Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/)
-   -   İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/14051-icimizdeki-kapilari-acmak-eileen-cady.html)

pozitif 12-10-2008 07:27 PM

Ynt: İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

süper 96

Pamukk 13-10-2008 11:53 AM

http://img152.imageshack.us/img152/6243/150jm8.gifhttp://img152.imageshack.us/img152/6243/150jm8.gif

13 Ekim: "Sana akittigim tum harika ve mukemmel Hediyelerim icin sonsuz sukran duy. Ihtiyacin olan her seye, ihtiyacin oldugu zaman daima sahip oldugunun farkinda ol. Sen daha istemeden Ben senin tum ihtiyaclarini biliyorum. Sen, sana tum hediye ettiklerimin kahyasisin; o nedenle iyi bir kahya ol. Asla hicbir seye sahip olmaya calisma, tam tersine sahip oldugun her seyi buyuk bir bilgelik ve anlayisla kullan. Sen bu dunyaya hic bir seyin olmadan geldin ve hic bir seyin olmadan gideceksin. Sana verdigim her sey, sen Dunya duzlemindeyken dolu dolu kullanabilmen icindir. O zaman her seyden keyif almaya ve tumu icin sukretmeye ama hicbir seye sahiplenmeye calismamaya ne dersin? Ozgurce verildi sana; sen de ozgurce ver cevrendeki tum ruhlara... Sahip oldugun her seyi paylas ve boylece hep daha fazla seyin sana cekilmesi icin yasaminda yer ac. Sunu bil ki, Benim yasalarimla yasadigin surece her ihtiyacin harika bir sekilde karsilanir."

Pamukk 13-10-2008 05:05 PM

Alıntı:

pamukk Nickli Üyeden Alıntı

Degisim
gerceklestiginde, bu iceriden baslayip ondan sonra disari yayilmak
durumundadir. Iste o zaman kalici olur ve hicbir sey onun dengesini
bozamaz.

Alıntı:

"Sinavlarla ve denemelerle kusatildiginda ve her seyin ve herkesin
sana karsi oldugunu zannettiginde gercekten sevebilir misin? Her sey
puruzsuz bir sekilde akarken sevmek kolaydir. Bunun tersi bir
durumla karsilastiginda yuregini kapamak ve sevgi akisini durdurmak
egiliminde olursun; oysa ki bu, sevgiye cok daha fazla ihtiyac
oldugu bir zamandir. Sen tum cevre sartlarina ragmen sevebildiginde,
sende ve senden disariya akanin BENIM ilahi sevgim oldugundan emin
olabilirsin. Ve iste en sonunda kazanacak olan bu muhtesem sevgidir.
Sevgi asla vazgecmez; sonunda kazanana dek, bu yoldan ya da baska
bir yoldan denemeye devam edecektir. Sevgi yumusaktir ve ayni
zamanda guclu ve kalicidir. Suyun kayalari asindirip yolunu buldugu
gibi, sevgi en kati kalpleri eritip icinde yolunu bulur. O yuzden
asla "hayir"i cevap olarak kabul etme. Sev ve sevmeye devam et ve
yolun acilmasini izle."

Alıntı:

Sahip oldugun her seyi paylas
ve boylece hep daha fazla seyin sana cekilmesi icin yasaminda yer
ac.

çok güzel.

Pamukk 13-10-2008 05:06 PM

Alıntı:

Kendini siddetle cezalandirmana ve ondan sonra da
kendinle ilgili kaygilanarak ve kendine aciyarak etrafta dolanmana
ihtiyacim yok. Sen boyle yaptiginda kendini Bana kapattigini ve seni
calismalarimda kullanamadigimi farketmiyor musun? Acik ol;
hatalarindan ogren. Insanlara sevgi duyarak ve hizmet ederek, kimlik-
benligi tumuyle unut. Sen baskalarini dusunmeye baslar baslamaz,
kimlik-benlik unutulur. Hizmet buyuk bir sifacidir, denge ve
istikrar icin buyuk bir yenileyicidir. O nedenle, kendinin en iyi
yanini, ne de iyi oldugunu bul; ve bunun ne oldugunu bildigin zaman,
onu tum kalbinle sun. Ileriye gitmeye devam et; asla geriye degil..."

çok güzel + 1

Pamukk 14-10-2008 02:27 PM

http://img152.imageshack.us/img152/6243/150jm8.gifhttp://img152.imageshack.us/img152/6243/150jm8.gif

14 Ekim: "Guvenilirlik,sorumlulugun kalbidir. Bu, sen daima dogru zamanda ve dogru yerde, yapilmasi gerektigini bildigin seyi yapiyorsun demektir. Bugun yapilmasi gerektigini bildigin seyi asla yarina ertelemezsin. Elini bir seye attiginda, her ne engelle karsilasirsan karsilas, onun tamamlandigini goreceksin. Engeller senin cesaretini kirmasin, tam tersine onlari atlama taslari ve ustesinden gelinecek
meydan okumalar olarak gor. Sen bir kaya kadar saglamsin cunku senin guvencen ve dayanikliligin icinin derinliklerinden kaynaklaniyor; disaridaki sartlardan ve cevrendeki kargasa ve karisikliklardan etkilenmezsin. Her ne olursa olsun, bir gun ruh halin yuksek bir gun dusuk olmaz. Bu, kesinlikle emin ve guvenilir olmak demektir; guclu ve cesur olmak demektir. Sen guvenilir bir sekilde sorumluluklari
daha cok ustlendikce, daha da guclu halegeleceksin. Ondan sonra sana hicbir sey cok agir gelmeyecek."

