Kendine inan ve güven."
"Hiç kimse ve hiçbirşeyin seni üzmesine izin verme"
"Duyguların her zaman güzel olsun.Onlar evrensel zekanın dilidir."
"Asla vazgeçme.!"
"Her zaman şükret.En başta kendin için,varolduğun için"
"Herşey kendi ilahi düzenindedir ,ve herşey bana hayatımda en iyiyi getirir''

bence herkesin ihtiyacı olduğunda aklına getirmesi gereken cümleler, ince işçilik

Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
eileen cady, gunluk, icimiz, icimizdeki kapilar, kapilar, kapilari acmak, kitap, oneri, pamuk

Seçenekler
Stil