Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   KENDİME SAYGI DUYMAYA BAŞLADIM........... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/14421-kendime-saygi-duymaya-basladim.html)

FİDAN TUBA 01-11-2008 03:23 PM

KENDİME SAYGI DUYMAYA BAŞLADIM...........

selamlar;
her defasında siteye girip teşekkkür etmeye devam edeceğim...edindiğim kazançlardan sonra...bu telkinleri dinlemeye basladığımdan beri kendime hiç saygı duymadığımı fark etttim....hiç bir önemim yokmuş sanki........varsa yoksa karsımızdakinin önemi.......sevmeyi sevilmeyi değer vermeyi alma gereğini hepsini birbirine karıştırmışım maaalesef....ben sevgi açlığımı bastırmak için daha da çok sevmişim....ama sevgiyi beklemek almak yoluna gitmemişim...tabi iş boyle olunca zamanlakendi isteklerim arzularım karar mekanızmam uçmuş gitmiş...benim önemim kaybolmuş...yitirdiğim saygının peşinden bakakalmısım sadece....hak etttiğimi bile unutmuşum...hep baskalarını haklı çıkaran sohpetlerin içinde buldum kendimi...peki ben nerdeyim benim istediklerim hak etttiğim saygı nerede????şimdi bunun peşinde koşmaya başladım maratonumda...iyi ve sağlam adımlarla gidiyirum....butun bunlar telkinler sayesinde oluyor...ilkbasladığım gunden beri 2-------3 kadar oluyor tam gaz 7---8 saaat dinliyorum...benim hayatım gerçekten değişti......sağ olunnnn. çok teşekkkür ederim............

CeM 01-11-2008 03:26 PM

Ynt: KENDİME SAYGI DUYMAYA BAŞLADIM...........

Tebrikler,çok sevindim smiliyface
Devamını dileriz...

MERAGİR 10-03-2009 08:47 PM

ben ne zaman görecem bu değişimi 14 15 gün oluyor yahu değişiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm olsun artık

nevresim 12-03-2009 11:34 AM

Alıntı:

FİDAN TUBA Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 85841)
selamlar;
her defasında siteye girip teşekkkür etmeye devam edeceğim...edindiğim kazançlardan sonra...bu telkinleri dinlemeye basladığımdan beri kendime hiç saygı duymadığımı fark etttim....hiç bir önemim yokmuş sanki........varsa yoksa karsımızdakinin önemi.......sevmeyi sevilmeyi değer vermeyi alma gereğini hepsini birbirine karıştırmışım maaalesef....ben sevgi açlığımı bastırmak için daha da çok sevmişim....ama sevgiyi beklemek almak yoluna gitmemişim...tabi iş boyle olunca zamanlakendi isteklerim arzularım karar mekanızmam uçmuş gitmiş...benim önemim kaybolmuş...yitirdiğim saygının peşinden bakakalmısım sadece....hak etttiğimi bile unutmuşum...hep baskalarını haklı çıkaran sohpetlerin içinde buldum kendimi...peki ben nerdeyim benim istediklerim hak etttiğim saygı nerede????şimdi bunun peşinde koşmaya başladım maratonumda...iyi ve sağlam adımlarla gidiyirum....butun bunlar telkinler sayesinde oluyor...ilkbasladığım gunden beri 2-------3 kadar oluyor tam gaz 7---8 saaat dinliyorum...benim hayatım gerçekten değişti......sağ olunnnn. çok teşekkkür ederim............

aynen kendime saygı duymadığım,değersiz hissettiğimi farkettim bende.
bizimde diğer insanlardan farkımız yok tabi bunu kendimize inandırırsak problem kalmayacak.

sergio 12-03-2009 11:45 AM

Alıntı:

MERAGİR Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311784)
ben ne zaman görecem bu değişimi 14 15 gün oluyor yahu değişiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm olsun artık

benimde 1 hafta oldu. EGo+suçluluk dinliyorum. Her gece sabaha kadar dinliyorum. Fakat başağrılarım var... Umarım en kısa zamanda geçer... Gerçek anlamda bir değişim hissetmedim. fakat yılmak yok inatla devam edeceğim.

Destekleriniz bekliyorum arkadaşlar...

UqUr 25-03-2009 08:09 PM

Cevap: KENDİME SAYGI DUYMAYA BAŞLADIM...........

Ne zaman değişme olacak diye değil, işte değişim oluyor diye dinleyin... Kendinizi müziğin akışına bırakın... Bilinçaltınız, sizin için hayırlı olacak değişimleri kendiliğinden gerçekleştirecektir. Ve bunun ne zaman olacağını tahmin edemeyebilirsiniz.Ama bilinçaltınız bilir.Siz farkında olmasanız da eksik yanlarınızı çoktan geliştirmiştir...^-^

lupita 14-01-2010 12:33 AM

gerçekten aynı şeyi bende hissediyorum. Meğer ne kadar çok taviz vermişim..

Elektra 14-01-2010 09:41 AM

Güzel bir sonuç. Tebrikler. Umarım başka güzel etkileri de olur.Sevgiyle kal...actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:29 AM.