taçyaprak 14-10-2008 07:13 PM

bu alıntılar gerçekten çok güzel gerçekten bazı cümleler o an sana hitap ediyor gibi oluyo ve ihtiyaç duyduğun bişeyin cevabını veriyo gibi

benim paylaşmak istediğim de şu seninle bu mesajları ilk okuduğum da bir kağıda not etmiştim (normalde çok tembelim valla) sonra cumartesi shamanicten

bazı sözler ekledim üstüne ve pazar günkü izmir toplantısına otobüste bu sözleri okuyarak gittim(sakin ve iyi hissetmek için) toplam 1.5 sayfa falandı çok

faydasını gördüm teşekkür ederim kiss3 kiss3 kiss3

http://www.hizliresim.com/2008/10/14/3890.gif

taçyaprak 14-10-2008 07:20 PM

bu arada aklıma gelmişken(senin sayfanı işgal ediyom pamukk kusura bakma)

sitede gördüğüm tüm çiçekli mesajları çalıyom (yine tembellikten olsa gerek kendim bulmak yerine)itiraf edeyim

ama yine size gönderiyoom sonra tender45 yok ki böyle çiçeli böcekli bi site daha

http://www.hizliresim.com/2008/10/14/3941.gif

Pamukk 14-10-2008 07:39 PM

canım benim çok duygulandırdın beni ağla ,ne kadar güzel bir duygu başka insanları mutlu ederek onlardan bunun yansıması almak , tarif edilemez bir mutluluk bu işte..taçyaprakçım okumuştum günlüğünü , cevap yazamasam da hep takip ediyorum hep okuyorum ttli3 , izmir buluşmasına gelememekten endişe duyduğundan da bahsetmiştin,rahatsızlığından ,ama sonunda yaptın başardın değil mi canım ,işte önemli olan bu...ben de seninle aynı rahatsızlıktan şikayetçiydim,iş yerinde hatta yemek yerken 2 kere atak geçirdim ama biliyordum beni neyin tetiklediğini..
Canım benim , öncelikle kendimiz için çok güçlü olmamız lazım ,ben sıkıldığımda üzüldüğümde bazı cümleleri ezberledim hep onları tekrar tekrar geçiriyorum içimden..

"Her zaman güçlü ol..Kendin için güçlü ol..Gücünü sevgiden al.."
"Kendini sev,Kendine inan ve güven."
"Hiç kimse ve hiçbirşeyin seni üzmesine izin verme"
"Duyguların her zaman güzel olsun.Onlar evrensel zekanın dilidir."
"Asla vazgeçme.!"
"Her zaman şükret.En başta kendin için,varolduğun için"
"Herşey kendi ilahi düzenindedir ,ve herşey bana hayatımda en iyiyi getirir."

Bunlar gibi ttli3
Taç yaprak'cım biz o kadar güzel ve üstün özelliklerle yaratılmış varlıklarız ki,çok derinlemesine düşününce ve okuyunca ,ve farkındalığımız arttıkça inan bizim kendi varlığımız yaradanın bize lütfu..Böyle düşündüğümüzde bizim herşeyin üstesinden gelmeye ve güzele kavuşmaya gücümüz var,Allah bize meleklerde olmayan bir özgür irade vermiş,seçim hakkı ttli3 Bizi o kadar güçlü kılmış..Herşeyin üstesinden gelme gücünü içimizde bulacağız ,sevgiyle,sabırla,inançla..Canım birbirimize hep desteğiz bunu sakın unutma asla yalnız değilsin ,değiliz ve asla yalnız da olmadık ark5 Yeter ki değişime açık olalım ,gönüllü olalım

Seni çok öpüyorum ayrıca sakın işgal ediyorum lafını bir daha duymayayım o ne demek ttli3 ,burada paylaşmak için varız ,ben sizlerin fayda görüp mutlu oldugunuzu okudukca ne kadar mutlu olyorum anlatamam kiss3 kiss3

(ben de bugun çiçekli böcekli şıkırtılı sayfa araştırması yaptım sana özelden atayım canım buldugum siteleri wave )

serkangs 14-10-2008 08:33 PM

Herkese selam,
bu güzel paylasim icin cok tesekkür ederim. Bugün kesin karar verdim bu kitapi siparis edecegim. 14 Ekim alintisi tam bugün ihtaycim olan bir yaziydi.
Icim cok rahatlatdi ve bir güc veriri gibi oldu. Tekrar cok tesekkür ederim. Sevgiyle kalin. kiss3

Saygilar

pozitif 14-10-2008 09:53 PM

art56art56 art56art56

"Her zaman güçlü ol..Kendin için güçlü ol..Gücünü sevgiden al.."
"Kendini sev,Kendine inan ve güven."
"Hiç kimse ve hiçbirşeyin seni üzmesine izin verme"
"Duyguların her zaman güzel olsun.Onlar evrensel zekanın dilidir."
"Asla vazgeçme.!"
"Her zaman şükret.En başta kendin için,varolduğun için"
"Herşey kendi ilahi düzenindedir ,ve herşey bana hayatımda en iyiyi getirir''

bence herkesin ihtiyacı olduğunda aklına getirmesi gereken cümleler, ince işçilik smiliyface

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:10 PM.