Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   selam / durgunluk dönemi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/5340-selam-durgunluk-donemi.html)

-namaste- 27-03-2008 10:41 PM

selam / durgunluk dönemi

merhaba
ben daha öncede yazdığım gibi yaklaşık 1 aydır ego-suçluluk-topluluk önünde konuşmayı dinliyorum. göz teması dik yürüme gibi etkileri ve benzeri etkileri yaşadım.olumsuz olarak da dalgalanma ve benzeri etkileri yaşadım.etkiler yinede yeterli seviyede değil ama gelişeceğini biliyorum.ama birkaç gündür arkadaşımda ve bende şöyle bi durum oluştu.üzerimize bir durgunluk çöktü ve sanki bütün etkiler buraya kadarmış gibi hissettiriyor bu kadar gelişim yeterli değil.geçici bir durum mudur bu da .bu duygu telkinleri bırakma isteği doğuruyor bizde günün belirli saatlerinde hergün mutlaka ilerleme yaşıyoruz ama bu duygu bizi garip hissettiriyor. umarım anlatabilmişimdir derdimi.
teşekkürler

shamanic 28-03-2008 01:46 AM

Ynt: selam

merhabalar nameste..

düzenli bir şekşlde dinliyor olmanıza çok sevindim...

durgunluk.. durağanlık dönemlerinin olması gayet normal..
bana göre bu durum yeni enerji halinize alışma döneminiz..
ve alışkanlıklarınzıın kalıcı hale gelmesi için girmeniz gereken bir dönem..

bu dönemde kalıcılığı elde ettiğiniz gibi eski alışkanlık modellerinize geri dönme isteği içindede olabilirsiniz..

onun için en dikkatli olunması ve farkındalığın yüksek tutulması gereken dönemler..

telkinlerden sürekli beklenti içinde olmak yerine mümkün olduğu kadar düzenli ve uzun saatler dinleyerek
hayatınıza doğal olarak yansımasını bekleyin..

sevgiler.. hismiley

-namaste- 28-03-2008 06:13 PM

Ynt: selam / durgunluk dönemi

cevabınız için çok teşekkür ediyorum. az daha bırakıcak duruma gelmiştim.yazılan diğer bütün etkilerden daha zor bir dönem dinlemeye devam edicem.yazmaya devam edicem

imported_Angel 18-10-2009 12:33 PM

Cevap: selam / durgunluk dönemi

durgunluk dönemi bende de meydana geliyor...
özellikle de telkinleri ilk dinlediğimde bir dönem böyle olmuştu...durgunluğun yanısıra telkin dinlerken sanki hipnotize olmuşum gibi o sese konsantre oluyor ve aklımı başka şeye veremiyordum...şaşkınlık ve boşluk hissi gibi dalgınlık gibi birşeydi...
telkini dinlemediğim saatlerdede aynı durum devam ediyordu gözlerim bile sabit bakıyordu....hani beklenmedik bir olay anında şok geçirirsiniz donar kalırsınız ve ne tepki vereceğinizi bilemezsiniz...hatta buna haliniz bile yoktur ya....onun gibi birşey...
bi süre sonra geçmişti...(bunu beynin telkinlere alışmasına özümsemesine kanıksamasına yorumluyorum)

ama listeme yeni bir telkin daha ekledikten sonra aynı durum tekrar ediyor...ve böyle oluşu yukarıda yaptığım yorumu güçlendiriyor..beyin yeni programı ezberleyene kadar bir afallama dönemi yaşıyor...alışıp kanıksadıktan sonra da günlük hayatımdaki diğer şeylere de dikkatimi verebilir duruma geliyorum

Houner 18-10-2009 02:01 PM

bende 1 aydır dinliyorum ve eski alışkanlıkları yeniden yaşama isteği bendede oluyor mesela eskiden sıkıldığımda saçmalardım saçma saçma espriler gelirdi aklıma farkında olmadan yine aynı şeyleri yaşamaya başladım bunun önüne geçmelimiyim yoksa akışına bırakıp ileride düzelecek zaten diye beklemelimiyim cevap verirseniz sevinirim

yeni bir hayat 18-10-2009 02:10 PM

Alıntı:

Houner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 531680)
bende 1 aydır dinliyorum ve eski alışkanlıkları yeniden yaşama isteği bendede oluyor mesela eskiden sıkıldığımda saçmalardım saçma saçma espriler gelirdi aklıma farkında olmadan yine aynı şeyleri yaşamaya başladım bunun önüne geçmelimiyim yoksa akışına bırakıp ileride düzelecek zaten diye beklemelimiyim cevap verirseniz sevinirim

Merhabalar Houner;

Yaşadığınız eski alışkanlığınızı bu süreçte tekrar etme isteğiniz normal bir durum..Bununla savaşmak yerine akışına bırakmak daha doğru olur..Aslında bu durumu düşünmektense,başka konulara odaklanmayı deneyin..
Telkinleri dinlerken sonuç almayı beklemeden dinlemek,bilincimizin de direnç oluşturmasını önlüyor..Zamanla herşey düzelecektir..actionsmile

Houner 18-10-2009 02:59 PM

Sonuç almayı beklemeden dinlemek... benim kafamda bir lamba daha yandı:) buna uyacağım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:27 AM.