Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kilo Verme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-verme/)
-   -   Lezzetli Hayat mı Lezzetli Yemek mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-verme/891-lezzetli-hayat-mi-lezzetli-yemek-mi.html)

hayatimdegisti 17-02-2007 12:34 AM

Lezzetli Hayat mı Lezzetli Yemek mi?

Geçenlerde gördüm hayatı boyunca kilolu olan bir kadın buzdolabının üzerine böyle bir not asarak zayıflamış.Elbette egzersiz yapmış falan ancak gerçekten güzel bir taktik...

Lezzetli Yemek mi Lezzetli Hayat mı wave super

lalezar 17-02-2007 09:41 AM

Her ikisi de neden mümkün olmasın...lezzetli yemek çok yemek degildir aslında az ve öz olabilir,ne kadar az yenirse o kadar lezzetli olur ...ve tabi yavaş yemek kaydıyla...bol su bol hareket bol gülüş,gülümseme,sevecenlik...olumlu düşün ,dua et..ibretle bak.. wave k8908.bak ikisi de oldu işte.. gulensmiley bisiklet blissy

yakamoz 17-02-2007 03:17 PM

Lezzetli Telkin Lezzetli Yemek Lezzetli Hayat derty

Bugün tartıldımmmm gulensmiley
Lezzetli telkinlerle disiplinli lezzetli yemekler yaptım enfes oldu... 10 günde 2 kilo vermişim bile uy897

aysekim 22-02-2007 12:54 PM

kilo alma konusunda yalnızım galiba...yokmu beni anlayan utananadam

etf 24-02-2007 08:59 PM

Alıntı:

aysekim Nickli Üyeden Alıntı
kilo alma konusunda yalnızım galiba...yokmu beni anlayan utananadam

Sayın aysekim; Kilo alma gördüğünüz gibi azınlıkta bir istek gibi görünmekte. Toplumun büyük çoğunluğu kilo vermek için uğraşmakta. Tabii olrak bunda beslenme alışkanlıklarımızın değişmesinin büyük rolü var. Detaylara girmek istemiyorum ama sizi rahatlatmak açısından şöyle bir örnek vermek istiyorum;
Bir araba düşünün ki bu arabanın rolati denilen hareket etmezken çalışmasında motor devri 900-1000 civarıdır. Hemen hemen tüm arabalarda bu civardadır. Rolati devrinde yakıt oranı da bellidir.Diyelim ki saatte 1 lt. Bu normal olnadır. Ama bazı arbalar vardır ki rolanti devri 1200-1500 dür. Haliyle yakıt sarfiyatıda fazladır. İnsan vücudunda da aynen arbada olduğu gibi bazal metabolizma denilen bir rolati devri vardır. Bu insanın istirahat halinde iken kullandığı metabolizmadır. Sizin bazal metabolizma hızınız tıpkı rolatisi yüksek araba gibi yüksek hızda çalışmaktadır. Yani istirahatte dahi enerji tüketimi fazladır. Şayet herhangi bir hastalık durumu yoksa (Guatr, Barsak hastalıkları, paraziter hastalıklar gibi.) bu değeri değiştirmek pek mümkün değildir. Çünkü fabrika değeri yani yaratılışınız budur.
Sevgi ve saygı ile....

aysekim 25-02-2007 02:51 AM

teşekkür ederim ilginiz için.yazdıklarınızda çok haklısınız.çok enerjik ve yerinde duramayan biriyim blissy yediklerim hep bunlara gidiyor...zaten abartılı birsey istemiyorum 2_3 kilo yeter smil56

turgay0101 19-04-2007 04:49 PM

Tamam ben de fazla bir şey istemiyorum siz bir kaç kilo aldıracak kadar telkin gönderin biz kiloları aramızda paylaşırız derttaşlarımla khkh56 bilmiyorum bu gün bana bir şeyler oldu gıcıklığım tuttu herhalde aman kimse alınması ha cilgin897

turgay0101 19-04-2007 10:36 PM

Tabi geç ablacım dalganı biz toyuz tıfılız acemiyiz çaylağız çömeziz ham nayetişkiniz ya yüzümüze vur ama olsun gülmekten çok güldürmek eğlenmekten çok eğlendirmek haz verir insana blissy işte bu mülahazayla vakayı tetkik etme buudunda farklı malumatlarıda nazar ı itibara alarak müşterek bir hayat ı gaye benimeseme merhalesinde hayli mertebe katetmiş irfan semerelerinin en müspet cenahlarında ısırarak sevgi katrelerimizi ihtilaftan kurtararak ittifak teşkil etmesi yönünde ve beşeri sempati duyguların nüks ederek neşv ü neva bulmasına katkı sağlama zaviyesin de peyder pey ilerliyoruz biz (ohhh be bitti dedirten bir cümle oldu benim için de) derty cilgin897

kadirayvaz 20-04-2007 08:58 AM

Arkadaşlar google ye girin ideal kilo hesabı deyin.Bununla ilgili bir sürü site var.Yaşınızı,kilonuzu,cinsiyetinizi yazın.olmanız gereken kiloyu sizin adınıza bir saniyede hesaplıyor.Ben bu verileri girdiğim zaman.Ekranda şu yazı beliriyor.''Bravo ideal kilodasınız'' Bir kilo fazlam bile yok.Öğünmek gibi olmasın.

lalezar 20-04-2007 10:58 AM

bravo kadirayvaz.ben de bi ara bu sitelerin altını üstüne getiriyodum...bana alçak bunlar hep fazla kilo çıkarıyolar..60 kiloyum bana 54 olcaksın diye diretiyo olmuyom arkadaş zorlamı..
kışın adama da maskara oluyom ya çizmelerin fermuarı kapanmıyo,mezarda kapanır bunlar mezardaaaa diyişi var görme yani..ona inat kapancak bu fermuarlar.ya çizmelerin agzını dar yapıyolar benim suçum mu bu??desem de nafile...takma bunları lerzanım hiçbişey bildikleri yok ..ideal kiloda olanlar lütfen hava atmasınlar üşüdüm burda ya... bisiklet.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:09 AM.