Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   elin ısınmaması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/617198-elin-isinmamasi.html)

mg45 07-01-2011 10:37 PM

elin ısınmaması

herkese merhaba belki çok saçma belkide tesadüf ama telkinleri dinlediğimden beri ellerim hep soğuk ısınmıyor normalde ellerim hiç soğuk olmazdı aranızda böyle birşey yaşayan var mı aşırı susama ve kalp çarpıntısı da oldu bunlar ortak diğer üyelerde yaşamamış ama elin ısınmaması garibime gittirt67 sevgiyle kalın

nazendem 07-01-2011 10:54 PM

Cevap: elin ısınmaması

Telkinlerden çok öncede halada ellerim ve ayaklarım doğru düzgün ısınmaz.Çok sinir bozucu bir durum.Sevdiklerime dokunmaya çekiniyorum kış aylarında.Kaç kere tahlil yaptırdım kan değerlerimde gayet iyi etobur olduğum için :) Ben bi çaresini bulamadım.İnşallah seninkide kalıcı olmaz.

mg45 07-01-2011 11:11 PM

Teşekkürler nazendem umarım kalıcı olmaz ama telkinleri dinlememle paralel olarak çıktı sonradan düzelir diye umuyorum benim ellerim normalde soğuk olmadığı için çok garibime gidiyor bazen de hoş geliyor ama kalıcı olmasını istemem senin durumun benden daha garipmiş umarım seninki de geçer.^-^

nazendem 07-01-2011 11:17 PM

Dışı seni içi beni yakar bu soğuk ellerinn.Çok çektim çokk :D

mg45 07-01-2011 11:21 PM

Aman ben çok çekmeyeyim baktım geçmiyor artık senden tavsiye alırım napayim y789 çok basit bir şey gibi görünüyor da arkadaşımda da vardı ondan az çok biliyorum zor ne diyeyim bir an önce geçmesi dileği ileO0

teoman_ 08-01-2011 12:27 AM

kan değerelerinin ölçümünü yaptır bence...

bartun06 08-01-2011 08:48 PM

Benimde ellerim özellikle parmaklarım soğukta uyuşur sanki ve kolay kolay da ısınmaz, hatta yıllar önce kışın soğuktan parmaklarım yara oldu, farklı hastanelere gittim birçok tedavi uyguladım geçmedi. Çözümü GATA'da bulmuştum. Doktor, ilacı verdikten sonra doğuda bunun sık görüldüğünü, kışın mutlaka eldiven kullanmamı söyledi.

Bu arada kan değerlerim hep normal çıkıyor.

sivasyıldızı 08-01-2011 11:28 PM

benimde ellerimde üşüme vardı bazende ateşlenirdi hatta daha ilginci bir elim sıcacık biri buz gibi olurdu ama kronik karaciğer rahatsızlığımdan dolayı imiş birde kalpte çarpıntı vardı onun içinde ilaç kullanmaya başlayalı düzeldi

nazendem 08-01-2011 11:39 PM

Alıntı:

bartun06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785944)
Benimde ellerim özellikle parmaklarım soğukta uyuşur sanki ve kolay kolay da ısınmaz, hatta yıllar önce kışın soğuktan parmaklarım yara oldu, farklı hastanelere gittim birçok tedavi uyguladım geçmedi. Çözümü GATA'da bulmuştum. Doktor, ilacı verdikten sonra doğuda bunun sık görüldüğünü, kışın mutlaka eldiven kullanmamı söyledi.

Bu arada kan değerlerim hep normal çıkıyor.

Gatadaki doktorun teşhisi neydi acaba?

bartun06 09-01-2011 12:21 AM

Alıntı:

nazendem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785978)
Gatadaki doktorun teşhisi neydi acaba?

Soğuk yanığı demişti.(Askerlerde çok oluyormuş.)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:30 AM.