Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   sanki bağımlılık hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/2245-sanki-bagimlilik-hissi.html)

su_oguz@hotmail.com 06-10-2007 11:38 AM

sanki bağımlılık hissi

ego güven ve suçluluk telkinlerini yaklaşık 1 haftadır dinliyorum daha öncedende farklı telkinleri dinliyordum ve şimdi her zaman dinleme isteği oluştu sanki biraz bağımlılık yapıyo yada psikolojik olarak böyle hissediyorum birde en güzeli ufacık şeylere sinirlenirken şu an daha ciddi sorunlar karşısında daha rahat olabildiğimi farkettim .Belkide bu değişimlerden dolayı bırakamıyorum bu beni mutlu ediyor kendimi daha güçlü hissediyorum sizlere teşekkürler wave wave wave

pakguc 09-10-2007 12:06 PM

Ynt: sanki bağımlılık hissi

sultancığım,

kısa bir süre telkin dinlemediğin zaman "hemen dinlamam lazım hemen dinlemem lazım bisiklet" diyorsun...
ama bir süre sonra durum değişiyor...
artık kendi isteğinle ama kendini zorunlu hissetmeden dinliyorsun...
ve arada bi-iki gün biryerlere gidip dinlemeyince yine de kendini rahat hissediyorsun...
bu olumlu duygular içine işliyor... wave

su_oguz@hotmail.com 09-10-2007 05:18 PM

izumi sağol bilgiler için bu arada ben adımı değiştirmek zorunda kaldım arkadaşlar artık wave wave wave wave suzzy yim sevgiler

imported_Angel 22-06-2008 07:01 PM

evet bugün 2. günüm ve bende de bağımlılığa benzer bir durum var...dinlediğim telkinlerin hepsi de su sesi...
inanın ben normalinde en eğlenceli şarkı olsada 3 dakikayı geçip bir şarkı biraz uzadımı sıkılanlardanım..buna rağmen bu su sesini saatlerce dinlememe rağmen bıkmadığım gibi..dinlemediğim zamanda da tekrar dinlemek için fırsat kollamam gerçekten ilginç :)

alen 22-06-2008 09:27 PM

bende telkinlerden kopamayacağımı sanıyordum...sanki bırakınca etkisi gidecek gibi geliyordu..ama şimdi rahatım ya..hatta suçluluğu bir süreliğine çıkardım..çünkü aşırı bir gerginlik yapıyordu daha doğrusu hangisinin yaptığını bilmiyordum...suçluluktan olabilir dediler..bende çıkardım şimdi Allaha şükür rahatım...

McDaniel 09-07-2008 11:53 AM

Sanırım bu bende de var.. Ama bağımlılık değilde sanki bırakınca herşeyin tekrar bozulacağına dair bir korku diyelim.. Beyni şartlandırmamak lazım sonuça böyle olunca bu tarz bir yan etkisi olmasa bile beyin bunu oluşturur..

MalloryKnox 09-07-2008 11:57 AM

yaklaşık 2 aydır telkinleri dinliyorum. ilk bir kaç hafta bende de bağımlılık duygusu oluşmuştu. Sanki bıraktığım an etkisi kaybolacak gibi hissediyordum. Ama neredeyse 1 hafta dinleyememe rağmen etkilerin kaybolmadığını görünce daha keyifle ve istekle dinlemeye başladım sevincli

pakguc 10-07-2008 09:05 AM

ben de aynı şeyleri yaşamıştım MalloryKnox..
dinlemediğim zman "aaa dinlamaden de yapabiliyormuşum" demiştim sevincli
ama sonra yeniden dinlemek istiyorsun zorunluluk hissetmeden kiss3

selos 18-10-2008 07:15 PM

Akşamları eve cok yorgun geldiğimde aa telkinlerim diye arıyorum onları smil56 O yorgunlukla bile kalkıp dinlememi sağlıyorlar demekki bağlı değil bağımlıyım cilgin897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:40 AM.