Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   Uykuda Telkin Dinleyenlerin Uyku Süresinin Uzaması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/226929-uykuda-telkin-dinleyenlerin-uyku-suresinin-uzamasi.html)

keops 23-01-2009 04:00 PM

Uykuda Telkin Dinleyenlerin Uyku Süresinin Uzaması

Telkinleri önerdiğim iki arkadaşta gece yatarken yeni doğa versiyonlarıya başladılar.
Aldığım geri bildirimlere göre uyku süreleri uzamış.
Nedeni beyin telkinleri işlemeklede meşgul olduğu için ek süre talep ediyor herhalde :)
Ve ikiside çok faydalandılar. değişimleri hissettiler..
Sizinde uyuma sürenizde artış ya da azalış oldu mu ??

keops 23-01-2009 05:00 PM

Alıntı:

yarimistanbul Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 307351)
bende 2 gündür uyurken doga telkinlerini dinliyorum,gerçekten sabahları geç kalkmaya başladım bu uzun süre devam edermiki?

yarımistanbul atakan bey forumdaki başka bir konuda bunun cevabını vermiş sürekli gece dinlemek yerine bazen gece bazen gündüz dinlemek daha iyidir.Çünkü uyku dinlenme vaktidir.
Örneğin iki üç gün gece dinlediyseniz 1-2 günde gündüzleri dinleyip dengeyi yakalayabilrsiniz.

Aidaf 23-01-2009 05:03 PM

herkese merhaba..neredeyse 2 ay olacak telkinleri dinleyeli ve bir süredir şunu farkettim: telkinlerle uyuduğum gecelerin sonunda daha erken ve aslında zinde de uyanıyorum..ve telkinlerin içinde "erken ve zinde uyanma telkini" de yok buna eminim:)..ama ilk günlerde,uykuya devam isteği daha doğrusu miskinlik yapma ve hoş bi dinginlik vardı..bakalım sonrası ne olacak..sevgiler

perilice58 23-01-2009 05:44 PM

y789 telkinleri dinlediğim gece sabah daha dinç ve erken kalkıyorum şu anda sadece kilo verme telkini var başka telkin yok

the desert 23-01-2009 07:35 PM

bend ebı bozukluk var o halde..cunku bana telkınler hıc fayda etmıo.hatta gece uyumamaıd aengellıolar..:(

YESHAPPY 23-01-2009 07:54 PM

aynen gece zaten açamam.Denedim bir kere benim de uyumamı engelliyolar aklım seslere takılıyor.

alakas 23-01-2009 09:42 PM

ben de bir kaç aydır düzenli bir şekilde biraz gündüz biraz gece dinliyorum. bu süre içerisinde bende de uyku süresinde uzama oldu. hem de kesinlikle. uyanmak istemiyorum. yataktan kalmak istemiyorum.

the desert 23-01-2009 09:49 PM

ya zaten en uygunu benım için su sesi ama oda şırr şırrr artık gercekten uyutmuo...herkesın uykusu uzamış ama benımkı olmuo bıle ılgınc:D ne yapmam lazım?yanı dınleyemıorum..

aysegul_tirtil 23-01-2009 11:13 PM

dinleme konusunda kendimi takdir etmem gerek aylardır her gece düzenli dinliyorum.nadırdır geceleri dinlemedigim,doga sesli ve kısık sesle dinliyorum.biraz sabredersen desertcım alısırsın.uyku süremde bir degişiklik olmadı.ama galiba mindmaster beni biraz yordu.sesli telkine alısıktımda görseli yeni deniyorum.bilinçaltı bas bas bagırıyor bu ne beaa diyo,dört koldan saldırıyorumy789

süperim 24-01-2009 12:02 AM

peki bişey sorcam 10 günlük ilk başlangıç lardan sonra gündüzleri ofiste blgisyarımda hep kendine güven ve kilo telkinleri çalıyor 5-6 saat bütün gün sonra da gece uyurken sosyallik ve kendine güven dinliyorum..fazla mı acaba?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:15 AM.