Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   Sivilce İçin de Faydalı Galiba... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/9499-sivilce-icin-de-faydali-galiba.html)

comte 01-06-2008 03:55 PM

Sivilce İçin de Faydalı Galiba...

Benim bir şey dikkatimi çekti...

2006 yılında, alerjik bir sivilce rahatsızlığına yakalandım... 98569

Bitkisel ürünler, ilaçlar aklınıza ne gelirse uyguladım..

Ergenlik sivilcesi olamaz çünkü 28 yaş bunun için çok geç dediler...

En son doktor kontrolünde bir ilaç tedavisine başladım...

2 Ay süreyle kullandım...

Ama, kullandığım süre içinde de tek tükte olsa sivilceyle uğraşıyordum..

Şu an ilaç kullanmıyorum...

Epeydir de çıkmıyor... 956k

Çıkmammaya başladığı dönem ile, telkinleri dinlemeye başladığım dönem aynı...

Şu an hiç bir sorun yok çok şükür..

Sanırım telkinlerin etkisi.

Bana ilk başlarda saçma gibi geldi ama, gerçekten de öyle...

Umarım da öyledir...

Diğer bu şekilde sorunu olan arkadaşlara da faydası olmuş olur... super

sanemce 01-06-2008 07:08 PM

Ynt: Sivilce İçin de Faydalı Galiba...

sivilceleri geçirebilmek adına onlara verdiğin önemi, ayırdığın düşünsel süreyi farkında olmadan azaltmış olabilir telkinler.
odak noktası olmaktan çıkmış olup, kendilerine gereken değer verilmeyince de seni terketmiş olabilirler dusun
pozitif düşünce de çok önemli tabi...
daha mantıklı bir açıklaması varmı bilmiyorum ama bana doğrusu buymuş gibi geliyor.

tıpkı aklımıza takılan hatırlamaya çalıştığımız bir şeyi hatırlayamayıpta, ilgimizi başka tarafa yönelttiğimizde birden hatırlayıverişimiz gibi super

mümkünmü... bence mümkün..

sevgiler hismiley

comte 01-06-2008 08:58 PM

Aslında mantıklı... 25889

Ben dikkat ederek dinlemiyorum gerçi..Tembel olduğum için, gece dinliyorum uyurken... y789

Ama, şu olabilir...

Bilinçaltını normal telkinlerle ve inanışlarla yenilediğimiz için, olması gerektiğinin bu olduğunu anlamış olabilir beynim... dusun

Öyle ya da böyle...

Bunun telkinlerle olmasına çok sevinirim... 956k

Çünkü bir çok kişiye başlangıç sağlamış olurum ve yol gösterici bir nitelik kazanmış olur konu...(bu sorundan muzdarip kişi sayısı oldukça çok)

Sağlıcakla... t678

shamanic 02-06-2008 12:50 PM

hastalıkların zihinsel nedenlerini inceleyen kitaplarda sivilceler için verilen olumlama örnekleri genel olarak
kendini sevmek.. kendini onaylamak.. kendini kabul etmek üzerine kuruludur..

telkinlerin asıl amaçlarından biride kendimize olan güvenimizi arttırmak ve bunun yoluda kendini sevmekten kabul etmekten geçiyor..

dolayısıyla telkinlerin sivilceler konusunda başarılı etkiler oluşturması .. sorunun kaynağını iyileştirerek sivilcelerden kurtulmanı sağlamıştır.. super

sık sık ego + suçluluk + kendine güven telkinlerin ne kadar önemli olduğunu vurguluyoruz..
seninde bu başlıkta bizlere farkettirdiğin gibi bu üç temel telkin farkında bile olmadan bir çok konuda sağlam bir zemin üzerinde yükselmemizi sağlıyor.. thumbsanim

sevgiler.. hismiley

vittoria è nostra 25-10-2010 10:07 PM

Cevap: Ynt: Sivilce İçin de Faydalı Galiba...

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 55265)
hastalıkların zihinsel nedenlerini inceleyen kitaplarda sivilceler için verilen olumlama örnekleri genel olarak
kendini sevmek.. kendini onaylamak.. kendini kabul etmek üzerine kuruludur..

telkinlerin asıl amaçlarından biride kendimize olan güvenimizi arttırmak ve bunun yoluda kendini sevmekten kabul etmekten geçiyor..

dolayısıyla telkinlerin sivilceler konusunda başarılı etkiler oluşturması .. sorunun kaynağını iyileştirerek sivilcelerden kurtulmanı sağlamıştır.. super

sık sık ego + suçluluk + kendine güven telkinlerin ne kadar önemli olduğunu vurguluyoruz..
seninde bu başlıkta bizlere farkettirdiğin gibi bu üç temel telkin farkında bile olmadan bir çok konuda sağlam bir zemin üzerinde yükselmemizi sağlıyor.. thumbsanim

sevgiler.. hismiley

bu çok güzel bir haber sabırsızlıkla bekliyorum kendine güven telkinini listeme ekleyecegim zamanı

fyk 12-11-2010 01:23 AM

Cevap: Sivilce İçin de Faydalı Galiba...

bu saçlar içinde geçerli mi acabaa. dökülen saçlarım geri gelir miidea3 abarttım galiba sonuçta genetik bi olay.ağla2

melek ack 08-03-2011 04:40 PM

arkadaşım ....i tavsiye etti sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bol su ile tüketiyorum 1 ay oldu kullanalı gerçekten fark yarattı yüzümde azalmaya başladı sivilcelerim olumsuz yan etkisiylede karşılaşmadım herkeze tavsiye ederim

ecot640 27-05-2011 12:25 PM

Ben de diyorum bu sivilceler nasıl geçiyor.. Benim sivilcelerim strestendi mesela, telkinleri dinledikçe kafamdaki takıntılarım geçti dogal olarak artık stresli de degilim bu yuzden geçiyorlar sanırım. Bir de fark ettim ki saçlarım eskisi gibi sık dökülmüyor. Bu telkinler gerçekten bütün sorunlara cozum oluyor sonuçta diger problemlerimizin sebepleri de bilinçaltımızdaki sorunlar. telkinler bilinçaltını temizleyince otomatik olarak bütün sorunlar gidiyor süper bişey bu :)

blondish_ozlm 25-07-2011 02:18 PM

bende uzun sureden beri sivilce cikmiyordu.bende yine simdi cikti alnimda belki telkinden degldir.kullandgm bsyde dokunmus olablr.

Berilce 25-07-2011 06:12 PM

Bir yerde okumuştum, sivilceler o vücudu taşıyan kişinin yanardağlarıymış,
içimizde bir şeyler yolunda değilse püskürüp, ortaya çıkıyor demek ki!

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:12 PM.