Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kilo Verme(Ada) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeada/)
-   -   Deneyimlerimi paylaşmak isterim İşe Yarıyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeada/614266-deneyimlerimi-paylasmak-isterim-ise-yariyor.html)

soulpandora 27-07-2010 01:23 PM

Deneyimlerimi paylaşmak isterim İşe Yarıyor

Bir Hafta boyunca güven ve suçluluk duygusu telkinlerini dinledim yürüme ve düşünme tarzımda haliyle değişiklikler oldu ; Ardından iki gün boyunca ada versiyonunu gece dahil dinledim ilk gün etkisi azda olsa vardı yeme alışkanlıkları aynıydı fakat içimden yememem gerektiği hakkında bir his ve midemde şişkinlik vardı; 2. gün tam bir mucize sabah evde yapılmış fırından yeni Sıcak sıcak puhaçaları görmeme rağmen yeme isteğim yoktu yemedim bol bol yeşil ay üstelik şekeri fazla kullanan ben şekersiz içtim. Öğle yemeğinede normal porsiyonun yarısında miğdemde şişlik hissi ile yemeği bıraktım yani doymuştum doymuşmuydum acaba :) kesinlikle. Tüm arkadaşlara kesinlikle talimatlara uygun olarak kullanmak şart ile tavsiye ediyorum.blissy Sayın hocalarımada bu hizmetlerinde dolayı teşekkürlerimi iletirim 96kl

Hepinize saygılarımı sunarım.

bigokyanus 27-07-2010 01:35 PM

Cevap: Deneyimlerimi paylaşmak isterim İşe Yarıyor

Çok güzel yazdıklarını ve gelişimini okumak ... Tecrübelerinden ben de faydalanmak isterim. Sevgiyle kal...

şeniz 06-12-2010 11:32 AM

Ben de bu telkinler tam tersi etki yarattı.daha çok yeme isteği duymaya başladım.

daktilo 06-12-2010 02:39 PM

bende iki haftadır dinliyorum hiç bi gelişme olmadı.yeme isteği artmadı fakat azalmadıda.çok sevdiğim bir yiyecek olunca acayip götürüyorum.

toprak_mf 25-02-2011 10:08 PM

arkadaşlar bende yeni yeni dinlemeye başladım yanlız bunu herzaman yapamasanızda size söylenenleri okuyun ve telkin eşliğinde hem okuyun hemde canlandırın etkiyi 2 katına çıkarmış olucaksınız biranda mucizeler olmasada kendinizi buna alıştırın okuduklarınızdan eminim ki bazıları aklınızda kalıcak çok sevdiğiniz bir yiyeceği görünce görevinizi aklınıza getirin ve elinize bir elma ve ya benim genelde tercih ettiğim havuç vb. şeyler yiyin yerkende aslında en sevdiğiniz yiyeceği yiyormuş gibi beyninizi kandırın. bunları diyorum ama emin olunda bende çok zor anlar yaşıyorum aslında hiç kilolu değilim ama formda kalmak için şart herkese kolay gelsin... son bir tavsiye daha kendini firenleyemediğin anda hayal ettimğin görüntünü hatırla ondan bir adım daha uzaklaştığını bu durumun üstüne 1 bardak su iç her 2 durum için iyi gelir :) vesselam...

OkY58 28-03-2011 02:24 AM

Ben kilo verme adayıilk defa dinliyorum. Daha ilk dakikadan bana hissettirdiği ferahlıktı ki bir kaç gündür birbuçuk yıldır unuttuğum anksiyete duyguları tekrar hortlamıştı. İştaha gelince akşam sekizden beri aralıklarla dinliyorum tek hissettiğim susuzluk.İnşaallah ileride kaç kilo verdiğimide yazarım burdan.

Roader 05-04-2011 10:52 PM

Ben de bu telkin etkili mi acaba diye düşünürken yorumları okumak iyi geldi,bakalım ben de nasıl bi etki olacak..

yalnizmelek 06-04-2011 12:17 AM

ben bisey sorucam.forumda yeniyim.bu telkinlerin sözlü olanlari varmi acaba yada nerden ulasabilirim.sadece müzik olarak etkisi yeterlimi.cok sordum galiba affedin :)

hayatimdegisti 06-04-2011 12:19 AM

Telkinler meditasyon çalişmasi değildir.Subliminal ritmotrans tekniği ile hazirlanmiştir.
Sözlerini portaldan bulabilirsiniz.

yalnizmelek 06-04-2011 12:32 AM

tesekkürler ustam..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:10 PM.